Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Tatevas Spārni

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Armēnija   »   Tatevas Spārni

"TATEVAS SPĀRNI"

Ekskursijas maršruts: Erevāna - Amberda - Aragata kalns - Kari ezers - Saghmosavank - Areni vīna darītava - Šaki ūdenskritums - Tatevas spārni - Erevāna - izbraukšana 
1. diena. Ierašanās Zvartnots starptautiskajā lidostā. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana, 
Brīvais laiks. 
 
Pulksten 19:00 tikšanās ar gidu, lai dotos vakara pastaigu ekskursijā pa vakara Erevānu. 
Jūs gaida interesanti stāsti par galvaspilsētas tūkstošgadu vēsturi, kā arī arhitektūras pieminekļu (piemēram, Operas nama, Kaskādes kompleksa, Nacionālās asamblejas ēkas, Republikas laukuma), kā arī senatnīgu pilsētas centra ielu (piemēram, Abovjana ielas, Maštoca prospekta, Bagramjana prospekta, Ziemeļu prospekta) apskate. 
 
Un no skatu laukuma jūs redzēsiet visu pilsētu.
 
Nakšņošana Erevānas viesnīcā. 
 
2. diena. Brokastis viesnīcā. Ceļojums uz svētajām vietām ir obligāts Armēnijas iepazīšanas punkts. Jūs iegremdēsieties seno klosteru likteņos un uzzināsiet, kādas kristiešu relikvijas šeit atrastas. Viduslaiku celtnes, ko ieskauj savvaļas daba, fakti un noslēpumi - šāda Armēnija jums patiks!
 
Šodien jūs apmeklēsiet: Amberdas cietoksni - Aragata kalnu - Kari ezeru - Saghmosavankas klosteri - Armēnijas aleju ar armēņu alfabētu + garšīgus gardumus Aregi žāvētu augļu un ekoproduktu fabrikā.
Ekskursijas ilgums ir 8-9 stundas.
Vispirms apmeklēsim Amberdas cietoksni Aragata kalnā, uzzināsiet, kāda filma uzņemta Amberdā, izbaudīsiet elpu aizraujošus skatus un izpētīsiet viduslaiku cietokšņa mūrus, un gids pastāstīs šīs vietas vēsturi. 
Pēc tam mēs apmeklēsim augstkalnu Kari ezeru, kas atrodas 3250 m augstumā Aragata kalna nogāzēs, Armēnijas augstākajā punktā (4090 m). Greznas panorāmas, fantastisks gaiss.  
 
 Pēc tam mūs gaida žāvētu augļu un ekoproduktu ražotne "Aregi", kur jūs sagaida daudz garšas pārsteigumu ar neticamām augļu un dārzeņu kombinācijām. Aregi produkti ir tikai bez cukura un piedevām, rūpnīca darbojas, iegūstot saules enerģiju ar īpašu staciju palīdzību. 
 
Pēc tam mēs dosimies uz klosteri, kas atrodas kādā aizā. 
Jūs uzzināsiet, kā radās Sagmosavank. Uzzināsiet par svētnīcas slaveno grāmatu krātuvi un sapratīsiet, ar ko slavens ir aiza, kurā atrodas pati Sagmosavank.  Mēs apbrīnosim apkārtnes ainavas un uzņemsim dažas prātu aizraujošas fotogrāfijas.  
 
Pusdienu pietura. (Pusdienas pēc izvēles vietējā tradicionālajā restorānā par papildu samaksu). 
 
Tālāk mums būs pēdējā pietura pie Armēņu alfabēta pieminekļa (Burtu aleja), kas uzcelts Aragata kalna nogāzēs par godu armēņu alfabēta izveidošanas 1600. gadadienai. Šeit jūs pastaigāsieties un nofotografēsieties par piemiņu pie sava vārda pirmā burta. 
 
Atgriešanās Erevānā. Nakšņošana viesnīcā Erevānā.
3. diena. Brokastis viesnīcā. 
Šodien jūs apmeklēsiet Tatev klosteri, Šaki ūdenskritumu un Areni ciematu, uzzināsiet par šo vietu nozīmi un kopā ar jums atklās valsts vēsturi. Iespaidus papildinās kalnu trošu ceļš un vīna degustācija.
 
Ekskursijas ilgums ir vairāk nekā 12 stundas: 
Šī ekskursija ir viena no garākajām, bet Armēnijas dienvidu skaistums ir tā vērts! 
 
Agrīna izbraukšana! Divu stundu gleznainā brauciena laikā jūs aizvedīs uz In Areni vīna darītavu, kas ir labākā vieta, kur iepazīties ar Armēnijas vīndarības iespaidīgo hroniku. Jūs izstaigāsiet vīnogu dārzu, kas aizsteidzas tālumā, un degustēsiet 2-3 vīnu veidus no "Areni", kas ir viena no senākajām vīnogu šķirnēm pasaulē. 
 
Nākamais maršrutā ir Šaki ūdenskritums, kas tiek uzskatīts par vienu no gleznainākajiem ūdenskritumiem Armēnijā. Šeit jūs izbaudīsiet vietējo fantastisko dabu un uzzināsiet leģendu par skaisto Šaki, kurai par godu tika nosaukts Šaki ūdenskritums. Leģenda ir iespaidīga 
 
Tālāk jūs redzēsiet Tatev klosteri, kas lepni paceļas uz augsta plato. Līdz tam jūs aizvedīs "Tatev spārni" - 2010. gadā uzbūvētais trošu ceļš, kas iekļauts Ginesa rekordu grāmatā kā garākais pasaulē. Šis satriecošais brauciens ilgst aptuveni 15 minūtes un priecēs jūs ar panorāmas skatu uz Vorotanas upes aizu ar bieziem mežiem. Klosterī uzzināsiet šīs nozīmīgās vietas vēsturi. 
 
Pusdienu pietura. (Pēc izvēles pusdienas vietējā tradicionālajā restorānā par papildmaksu). 
 
Atgriešanās Erevānā. Nakšņošana Erevānas viesnīcā. 
4. diena Brokastis viesnīcā.  Transfērs uz Zvartnots starptautisko lidostu.
Pakalpojuma pabeigšana un laimīga atgriešanās dzimtenē.
 
Cena vienai personai ar izmitināšanu divvietīgā numurā
Viesnīcas 3* 900 eiro
Viesnīcas 4* Economy 920 euro
Viesnīcas 4* 978 Euro
 
Cenā iekļauts:
 • Aviobiļete
 • Transfēri no lidostas visiem lidojumiem
 • Transporta pakalpojumi ekskursijas maršrutā 
 • Izmitināšana Erevānas viesnīcās ar brokastīm - 7 naktis
 • profesionāla krievvalodīga gida pakalpojumi
 • Ekskursijas, kas norādītas ceļojumā
 • Savākšana no viesnīcām (ekskursiju beigās - pilsētas centrā)
 • Ieejas biļetes
 • Meistarklase par lavaša cepšanu 
 • Armēnijas vīna degustācija 
 • Sevanas foreļu šašlika degustācija 
 • Žāvētu augļu un ekoproduktu fabrikas apmeklējums + degustācija 
 • Tūristu atbalsts visu diennakti
 • Lielisks noskaņojums  

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home