Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Malajas arhipelāga sniegbaltās salas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Filipīnas   »   Malajas arhipelāga sniegbaltās salas

Ceļojuma cena no 1399 EUR + 399 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete no 1778 EUR

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga - Stambula.

2. diena
Lidojums Stambula - Sebu

3. diena
Ierašanās Sebu salā.
Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās. Atpūta.
Apskates ekskursija Sebu salā (pusdienas ekskursijas laikā tiek apmaksātas atsevišķi 15 € ).
Ekskursijas laikā apskatīsim Maktan Šrain memoriālu, kurā teritorijā notika cīņa starp Magelāna cilvēkiem un vietējo cilti. Šajā cīņā Magelāns ir kritis no cilts vadoņa, Lapu Lapu, rokas.
Ekskursijas laikā redzēsim Sanpedro fortu, kas tika uzstādīts 1565.gadā kā pirmā spāņu apmešanās vieta, kuru vēlāk nostiprināja ar akmeņiem un koraļļiem. Tā teritorijā atrodas neliela, taču ļoti interesanta gleznu galerija, kas veltīta spāņu ienākšanai Filipīnās un to iekārošanai.

Tālāk mēs apskatīsim Santo Ninjo baziliku un Magelāna krustu. Bazilika ir uzcelta vadoņa mājas vietā, kas pirmais Filipīnās pieņēmis kristietību. Magelāna krusts – pirmais Filipīnās uzstādītais krusts, no kurienes sākas katoļu kristietības izplatīšanās šajā valstī. Un, protams, Santo Ninjo statuete, kuru atvedis Magelāns, un tās oriģināls joprojām tiek uzglabāts bazilikā. Vietējie iedzīvotāji stājas rindā, lai palūgtu palīdzību.
Tālāk dosimies kalnā blakus Sebu pilsētai, no kurienes paveras skaists skats uz pilsētu.
Brīvs laiks.
Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis.Ekskursijas braucienu uz Aginid ūdenskritumu ar iespēju nopeldēties jūrā ar haizivīm (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~14 € ).
Dosimies uz salas dienvidiem, lai novērotu lielas un labsirdīgas vaļhaizivis. Vaļhaizivis ir nekaitīgas, tās ēd zivis un planktonus. Haizivs var sasniegt līdz pat 12m. Neaizmirstamas emocijas sniedz pelde ar šīm haizivīm.
Tālāk dosimies uz Aginid ūdenskritumu.
Pa ceļam pieturvieta lai paēstu pusdienas, kur Jums būs iespēja nobaudīt vietējos ēdienus un svaigas jūras veltes (papildu maksa ~17 € ).
Aginid ūdenskritums: tā ir unikāla vieta, kur var iziet 5 ūdenskrituma pakāpienus tieši pa ūdeni, baudot eksotiskas džungļu ainavas apkārt. Lai būtu ērti kāpt augšā, akmeņos ir dobumi kājām (akmeņi nav slideni).
Aginid ūdenskrituma augšpusē Jums būs iespēja palutināt sevi ar dabas SPA: uzklāt uz ķermeņa atjaunojošos mālus, iemērcēt pēdas ūdenī, mazām zivtiņām tīrot Jūsu pēdu ādu. Paši drosmīgākie varēs ielekt lagūnā.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

6. diena
Brokastis. Došanās uz ostu (~06:30). Pārcelšanās ar prāmi uz Boholas salu (papildu maksa ~41.50 € ).
Ekskursija Boholas salā
Ekskursijas laikā ieraudzīsim slavenos šokolādes pakalnus, kas ietilpst UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Vairāk nekā 1200 pakalni līdzenumā, kas atgādina konfektes. Tālāk apmeklēsim taureņu dārzu, kur dzīvo virkne taureņu sugu bet mūsu gids pastāstīs interesantākos faktus par šiem kukaiņiem. Šīs vietas rozīnīte – fotogrāfija lēcienā ar taureņu spārniem.
Ekskursijas laikā iepazīsim arī vismazākos primātus pasaulē, kuriem ir ļoti gari pirksti. Un mūsu gids pastāstīs par to kas tie tādi ir, kāpēc viņiem ir tik lielas acis un kā tie var grozīt galvu uz visiem 360°C.

Pusdienas brauciena laikā (tiek apmaksātas papildus 20 eiro). Pusdienas tiks klātas Lobokas upes peldošajā restorānā. Tā ir vistīrākā Filipīnu upe. Pie ,,zviedru galda,, nogaršosiet slavenākos un iecienītākos filipīniešu ēdienus. Kamēr Jūs baudīsiet ēdienu, peldošais restorāns dosies augšup pa upi līdz Aču cilts apmetnei. Cilts iedzīvotāji parādīs Jums savas nacionālās dejas un tērpus no tālās pagātnes. Noteikti ņemiet līdzi fotoaparātu, lai iemūžinātu šos brīžus atmiņai!
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz ostu. Pārcelšanās ar prāmi uz Bantajanas salu (papildu maksa 7 € ).
Iekārtošanās viesnīcā.
Atpūta pie jūras.
Bantajana – tā ir neliela sala Sebu salas ziemeļrietumos. Šeit ir tīras un skaistas pludmales, dzidrs ūdens, salīdzinoši zemas cenas vietējos veikalos un restorānos, kā arī nav tūristu pūļu. Šis kūrorts ir paredzēts nesteidzīgai un mierīgai atpūtai.

8. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

9.-13. dienas
Brokastis. Atpūta pie jūras.

14. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.
Transfērs uz lidostu.

15. diena
Lidojums Sebu - Stambula - Rīga.
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:

 • Bagāža: svars līdz 23 kg
 • Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg
 • Lidojums Rīga-Sebu-Rīga (ar pārsēšanos Stambulā)
 • 12 naktis viesnīcās ar 10 brokastīm
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas

Ekskursiju pakete 399 € :

 • Ekskursijas brauciens uz Aginid ūdenskritumu
 • Apskates ekskursija salā Sebu
 • Ekskursija Boholas salā
 • Transporta apkalpošana

Papildus:

 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīga numurā - 300 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home