Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Skandināvija ar Norvēģijas fjordiem

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Norvēģija   »   Skandināvija ar Norvēģijas fjordiem
Datums Ceļojuma cena bez eksk. pakete Ceļojuma cena + eksk. pakete
14.05.2024 STOP SALE STOP SALE
04.06.2024 STOP SALE STOP SALE
12.07.2024 STOP SALE STOP SALE
23.08.2024 no 528 € no 359 € + 189 €
19.09.2024 no 528 € no 359 € + 189 €

1. diena
Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu (~06:00). Iekāpšana uz prāmja maršrutā Tallina-Helsinki (~12:00). Prāmja ierašanās Helsinkos (~14:15).

Ekskursija pilsētā.
Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvs laiks.Ceļš uz Turku ~ 17:30Iekāpšana uz prāmja (~20:55). Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides iespējas uz Viking Line prāmja ir plašas. Te ir saunas ar peldbaseinu, virkne veikalu, kafejnīcu, bāru, klubu, diskotēku, kazino un konferenču zāles.Pēc vēlēšanās varēsiet baudīt bagātīgas skandināvu vakariņas papildus maksa.

2. diena
Ierašanās Stokholmā (~06:30).
Brokastis uz prāmja papildus maksa
Pastaigas ekskursija pilsētā.
Kopš trīspadsmitā gadsimta Stokholma ir liels valsts ekonomiskais centrs. Mūsdienās tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen mezgls – tā ir sena hidrotehniska būve, kas savienot Mēlarena ezera akvatoriju ar Baltijas jūru. Vecpilsēta – Gamla Stan – pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms dažiem gadsimtiem, vecpilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, taču vēlākā gaitā kļuva par Stokholmas vēsturisko rajonu. Muižniecības sapulcēšanās vieta – eleganta celtne, kas atrodas sakoptu dārzu ielenkumā. Līdz pat šim brīdim tā tiek izmantota sava sākotnējā uzdevuma sakarā – dažādu pasākumu norisei, saistībā ar Zviedrijas muižnieku kārtu. Bruņinieku sala – sala, kuras vēsture iesniedzas septiņos gadsimtos, kur atrodas Ridarholmenas baznīca, kas tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, un centrālais laukums, nosaukts pilsētas dibinātāja Jarla Birgera vārdā. No Mēlarena ezera piekrastes atveras brīnišķīgs skats uz Stokholmas rāti – vienu no galvenajām Stokholmas tūrisma ievērības cienīgajām vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.
Brīvais laiks.
Pārbrauciens uz Oslo
Izmitināšanās viesnīcā Oslo apkaimē. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis
Pēc vēlēšanās brauciens uz Fjordu reģionu (papildus maksa 60 €, bērniem līdz 12 gadiem - 45 € + papildus tiek apmaksāta biļete uz kuģīti ~49 €/ bērniem līdz 12 gadiem ~40 € ) .
Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, Jūs ienirsiet pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejami meži un barga ziemeļu daba.
Droši vien, norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Heijerdāla – kurš ar plostu ir pārpeldējis Kluso okeānu – lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās nebiju redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz šejieni sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy.
Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā! Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu.
Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursija Oslo.
Oslo atrodas simtu kilometru garā, gleznainā Oslo fjorda sākumā, bet pilsēta ir izpletusies ne tikai uz kontinentālās daļas, bet arī uz 40 salām, un ikviena no tām apbur ar savu skaistumu. Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tādēļ, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Visnotaļ senajā pilsētā, kuras mūžs ir mērāms gadsimtos, mijas modernas ēkas ar vēsturiskām, ievērības cienīgām vietām, un brīnišķie pauguri mijas ar mežiem un salām. Jāteic, ka šeit nevalda dienvidu sutoņa, taisnības labad ir jāatzīmē, ka visa Norvēģija nebūt nav tā karstākā zeme. Mūsu pilsēta jūs savaldzinās ar savu unikalitāti, tīrību un patīkamo miera un harmonijas atmosfēru.
Dienas otrajā pusē došanās uz Helsinborgu
Izmitināšana tranzīta viesnīcā Zviedrijā. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Izbraukšana uz Helsinborgas ostu. Iekāpšana uz prāmja (papildus tiek apmaksāta biļete 15 € - Zviedrija - Dānija - Zviedrija).
Ierašanās Dānijā (Helsingorā).
Izbraukšana uz Kronborgas pili (apskate no ārpuses)
Tā ir viena no nozīmīgākajām renesanses pilīm Ziemeļeiropā kas atrodas UNESCO paspārnē. Pilī notika lielākā daļa Viljama Šekspīra lugas „Hamlets” darbībā
Ceļš uz Kopenhāgenu
Pastaigas ekskursija pilsētā (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~10 € ) .
Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.
Iekāpšana uz prāmja (Zviedrija - Dānija - Zviedrija).
Došanās uz tranzīta viesnīcu Zviedrijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ierašanās Stokholmā.Došanās uz ostu.
Vietu ieņemšana prāmī Stokholma-Tallina (~17:30), došanās uz Tallinu.
Vakariņas uz prāmja, papildus maksa.

7. diena
Prāmja ierašanās Tallinā dienas pirmajā pusē (~10:15).
Brokastis uz prāmja,papildus maksa.
Ekskursija Tallinā.
Gājēju ekskursija pilsētā.
Ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsārgtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem Pastaigas laikā dzirdēsi stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsi Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Tevi gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnamiem apskate nu daudz citu brīnišķu piedzīvojumuTransfers uz Rīgu

Cenā iekļauts:

 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • 4 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
 • Vieta kajītē uz prāmja Turku-Stokholma / Stokholma-Tallina (4-vietīgas kajītes)
 • Biļetes uz prāmja Tallina-Helsinki
Ekskursiju pakete 189 € :
 • Ekskursija Kopenhāgenā
 • Ekskursija Oslo
 • Ekskursija Stokholmā
 • Ekskursija Helsinkos
 • Ekskursija Tallinā
 • Transporta apkalpošana
Papildus:
 • Piemaksa braucienā uz fjordiem (pieaugušajiem) - 60 €
 • Piemaksa braucienā uz fjordiem (bērniem līdz 12 gadiem) - 45 €
 • Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem (pieaugušajiem) - 60 €
Vakariņas uz prāmja Turku-Stokholma bērniem 12-17 g. - 17 €
 • Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem (bērniem līdz 12 gadiem) - 40 €
 • Vakariņas uz prāmja Turku-Stokholma pieaugušajam - 41 €
 • Vakariņas uz prāmja Turku-Stokholma bērniem 6-11 g.- 13 €
 • Brokastis uz prāmja Turku-Stokholma pieaugušajam - 17 €
 • Brokastis uz prāmja Turku-Stokholma bērniem 12-17 g. - 8 €
 • Brokastis uz prāmja Turku-Stokholma bērniem 6-11 g.- 5 €
 • Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina pieaugušajam - 19 €
 • Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 12-17 g. 9 - €
 • Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 6-11 g. - 7 €
 • Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina pieaugušajam - 40 €
 • Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 12-17 g. - 19 €
 • Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 6-11 g. - 15 €
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 140 €
 • Fiksētas vietas autobusā  - 15 €
 • Obligāta maksam ceļu satiksmes nodeva - 5 € / pers par visu tūri
 • Obligāta piemaksa par biļeti uz kuģīti Zviedrija-Dānija-Zviedrija - 15 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home