Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Slovēnija-Horvātija ar atpūtu pie jūras

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Slovēnija   »   Slovēnija-Horvātija ar atpūtu pie jūras
Datums Izmitināšana apart. Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
12.09.2024 2-vietīga numurā no 459 € + 189 € no 628 €
4-vietīga numura no 399 € + 189 € no 568 €
3-vietīga numura no 454 € + 189 € no 623 €
13.06.2024 2-vietīga numurā STOP SALE STOP SALE
4-vietīga numura STOP SALE STOP SALE
3-vietīga numura STOP SALE STOP SALE
27.06.2024 2-vietīga numurā STOP SALE STOP SALE
4-vietīga numura STOP SALE STOP SALE
3-vietīga numura STOP SALE STOP SALE
04.07.2024 2-vietīga numurā STOP SALE STOP SALE
4-vietīga numura STOP SALE STOP SALE
3-vietīga numura STOP SALE STOP SALE
11.07.2024 2-vietīga numurā no 539 € + 189 € no 708 €
4-vietīga numura no 449 € + 189 € no 618 €
3-vietīga numura no 529 € + 189 € no 698 €
01.08.2024
15.08.2024
22.08.2024
2-vietīga numurā no 559 € + 189 € no 728 €
4-vietīga numura no 469 € + 189 € no 638 €
3-vietīga numura no 549 € + 189 € no 718 €
29.08.2024 2-vietīga numurā STOP SALE STOP SALE
4-vietīga numura STOP SALE STOP SALE
3-vietīga numura STOP SALE STOP SALE
05.09.2024 2-vietīga numurā no 509 € + 189 € no 678 €
4-vietīga numura no 449 € + 189 € no 618 €
3-vietīga numura no 504 € + 189 € no 673 €
 
1. diena
Tikšanās starptautiskajā lidostā “Rīga” .
Lidojums Rīga–Ļubļana (~ 11:45-13:00).
Aviolidojums Rīga-Ļubļana (Slovēnija)
Transfērs uz Horvātiju uz KRK salu. Ja laika apstākļi atļaus un nebūs ievērojama avioreisa aizkavēšanās, apstāsimies pie slavenā Bledas ezera.
Bleda ezeru ne velti dēvē par Slovēnijas pērli. Šī it kā pasakainā ūdenstilpe ar kristāldzidru ūdeni griezīgi zilā tonī ir ne tikai Eiropas skaistāko ezeru vidū, bet arī tūristu iecienīta.
Malinska atrodas Krkas salas rietumu krasta līcī. Tuvējais priežu mežs sniedz patīkamu vēsumu un pasargā no saules. Tuvējā apkārtnē ir interesanti pastaigāties, un pludmaļu tīrību apliecina Zilie karogi.
Jūs gaida patīkama brīvdiena, lai noskaņotos uz Horvātijas viļņa, izbaudītu dienvidu kūrortpilsētas atmosfēru, nopeldētos tīrajā Adrijas jūrā, pasauļotos maigajā saulē, gardi pavakariņotu un dotos gulēt.
 
2. diena
Ekskursijā uz lielāko un skaistāko Kvarneras līča salu – Krkas salu.
Vieniem Krka ir zelta sala, citiem zaļā oāze. Gan vieniem, gan otriem izjūtu ziņā ir taisnība. Pirmie novērtē šīs salas vērtības, ko piedāvā tūrisms, bet otriem būtiskākā ir daba un zaļā vide.
Nozīmīgākā pilsēta uz salas ir ar tādu pašu nosaukumu – Krka, un tā burtiski apbur ar šaurajām un dzīvīgajām ieliņām, pa kurām savulaik staigājuši romieši, Venēcijas stila mājīgajiem pagalmiem, ziedu ieskautajiem māju logiem, gleznaino promenādi, kur var iegādāties visdažādākos suvenīrus. Pilsēta ir bagāta ar dažādiem vēsturiskiem grieķu, romiešu pieminekļiem. Tomēr, lai arī Krka lepojas ar savu bagāto vēsturi, reizē tā ir ļoti dzīvīga un jautra pilsēta. Tajā ir tik dažādi veikali, labi zivju restorāni, un, protams, Jums noteikti jānogaršo vietējais Sladoled mājas saldējums!
Iepazinušies ar Krkas pilsētu, dodamies tālāk uz vēsturisko Baškas pilsētiņu, kuras lieliski aprīkotās pludmales uzskata par vienām no skaistākajām un populārākajām salām. Mēs par to pārliecināsimies, apstājoties un, aptuveni divas stundas, ļaujoties peldēm un atpūtai dzidrajā Adrijas jūras ūdenī.
 
