Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Itālijas pieskāriens un Adrijas jūra

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Itālijas pieskāriens un Adrijas jūra
1. diena
Izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums). Ceļs caur Latviju. Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.
 
2. diena
Brokastis. Ceļš caur Čehiju, Austriju, neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. “Iekarosim” ar liftu vai kājām pilskalnu, no kura paveras brīnišķiga panorāma uz vecpisētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, pusdienu pauze Austrijas krodziņā.  Itālija, nakts viesnīcā Veneto reģionā.
 
3. diena
Brokastis. Brīvs laiks. Pēc izvēles, par papildu samaksu (20 EUR) piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Venēciju. Brauciens ar kuģīti pa Džudekas kanālu uz Venēciju.Piedāvājam kopā ekskursijā ar vietējo gidu izstaigāt pilētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus ,senās pilis , baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Ielūkosimies arī darbnīcā, kur meistars no karstas stikla masas ar šķērēm un knaiblēm mūsu priekšā uzburs stikla zirdziņu. Brīvs laiciņs, lai ieturētu maltīti un iepirktos Rialto tirdziņā, vai izbrauktu ar gondolu pa Venēcijas kanāliem. Pēcpusdienā apmeklēsim tirdzniecības centru, lai iegādātos svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus un citas gardās itāļu delikateses. Dienas otrajā pusē brauciens pāri Apenīnu kalniem un nakts viesnīcā Prato apkaimē.
 
4. diena
Brokastis. Brīvs laiks. Pēc izvēles, par papildus samaksu (35 EUR) piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Florenci un Toskānas lauku saimniecibu. Florence - renesanses šūpulis, pilsēta- muzejs. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki- Dante Aligjērī , Bokačo, Petrarka, bet ar savām gleznām un skulptūrām  Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Da Vinči, Mikelandžēlo Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā- Santa Maria del Fiore- galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un Dantes mājг. Brīvajā laikā iesakam apmeklēt Florences tirgu, kur spēcīgā smaržu juceklī vietējie zemnieki tirgo vietējās dārza un meža veltes un vietējos ādas izstrādājumus. Pēcpusdienā viesosimies Toskānas zemnieku saimniecibā, lai izgaršotu šīs puses izcilākos vīnus - Vernaccia di San Gimignano, Brunello di Montalcino, Chianti Classico un nobaudītu vietējo oliveļļu un citus gardumus. Vakarpusē pārbrauciens līdz Lacio reģionam un nakts viesnīcā Romas apkaimē.
 
5. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc izvēles, par papildu samaksu (35 EUR)  izbraukuma ekskursija - Roma, Vatikāns. Roma- Caput Mundi- Pasaules Galva, kristietības centrs. Trīs tūkstoši notikumiem bagātu gadu atstājuši pēdas šai pilsētā, veidojot  tās seju un raksturu. Piedzīvosim šo sireālo sajūtu, redzot klātienē to, par ko tik daudz  lasīts, un atmiņu stāstos dzirdēts. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs- Romas forums, Venēcijas laukums, visu dievu templis - Panteons, Trevi strūklaka un Spāņu kāpnes. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pēcpusdienā apskatīsim Vatikānu: Sv. Pētera laukumu un Sv.Pētera baziliku. Brīvajā laik iespēja uzbraukt ar liftu grandiozajā Mikelandželo projektetajā kupolā, no kura paveras neaizmirstams, plašs skats pār pilsētu. Pēc Vatikāna apskates iesakam doties uz Romas krodziņu, lai nesteidzīgi izbaudītu bagātīgas vakariņas. Vakarpusē  atgriešanās  un nakts viesnīcā Romas apkaimē. 
 
6. diena
Brokastis. Brauciens pār Apenīnu kalniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākasun lielākas, kalnu ieskautas pilsētiņas. Pēcpusdienā apmeklēsim San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta, tā atrodas Titāno kalna pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju, vienu no trim cietokšniem, kas lepni paceļas Titāno kalna galā. Vīnu un liķiera degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces. Brauciens līdz Adrijas jūrai un neliela atpūta un pelde Adrijas jūras ūdeņos.  Pārbrauciens un nakts viesnīcā Veneto reģionā.
 
7. diena
Brokastis.Pirms došanās mājup, iespēja apmeklēt un iepirkties tirdzniecības centrā ,,Made in Italy,,. Milzigajā tirdzniecības centrā jūs atradīsiet vietējos apģērbus un apavus, kā arī izcilus Itālijas produktus - svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus, dzērienus un dažādas delikateses. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgas  Alpu aianavas. Pusdienu pauze Austrijas krodziņā. Ceļš caur  Austriju, Čehiju. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. 
 
8. diena
Brokastis. Ceļš caur Poliju, pusdienu pauze, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
 
*atpūta pie Adrijas jūras: ir iekļauta programmā tikai no Jūnija līdz Septembrim (iekļaujot); dodoties ceļojumā no Oktobra līdz Maijam, pelde ir aizvietota ar ilgāku brīvo laiku San Marino
 
Cenā iekļauts:
Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu;
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Izbraukuma ekskursija Venēcijā ar viētējo gidu - 20 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Romu ar vietējo gidu - 35 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Florerenci ar vietējo gidu - 35 EUR;
Personiskie izdevumi;
Piemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 145 EUR;
Papildvieta autobusā – 140 EUR;
Grācas pilskalna lifts - 1,50 EUR;
Kuģītis Venēcijā - 20 EUR;
Degustacija Toskānā ar pusdienām - 25 EUR;
Dienas biļete Romā - 7 EUR;
Bagātīgas vakariņas ar vīnu Romā - 30 EUR;
Sabiedriskais transports Florencē - 5 EUR;
Austiņas ekskursijās - 10 EUR;
Pilsētu nodokļi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home