Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Grand Tūre + Jandzi upes kruīzs

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Ķīna   »   Grand Tūre + Jandzi upes kruīzs

1. diena
Izlidošana no Rīgas uz Pekinu.

2. diena
Ierašanās Pekinā. Pasu un muitas formalitāšu kārtošana. Tikšanās ar krieviski runājošu gidu. Transfērs uz 4* viesnīcu, iekārtošanās pēc plkst. 14:00. Pusdienas ķīniešu restorānā «Pīle Pekinas gaumē».  Ķīnas galvaspilsētas apskates ekskursija ar autobusu, kuras laikā redzēsim interesantākās vietas, kas ir valsts politikas, ekonomikas, kultūras un vēstures centrs. Savu iepazīšanos ar Pekinu Jūs sāksiet no Tianamnenas laukuma – vislielākā laukuma pasaulē, kurš tiek simboliski uzskatīts par Ķīnas nācijas sirdi. Gugun imperatoru ziemas rezidence (Aizliegtā pilsēta) apmeklējums.  Tējas dzeršanas ceremonija, kuras laikā Jums būs iespējas nodegustēt un iegādāties dažāda veida tējas. Nakts viesnīcā Pekinā.

3. diena
Brokastis. Ekskursija ar autobusu uz Lielo Ķīnas mūri Badaliņas sektorā, kas atrodas 75 km uz  ziemeļrietumiem no Pekinas. Mūra kopējais garums ir 6350 km, tā celtniecībā sākās III gs. p.m.ē. un celtniecības darbos piedalījās ap miljons cilvēku. Pusdienas ķīniešu restorānā. Nefrīta fabrikas un muzeja – veikala apmeklējums, kur Jūs iepazīstinās ar tā vēsturi un unikālo izstrādājumu procesu. Imperatoru vasaras rezidence un Ihejuaņa dārzs. Pusdienas ķīniešu restorānā. Tibetas medicīnas centra apmeklējums. Ekskursijas turpinājumā- „Olimpiskā ciema” iekšējā apskate. Jums būs iespēja iemūžināt fotogrāfijās Pekinas Nacionālo stadionu «Putna ligzda», Pekinas Nacionālais ūdenssporta komplekss «Ūdens kubs». Pēc vēlēšanās par papildus maksu - Pekinas cirka akrobātu priekšnesuma apmeklējums.Nakts viesnīcā Pekinā.

4. diena
Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās no numura līdz 12:00. Klostera kompleksa apskate, kas ietver arī UNESCO sarakstā iekļauto vienīgo apaļās formas templi centrālajā Pekinā – Debess templi.  Transfērs uz dzelzceļa staciju. Iekārtošanās ērtā guļamvagonā. Brauciens uz Lojanu. Lojanā tikšanās ar gidu, transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās. Nakts viesnīcā Lojanā.

5. diena
Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās no numura līdz 12:00. Ekskursija ar autobusu uz Lunmeņu - budistu alu tempļu kompleksu, kas stiepjas 1 km garumā pa Sjaņšaņ un Lunmeņšaņ kalnu nogāzēm. Burtiskā tulkojumā  no ķīniešu valodas šo kalnu nosaukumi ir: «Akmens kalni pie Pūķa vārtiem». Pusdienas ķīniešu restorānā. Pārbrauciens uz Šaoļinu – Ķīnas budisma un cīņas mākslas centru, ko apmeklē ķermeņa un gara harmonijas meklējumu laikā. Lielākā un slavēnākā Budistu klostera Šaoliņa, pazīstama kā cīņas mākslas centrs, apmeklējums. Pagodas mežu apskate. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, Šaoļinas Ušu cīņas šovs – aizraujošs virtuozu triku un vingrojumu priekšnesums. Atgriešanās viesnīcā. Nakts Lojaņā.
Transfērs uz staciju. Izbraukšana ar vilcienu uz pilsētu Siaņja.
Ierašanās Siaņjā - pazīstamais vēsturiskais un kultūras centrs Ķīnā, kas kļuva par Ziemeļeiropas galvaspilsētu Džou, Čina, Han un Tan dinastijām.
Stacijā Jūs sagaidīs gids. Izmitināšanās viesnīcā. Atpūta.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien Jūs pirmām kārtām apmeklēsiet pilsētas aizsardzības sienu. Siena sadala pilsētu uz divām daļām – ārējo un iekšējo. Iekšējā pilsēta – tās ir senas tradicionālās ķīniešu arhitektūras stilā apbūvētas ielas, ārējā – mūsdienu greznu debesskrāpju pilsēta ar labi attīstu infrastruktūru.
Pusdienas ķīniešu restorānā.
Terakotas armija - slavenā Ķīnas imperatora Qin Shihuang armija, kura aizsāka Lielā Ķīnas mūra celtniecību, un 221. g. p.m.ē. kļuva par pirmo Ķīnas imperatoru. Astoņdesmit tūkstošu akmens armijā nav divas statujas ar vienādām sejām, katra ir unikāla.
Keramikas mākslasas rūpnīcas apmeklējums. Atgriešanās viesnīcā. Nakts Siaņā. Vakarā pēc vēlēšanās, par papildus maksu, pastaiga pilsētā ar Dienvidu ezera, Mīļotāju parks, Bezmiega iela, dienvidu vārtu ārēja apskate.