Pēc atpūtas dodamies uz gleznaino Vrbnik pilsētu, kas izvietojusies uz 50 metrus augstās klints. Tā ir viena no pilsētām – cietokšņiem, kas Horvātijā saglabājusies vislabāk. Vēsturiskā pilsētas daļa atgādina labirintu un ir neticami skaista! Vrbnikā atrodas šaurākā iela pasaulē, turklāt tā iekļauta pat Ginesa rekordu grāmatā. Ielas platums ir tikai 60 cm un noteikti varēsiet pamēģināt iziet tai cauri. Pilsētā visapkārt virmo Vidusjūras garšaugu aromāts...
Bez arhitektūras bagātībām Vrbnik ir slavena arī brīnišķīgu balto vīnu Vrbnička žlahtina, kas darināts no īpašas vietējās šķirnes vīnogām. Vārds žlahtina tulkojumā no horvātu valodas nozīmē – cēls, un minētā vīna rakstura nots pilnībā atbilst šim apzīmējumam. Pēc vēlēšanās iespējama vīna un slavena vietējā brendija degustācija.
Pēc bagātīgās ekskursijas atgriešanās apartamentos.
 
3. diena
Ekskursijā uz Istrijas pussalu apmeklējot vietējās pilsētas – Rovinju un Poreč.
Ekskursija sākas pa vienu no Horvātijas romantiskākajām un itāliskākajām pilsētām – Rovinju. Tās arhitektūra, vietējo dzīves stils, ielās valdošā atmosfēra tik ļoti atgādina Dienviditāliju. Šai pilsētai visvairāk piestāv apzīmējums – pasakaina! Tāda ir tās arhitektūra, kurā savas pēdas atstājuši visdažādāko laikmetu stili, ko piedzīvojusi Rovinja. Tikpat pasakains ir tās klimats – maigs, kā jau pieklājas Vidusjūras reģiona pilsētiņai. Neticami skaista ir piekraste, kas greznojas ar salu pērlēm. Tas viss paliks spilgtā atmiņā jebkuram, kurš būs kaut uz brīdi pabijis Rovinjā. Ne velti, meklējot prototipus saviem darbiem, pasaulslavenais zinātniskās fantastikas rakstnieks Žils Verns savulaik izvēlējies arī Rovinju.
 
Poreč.
Gar piekrasti atrodas krastmala, no kuras pavērās skats uz tuvajām salām. Porečir ļoti interesants arhitektūras ziņā. Galvenās ielas ir celtas klasiskajā romiešu stilā, to krustojumā atrodas viena no skaistākajām platībām - Marafor. Apkārtnē saglabājušās daudzas reliģiskas celtnes, no kurām vispazīstamākā ir Svētās Efraziusa Bazilika. Bazilikas zāles rotā brīnišķīga Bizantijas mozaīka, kura kļuva par pasaules nozīmes apskates vietu.
Noslēgumā atgriešanās apartamentos.
 
4. diena
Brīva diena atpūtai pie jūras.
 
