Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zelta trīsstūris 6 dienas + GOA / Kerala

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Zelta trīsstūris 6 dienas + GOA / Kerala

 Zelta trīsstūris 6 dienas + GOA / Kerala

Maršruts: Deli - Džaipura - Abhaneri - Fatehpur Sikri - Agra - Vrindavana - Deli
 
Populārākā ekskursija. Daudziem tūristiem tas ir pirmais pieskāriens Indijai. Šī ekskursija ir masveida pieredzes kokteilis - pieminekļu apmeklējums no 4. gadsimta līdz mūsdienām, greznība un nabadzība. Jūs pietuvosieties svarīgiem vēsturiskiem mirkļiem, kā arī retām reliģijām, kultūrai, Indijas iedzīvotāju dzīvei... Ja neesat bijuši Deli, Džaipurā un Agrā, iesakām tos apmeklēt kopā ar mums. Mēs nodrošinām labas un komfortablas izvēlētās klases viesnīcas, ērtu, modernu, mūsdienīgu transportu ar gaisa kondicionieriem un profesionāli apmācītu krievvalodīgu gidu, kurš parādīs Jums Indiju un pastāstīs par to ar tādu mīlestību, ka Jūs iemīlēsiet to tādu, kāda tā ir.
 
Programmas objekti
 
Deli
Indijas vārti / Parlaments / Prezidenta rezidences pils / Šanti Path diplomātiskais rajons / Qutab Minar / Ahimsa Sthal templis / Čattarpuras tempļu komplekss
 
Džaipura
Ambera cietoksnis / Pilsētas pils / Jantar Mantar / Ūdens pils - Jal Mahal / Vēju pils - Hawa Mahal / Elberta zāle / Lakshmi Narayan templis
 
Džaipura - Agra
Giriraj Dharan Temple / Ancient Step Well - Chand Baori / Fatehpur Sikri (mirusi / pamesta / pamesta pilsēta)
 
Agra
Tadžmahals / Sarkanais forts / Sikandra / Itmad-ud-Daula
 
Vrindavāna
Prem Mandir / Iskonas templis
 
Vēlam jums laimīgu, drošu un neaizmirstamu ceļojumu kopā ar mums.
 
Viesnīcas: ja konkrētajā viesnīcā nav brīvu vietu, tiks nodrošināts numurs citā tās pašas kategorijas viesnīcā / Reģistrēšanās un izrakstīšanās plkst. 12.00.
Programmas objekti
 
Pilsēta / naktis    Standarta (3*-4*)     Luksusa (4*-5*)
 
Deli / 1                Classic Diplomat       Viesnīca Le Seasons
       https://classichotelsindia.com/       https://leseasons.com/hotel-le-seasons-new-delhi/
 
Džaipura / 2          Rudar Vilas                       Clarks Amer
       http://rudravilasjaipur.com/             https://www.hotelclarks.com/amer-jaipur/
 
Agra / 1                The Retreat                       Clarks Shiraz
          https://www.theretreat.co.in                 https://www.hotelclarksshiraz.com/
 

Maksa

Standart (3*-4*)

Lukss (4*-5*)

Tūres maksa uz 2 / 3 viettīgaja numura ar brokastim

No 1880 eiro

No 1990 eiro

 

 
Detalizēta programma
 
1.diena Izlīdošana no Rīgas 
 
2.diena Ierašanās Deli (lidojums)
 
Piezīme: Ceļojums ir balstīts uz lidojumiem, kas izlido sestdien un ielido naktī no sestdienas uz svētdienu. Tūristiem tiks nodrošināts grupas transfērs. Reģistrēšanās plkst. 14.00. / izrakstīšanās no viesnīcām plkst. 1100, un numuri tiek rezervēti no izlidošanas dienas (no sestdienas plkst. 1400).  
 
Laipni lūgti pirmās civilizācijas zemē. Jūs ieradīsieties Deli, Indijas galvaspilsētā. Tikšanās lidostā ar Monks and Monkeys Travels pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana. Atpūta.
Mūsdienu Deli - Indijas galvaspilsēta. Strauji augošā metropole ar 25 miljoniem iedzīvotāju veiksmīgi apvieno seno un moderno Indiju, kur var iepazīt apbrīnojamas tradīcijas, paražas un senas apskates vietas. Starp strauji augošajiem debesskrāpjiem pagātnes paliekas daudzo pieminekļu veidā, kas klusi atgādina par valsts seno mantojumu. Pilsēta ir pilna aizraujošu stūrīšu un stūrīšu.
 