7. diena
Brokastis viesnīcā, izrakstīšanās no numura līdz 12:00.
Transfērs uz dzelzceļa staciju un izbraukšanas ar vilcienu (sēdvietas, 2. klase, ceļā ~ 5 stundas). Čuncina - slavenā Ķīnas pilsēta ("pilsēta kalnos"), pilsētas centrālā daļa, kas atrodas starp Jandzi un Jialingjiang upju kanāliem, ir kalnains reljefs, šeit mājas tiek veidotas pa kalnu ceļiem, ielas stāvā virzienā uz krastu. Īpaši skaists skats uz pilsētu naktī. 
Tikšanās ar angliski runājošu gidu. Transfērs uz ostu. Iekārtošanās uz kruīza kuģa. Nakts uz kuģa.

Картинки по запросу "китай"

8. diena
Brokastis. Šodien būs iespēja apmeklēt Fengdu pilsētu, kur redzēsiet kā Ķīnā sadzīvo dažādās reliģijas, vai arī Šibaočžai ciematu, atkarībā no laika apstākļiem un kruīzu kuģa maršruta. Atgriešanās uz kuģa. Pusdienas uz kuģi. Kruīzs pa upi. Vakariņas uz kuģi. Kruīzs pa upi. Kokteilis – kapteiņa sveiciens. Nakts uz kuģa.

9. diena
Ekskursijas programma: Kruīzs caur Cjutanas aizu. Ekskursija Mazās Trīs aizās.
Atgriešanās uz kuģa.
Pusdienas uz kuģa.
Kruīzs caur Usjas aizu un Silinsas aizas rietumu daļu.
Vakariņas uz kuģi.

10. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Dienas programmā: kruīzs caur Silina aizas austrumu daļu. Lielākā pasaulē - dambja „Trīs aizas” apmeklējums. Jandzi upes garums ir 2309 metri, augstums – 185 metri. Atgriešanās uz kuģa. Dodamies uz Ičanu. Ierašanās Ičanā. Transfērs uz lidostu. Izlidošana uz Šanhaju. Ierašanās Šanhajā. Tikšanās ar gidu. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Šanhajā.

11. diena
Brokastis. Apskates ekskursija pa Šanhaju- lielāko Ķīnas un visas pasaules pilsētu, kas atrodas Janczi upes deltā. Yu Yuan dārza apmeklējums – «Prieka Dārzs» vai arī «Nesteidzīgas atpūtas dārzs» – klasisks kīņiešu dārzs, izvietots pašā Šanhajas vecpilsētas centrā. Pusdienas ķīniešu restorānā. Pērļu fabrikas apmeklējums, kura laikā mūs iepazīstinās ar pērļu audzēšanas tehnoloģijām un būs iespēja iegādāties dažādus pērļu izstrādājumus.
Šanhajas televīzijas torņa apmeklējums- «Austrumu pērle», tā tiek dēvēts 2. augstākais televīzijas tornis Āzijā (augstums 468 metri). Tālāk dosimies pastaigā pa centrālo Šanhajas gājēju ielu Nankin Lu. Atgriešanās viesnīcā. Vakarā pēc vēlēšanās, par papildus maksu, brauciens ar laivu pa Huanpu upi. Nakts Šanhajā.

12 . diena
Pēc brokastīm transfērs uz lidostu un lidojums uz mājām.

13. diena
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums;
Izmitināšanās viesnīcā standarta numurā ar divām atsevišķām gultām;
Jandzi upes kruīzs (Yangtz Gold Cruise vai Victoria Cruise) izmitināšana divvietīgajās kajītēs;
Vilciena biļetes Peķina-Lojana- Siaņa (sēdvietas, 2. kl.);
Iekšējais pārlidojums Ičana-Šanhaja (ekon. kl.);
Ēdienreizes pēc programmas;
Ieejas biļetes uz norādītajām apskates vietām un muzejiem;
Ekskursijas pakalpojumi saskaņā ar programmu;
Krievu valodā runājoša gida pakalpojumi visas tūres laikā, norādītie transfēri;
Angliski runājoša gida pakalpojumi Čuncina un Ičana.
*Kruīza laikā, angļu valodā runājošs personāls uz kuģa (grupām no 10 cilvēkiem uz kuģa tiek nodrošināts krieviski runājošs pavadonis).

Papildus:
Vīza uz Ķīnu;
Apdrošināšana;
Dzeramnauda gidiem un vadītājiem;
Personīgie izdevumi;
Agra apmetne viesnīcā/papildu nakts Pekinā - 90 EUR/par numuru par nakti ar brokastīm;
Individuāla tikšanās ar krieviski runājošu gidu 1-2 cilv. Pekinā - 70 EUR vienā virzienā;
Atsevišķi vadi ar krieviski runājošu rokasgrāmatu 1-2 cilv. Šanhajā - 90 EUR vienā virzienā.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home