5. diena
Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam (par papildus maksu 60 € ). Jums doties aizraujošā izbraukumā ar kuģīti un zivju pikniku. Brauciena laikā mēs dosimies pa Kvarnera līci, kur izbrauksim zem visslavenākā tilta, kas savieno KRK salu ar kontinentu.
Izmetīsim enkuru vienā no līča ainaviskajām krasta vietām, lai vietējā jūras krasta restorānā varētu nogaršot svaigi gatavotos zivju ēdienus. Visas dienas garumā viesmīlīgais kuģa kapteinis cienās visus ar vietējo vīnu.
 
6. diena
Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam (par papildus maksu 50 € ) Horvātijas Nacionālo parku – Plitvices ezerus.
Ir iespēja pavadīt vēl vienu brīnišķīgu dienu pie jūras vai pēc vēlēšanās doties ekskursijā uz vienu no lielākajiem (296,85 km2) un senākajiem parkiem Horvātijā (dibināts 1949. gadā), slaveno un romantisko Horvātijas Nacionālo parku – Plitvices ezeru (ieejas biļetes jāiegādājas atsevišķi, pieaug. ~ 39 € , bērnu no 7 līdz 18 gadiem ~ 20  €). Tas ir pasaules nozīmes objekts pie robežas ar Bosniju un Hercegovinu, kas iekļauts arī UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šeit visās debesu krāsās rotājas varavīksnes, ko rada neskaitāmi dažāda izmēra ūdenskritumi. 16 ezeru tīrajos ūdeņos dzīvo lielas zivis, kas nemaz nebaidās no apmeklētājiem un gaida, kad viņi tās pabaros ar maizi – ēd gandrīz no rokas! Nacionālā parka fenomens ir ar ūdenskritumiem savstarpēji savienotie ezeri, visapkārt redzams īpašs kaļķakmens. Arī ezeru ūdens ir piesātināts ar kaļķi. Savukārt katra šeit nokritusī lapiņa saglabā savu formu.
Plitvices ezerus ieskauj dižskābāržu un egļu audzes, un blakus esošie meži atgādina taigu, kur labi jūtas daudzi dzīvnieki, piemēram, arī brūnie lāči, kas kļuvuši pat par Plitvices simbolu. Ja vien vēlaties saglabāt atmiņas par skaisti pavadīto dienu pie Plitvices ezeriem, vērts iegādāties suvenīru brūnā lāča formā. Jāatzīmē, ka šo vietu katru gadu apmeklē miljons tūristu.
Noslēgumā atgriešanās apartamentos.
 
7. diena
Brīva diena atpūtai pie jūras.
 
8. diena
No rīta apartamentu atbrīvošana.
Došanās uz Ļubļanu. Gājēju ekskursija.
Ļubļana ir Slovēnijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta, kas atrodas Ļubļanicas upes krastos gleznainā ielejā. Tas ir valsts galvenais kultūras, transporta un ekonomikas centrs, kurā dzīvo gandrīz 300 tūkstoši cilvēku. Ļubļana ir viena no mazākajām un mājīgākajām Eiropas galvaspilsētām. Šeit ir interesanti vēstures un arhitektūras pieminekļi: vecā pils (Ljubljanki grad), antīkās un viduslaiku būves, 17. -18. gs. baroka ansambļi.
Došanās uz lidostu.
Lidojums Ļubļana–Rīga (~ 13:45-17:00)
 
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga - Ļubļana - Rīga (Airbaltic)
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža līdz 23 kg
 • Dzīvošana apartamentos - 7 naktis
 • Pasažieru nodevas
 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi visa ceļojuma laikā
Ekskursiju pakete 189 € :
 • Transporta pakalpojumi
 • Ekskursija pa Ļubļanu
 • Ekskursija KRK salā
 • Ekskursija Istrijas pussalā
Papildus (uz vietas):
 • Izbraukums ar kuģīti - 60 €
 • Brauciens uz Nacionālo parku-rezervātu „Plitvices ezeri” - 50 €
Papildus:
 • Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu - 260 €
 • Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu (no 07.04.-08.29.2024) - 360 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Nodeva no cilvēka par visu uzturēšanās periodu Horvātijā - 3-7 €
 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home