3. diena Pusdienas ekskursija Deli / Deli - Džaipura (250 km - 5 stundas)
 
Brokastis. Pulksten 10:00-10:30 ekskursija pa Deli. Dodamies uz iespaidīgajiem Indijas vārtiem (piemineklis Pirmajam pasaules karam), parlamenta ēku un prezidenta rezidences pili, ko projektējis anglis Edvīns Lutjenss. Pēc tam braucam cauri diplomātiskajam rajonam Shanti Path uz Qutab Minar. Jūs apmeklēsiet 72 metrus augsto Qutab Minar ar elegantiem roku kokgriezumiem visā tā augstumā. Blakus tam atrodas dzelzs kolonna, kas izturējusi laika pārbaudi un 2000 gadu laikā nav sarūsējusi. Tālāk iepazīsim džainisma reliģiju Ahimsa Sthal templī. Šī reliģija pastāv tikai Indijas teritorijā.Noslēdziet mūsu ekskursiju Deli ar Čattarpuras tempļu kompleksa apmeklējumu. Šeit jūs redzēsiet lielāko dieva Hanumana statuju Deli. Pirms došanās uz Džaipuru, īsa pietura suvenīru veikalā, kur būs iespēja nobaudīt Kahwa (Kašmiras tēju).
 
Pēcpusdienā transfērs uz Džaipuru. Pusdienas plkst. 1600-1630. Pēc ierašanās apmešanās viesnīcā un atpūta. Nakšņošana viesnīcā.
 
Papildus maksa: no rīta ekskursija - pastaiga pa veco Deli ar braucienu metro (skatīt papildu ekskursijas failu).
 
4.diena : Džaipura
Džaipuru (Rozā pilsētu) 1727. gadā dibināja maharadža Sawai Jai Singh II. Tagad tā ir Radžastānas štata galvaspilsēta. Visu Džaipuru no ienaidnieku karaspēka un savvaļas dzīvniekiem sargāja mūris, kas bija sadalīts deviņos taisnstūrveida sektoros (vienīgais tajā laikā). Pilsēta jūs pārsteigs ar saviem krāsainajiem, raibajiem un krāsainajiem tirdziņiem. Pilsēta ir slavena ar savām rotaslietām un tekstila izstrādājumiem. 
 
Pēc brokastīm plkst. 07:00-07:30 jūs dosieties uz Džaipuras nomali, uz seno Radžputu galvaspilsētu Amberu. Uz Amberas cietoksni varēsiet nokļūt ar ziloņiem vai džipu. Tālāk sārtās pilsētas apskate, kas ietver Pilsētas pils, kurā dzīvo Radžputu dinastija, un Jantar Mantar, kur atrodas apbrīnojama astronomiskā observatorija, ko 1728. gadā uzbūvēja maharadža. Juvelierizstrādājumu fabrikas apmeklējums, kur uzzināsiet par dažādiem akmeņu veidiem to dabiskajā stāvoklī un slīpēšanas procesu; tekstilrūpnīcas apmeklējums, kur sievietes var fotografēties ar sari. Pusdienas plkst. 1400-1430. Apskates ekskursijas laikā apskatīsiet mākslīgā ezerā iegremdēto pili - Džal Mahalu, Vēju pili - Hava Mahalu un Elberta zāli. Vakarā Lakšmi Narajana tempļa, kas 1985. gadā celts no marmora, apmeklējums ar dalību vakara dievkalpojumā (dievkalpojuma laiki mainās, tāpēc apmeklējums nav garantēts). Nakšņošana viesnīcā.
 
