Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Javas, Bali, Komodo salas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Javas, Bali, Komodo salas

1. diena
 lidojums Rīga – Stambula.

2. 
diena
lidojums Stambula – Džakarta. 18.00 ielidošana Džakartā, transfērs uz viesnīcu. Džakartu var uzlūkot gluži kā durianu - interesanti smaržojošu eksotisku augli, kam vai nu nespēj pretoties vai gluži pretēji - nevar izturēt. Reiz nosaukta par nabadzības pārņemtu elles caurumu, Džakarta desmit gadu laikā ir pārveidojusies par sensacionālu Āzijas lielpilsētu. Nakts viesnīcā Džakartā.

3. 
diena
No Džakartas dosieties ceļā uz Bandungu un pa ceļam viesosimies pasaules klases Botāniskajā dārzā Bogorā. Tas ir milzīgs dārzs, dibināts pirms simts gadiem. Tā raksturu veido dekoratīvi dīķi ar lotosa ziediem, daudzveidīgu palmu izlase un vairāk nekā 3000 orhideju šķirņu. Pēc Botāniskā dārza apskates dosimies uz Rietumjavas provinces galvaspilsētu Bandungu – kalnu un tējas plantāciju ieskautu apdzīvotu vietu. Nakts viesnīcā Bandungā.
 
4. diena
Bandungas apkārtne. No rīta brauciens cauri Lembang kalniem uz Tangkuban Perahu vulkāna krāteri un tā krāšņo apkārtni. Pastaiga. No Bandungas puses raugoties, krāterim ir īpatnēja forma - kā apgāzta laiva. Vulkāna izvirdumi ir veicinājuši dažādu klinšu veidošanos, pār kuriem plūst krāšņi ūdenskritumi. Turpat arī apmeklēsim Sariater karstos avotus. Peldostīms noderēs. Padasuka ciemā iepazīsim no bambusiem veidotu mūzikas instrumentu īpatnējo skanējumu. Viesnīca Bandungā.

 
   
   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
5. 
diena
Pēc brokastīm dosieties ar vilcienu uz salas rietumu krastu līdz Džokdžakartai pa Rietumu un Centrālo Javas salas daļu, kas izceļas ar krāšņo dabas ainavu daudzveidību. Ierodoties Džokdžakartā skatīsim vulkānu virsotņu ieskauto, pasaulslaveno reliģisko būvi - Borobudur tempļu kompleksu, kas iekļauts UNESCO kultūras mantojumu sarakstā.
Borobudur templis ir lielākais budistu templis pasaulē. To cēla 8. gadsimtā kā Budas cēlā ceļa apliecinājumu. Ģeoloģiskajos pētījumos zinātnieki ir pierādījuši, ka kādreiz tempļa vietā ir bijis ezers. Nakts viesnīcā Džokdžakartā.

6. 
diena
No rīta dosimies uz Sultāna un Ūdens pilīm (Taman Sari). Vēlāk apmeklēsim batikošanas darbnīcu. Budisms un hinduisms harmoniski sadzīvo viscaur Javas salā. Nelielā attālumā no Džokdžakartas atrodas Prambanan hinduistu tempļu komplekss, kas kopš 1991. gada iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Viesnīca Džokdžakartā. 

7. diena
Visa diena ceļā. Daļu no tā - no Džokdžakartas līdz Mojokerto mērosiet ar vilcienu. Atlikušo attālumu – ar autobusu. Nakts viesnīcā pie Bromo.

8. 
diena
Agri no rīta dosieties uz Penanjakan kalnu. Gājiens augšup uz Bromo krāteri, lai baudītu dienas sākumu, saulei paceļoties virs kalnu virsotnes. Vēlāk no Bromo dosieties uz Surabaya, no kurienes pārlidosiet uz Bali salu. Nakts viesnīcā Bali salā.

9. 
diena
Lidojums uz Labuan Bajo lidostu Flores salā. Labuan Bajo ir izejas punkts uz Komodo nacionālo parku, kurā bez snorkelēšanas iespējām, daudzkrāsainiem ezeriem un vulkāniem, ir milzīgās komodo ķirzakas, kuru garums sasniedz pat trīs metru garumu. Šodien, pēc ierašanās Labuan Bajo, divu stundās ar laivu nokļūsiet Rinca salā. Pastaigas laikā pa salu milzīgās komodo ķirzakas, kas dzīvo dabiskā vidē. Kerolas salā varēsiet snorkelēt un Kalongas salā – skatīt sikspārņus. Nakts viesnīcā Labuan Bajo 

   
10. 
diena
Agri no rīta dosieties uz Komodo salu, kur vairāku stundu gājienā, cerams, būs iespēja redzēt salu faunas pārstāvjus: pie ūdenstilpnēm - Timoras briežus, savvaļas mežacūkas un komodo ķirzakas. Tie, kam būs vēlēšanās, var uzkāpt Sulphurea kalnā, no kura paveras skaists skats uz tuvējām Indonēzijas salām. Rozā pludmalē, kas savu nosaukumu aizguvis no sarkano koraļļu audzēm, vienkārši atpūtīsieties jūras krastā vai arī dosieties snorkelēt, lai izpētītu ko slēpj jūras dzīles. Nakts viesnīcā Labuan Bajo.
 
11. diena
Lidojums uz Bali salu. Nakts 4* viesnīcā Bali salā.

12. 
diena
Brīva diena atpūtai pie jūras. Nakts 4* viesnīcā Bali salā.
 
13. diena
Brīva diena atpūtai pie jūras. Nakts 4* viesnīcā Bali salā.
 
14. diena
Lidojums Denpasara – Singapūra.
 
15. diena
00.15 – 05.40 lidojums Singapūra – Stambula. 11.40 – 14.35 Stambula - Rīga

Ceļojuma cenā ietilpst:
lidojuma biļete 
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā
naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā istabā
maksa par 12 brokastīm, 9 pusdienām, 2 vakariņām
apmaksātas aprakstā minētās ekskursijas
grupas vadītāja latviešu valodā un angliski runājošu vietējo gidu pakalpojumi

Ceļojuma cenā neietilpst:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam
Papildus izdevumi:  
par Indonēzijas vīzu – 35 USD (formē ielidojot Džakartas lidostā)
piemaksa par vienvietīgu numuru – 440 EUR

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 
pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās
Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra
kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home