5.diena: Džaipura - Abhaneri - Fatehpur Sikri - Agra (240 km - 5 stundas)
 
Pēc brokastīm plkst. 08:30-09:00 pārbrauciens uz Agru. Pirmā īsā apstāšanās pie Giriraj Dharan tempļa - neliela dieva Krišnas tempļa, tas ir pievilcīgs ar savu arhitektūru. Tālāk pa ceļam apmeklēsim Abhaneri, kur 9. gadsimtā tika uzbūvēts dziļākais un vecākais pakāpienu urbums pasaulē Chand Baori. Pusdienas plkst. 1230-1300. Apmeklēsim arī Fatehpur Sikri (mirusī / pamestā / pamestā pilsēta), ko 16. gadsimtā kā savu galvaspilsētu un rezidenci uzcēla imperators Akbars. Pilsēta tika pamesta pirms tās pabeigšanas, un mūsdienās tā saglabājusies tieši tāda, kāda tā bija pirms vairāk nekā 300 gadiem. Pilsētā ir dzīvojamie rajoni un mošejas. Savā izveides laikā šī pilsēta bija lielāka par Londonu.
 
Ierašanās un izmitināšana viesnīcā Agrā un atpūta dienas atlikušajā daļā. Iepirkšanās. Nakšņošana viesnīcā
 
6.diena: Agra - Vrindavāna - Deli (200 km - 4 stundas)
 
No rīta plkst. 0730-0800 apmeklēsim Tadžmahalu (piektdienās slēgts). Tadžmahals, ko 17. gadsimta vidū uzcēla mongoļu imperators Šahs Džahāns kā mīlestības apliecinājumu savai sievai Mumtaz Mahal, pamatoti ir viens no 7 pasaules brīnumiem. Tadžmahals ir apbrīnojami skaists no katra leņķa, jo marmors ir smalki inkrustēts, un tas ir satriecošs līdz sirds dziļumiem. Sarkanā forta apmeklējums Agrā, kas bija mongoļu imperatoru rezidence un aizsardzības būve. Tas ir stāsts par četrām Mogulu paaudzēm, tas ir stāsts par nežēlīgiem kariem, apbrīnojamu mīlestību, cīņu par varu un lielās impērijas sabrukumu. Marmora fabrikas apmeklējums, kur uzzināsiet par sarežģīto marmora akmeņu inkrustāciju roku darbu. Pusdienas plkst. 1300. Apmeklēsiet arī Akbara Lielā, viena no slavenākajiem Indijas musulmaņu valdniekiem, zinātnes un mākslas mecenāta, kapavietu. Mogulu laikmeta arhitektūras šedevrs. Atrodas Sikandrā, Agras priekšpilsētā, un Itmad-ud-Daula (Valsts pīlārs), mongoļu "mazā Tadža" arhitektūras piemineklis.
 
Ierašanās un izmitināšana viesnīcā Agrā un atpūta dienas atlikušajā daļā. Iepirkšanās. Nakšņošana viesnīcā
 
Pulksten 16:00-1:630 transfērs uz Deli. Pa ceļam apmeklējiet vietas, kas saistītas ar Dieva Krišnas dzimšanu. Prem Mandir - šis templis ir pārsteidzošs ar savu eleganci, un to 2001. gadā projektēja Džagadguru Šri Kripalūdži Maharadžs. Šis templis ir uzcelts no balta marmora un rotāts ar ļoti sarežģītiem kokgriezumiem, un tas ir slavens ar savu arhitektūras skaistumu. ISKCON templis - Sri Krishna Mandir - Šis ir viens no starptautiski nozīmīgākajiem ISKCON tempļiem Indijā.
 
Pēc ierašanās Deli @ ap 21:00-21:30 h transfērs uz lidostu, lai reģistrētos lidojumam uz mājām / Goa.
 
Ierašanās un izmitināšana viesnīcā Agrā un atpūta dienas atlikušajā daļā. Iepirkšanās. Nakšņošana viesnīcā
 
6-13 dienas
Atpūta pie jūras. Deli vai Kerale.
Izbraukšana no Deli
 
Cenā iekļauts:
 
 • - Lidojums 
 • - Tradicionāla sagaidīšana lidostā
 • - Izmitināšana izvēlētās kategorijas numurā
 • - Ikdienas brokastis - BB
 • - Programmā norādītie transfēri
 • - Ekskursijas ar gaisa kondicionētu transportu saskaņā ar programmu
 • - Programmā iekļauts krievu valodā runājošs gids
 • - Izbrauciens ar ziloņiem / džipu
 • - Piekļuve programmai mobilajā lietotnē
 • - Visi valsts nodokļi / autostāvvietas / maksas ceļi

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home