Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Singapūra-Malaizija ar atpūtu Langkawi salā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Singapūra   »   Singapūra-Malaizija ar atpūtu Langkawi salā
Ceļojuma cena 1299 EUR + 399 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete - 1678 EUR.

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Singapūra.
 
2. diena
Ielidošana Singapūrā. Transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.
Vakara ekskursija pa Singapūru
 
3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā.
Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.
Brīvs laiks.
Brauciens uz Kualalumpūru (Malaizija).
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
 
4. diena
Brokastis.
Autobusu/ gājēju ekskursija Kualalumpūrā.
Apskates ekskursija ļaus ne tikai iepazīt Kualalumpūru visā tā krāšņumā, bet arī atklāt Malaizijas finanšu labklājības, sociālās un politiskās stabilitātes noslēpumu, iepazīties ar vietējām paražām un tradīcijām, bet gardēžiem – ar vietējās virtuves delikatesēm.
Mošejas, debesskrāpji, gigantiskie torņi, TV tornis, neiedomājams skaits cilvēku no visām pasaules malām. Kualalumpūra ir neparasta pilsēta, ar kuru Jums būs tas gods iepazīties.
Brīvs laiks.
 
Tālāk piedāvājam doties uz Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor – jāņtārpiņu fermā un pērtiķu kalnā (papildu maksa 75 € , brauciens ar kuģīti un vakariņas ir iekļautas cenā. Ieejas maksa Batu ala - atsevišķa samaksa).
Batu alas - Malaizijā atrodas vislielākās alas pasaulē (dažās alās brīvi var lidot helihopteri). Jums ir unikāla iespēja apskatīt vienu no tām - skaistākais dabas piemineklis - Batukeivs. Alā atrodas hinduistu templis un vairākas saimes savvaļas pērtiķu.
 
Tālāk dosimies Kuala Selangor virzienā, kur atrodas skaists Bukit Melavati dabas rezervāts Malakas jūras šauruma krastā. Pievilcīgākais forta apmeklējumā ir mīļi un jauki pērtiķi, kas to apdzīvo. Šo jauko dzīvnieciņu barošana arī ir iekļauta ekskursijas programmā.
Par cienīgu mūsu ekskursijas nobeigumu kļūs neaizmirstams skats jāņtārpiņu fermā. Jūs gaida raftings pa Kuala Selangor upi, gar kuru krūmos vijas dzīvās jāņtārpiņu virtenes. Tas ir patiesi pasakains un aizraujošs skats. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Langkawi – iekšējais pārlidojums Kualalumpūra-Langkawi-Singapūra ~ no 150 € / 1 personai (ar bagāžu) – obligāti tiek apmaksāts.
Langkavi ir galvenā arhipelāga sala ar tādu pašu nosaukumu. Sala ir slavena ar savām baltu smilšu pludmalēm, lieliskām dabas ainavām un tīro jūru. Sala atrodas ekvatoriāla klimata zonā, un visa gada garumā te ir saulaini un karsti (vidējā gaisa temperatūra ir +28, vidējā ūdens temperatūra ir +26). Salā ir neskartās savvaļas dabas ainavas, noslēpumainās alas. Salā mīt ērgļi, kuriem ir ķieģeļu krāsas spārni. Ērgli uzskata par oficiālo šīs salas simbolu.
Ierašanās salā. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
6. diena
Brokastis.
Ekskursija Langkawi salā (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes krokodilu ferma 45 ringgīti, augļu dārzs 30 ringgīti).
Krokodilu ferma Malaizijā un viena no lielākajām pasaulē. Obligāti iebrauksim augļu fermā un nobaudīsim svaigos augļos tieši no zariem. Nobeigumā iebrauksim arī Kuah pilsētiņā – galvenajā salas laukumā, kur atrodas svarīgākais apskates objekts – salas simbols, ērgļa statuja. Tieši viņu redz visi jaunatbraukušie salas viesi. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi (~40 € ).
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.
Pēc izvēles piedāvājam ekskursiju pa salām (papildus maksa 69 € . Cenā iekļauta pieeja ezeram, brauciens ar laivu, pusdienas – bārbekjū. Ekskursija notiek, ja piesakās vismaz 20 dalībnieka). Langkavi arhipelāga centrā atodas Pulau Dajang Bunting sala, saukta par “Grūtnieces jaunavas salu”. Uz tās atrodas gleznains, debeszils ezers, kuru ieskauj klintis un džungļi. Sala savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties savai kontūrai, kas atgādina uz muguras gulošu grūtnieci. Ezerā ūdens ir īpašs, jo veidojas, satekot tajā avotiem un lietusūdenim. Tālāk dosimies uz lielā lauvas salu, kur vērosim, kā tiek baroti ērgļi – Langkavi simboli. Brauciens uz rīsu salu, atpūta pludmalē, pelde, pusdienas – bārbekjū. Brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.
 
9. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās, dienas otrajā pusē piedāvājam tūri “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” (piemaksa 69 € ) (papildus tiek apmaksāts: laiva: 350 ringgīti līdz 7 cilvēkiem + 20 ringgīti dzeramnaudu kapteinim (~ 80 € )), ieejas biļetes: 2 ringgīti, laternas 1 ringgīts, barība pērtiķiem 5 ringgīti (~2-3 € ).
Mangroves džungļi ir visiespaidīgākā vieta Kilim rezervātā. Unikāla ekosistēma bēguma laikā demonstrē klātesošajiem atsegtās saknes, kurās meklējot ēdienu, rakņājas pērtiķi un citi dzīvnieki. Ceļojuma laikā notiks pērtiķu un ērgļu barošana, vērojot tos tiem raksturīgā dzīvesvietā. Tālāk ar laivām dosimies uz senām alām.
Atgriešanās viesnīcā.
 
10. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.
 
11. diena
Brokastis.
Numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.
Pārlidojums uz Singapūru
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
12. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu. Lidojums Singapūra-Stambula
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
13. diena
Numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu. Lidojums Stambula-Rīga.
Ierašanās Rīgā.
 
Apmeklējot Malaiziju, jāaizpilda anketa ne agrāk kā 3 dienas pirms ierašanās - https://imigresen-online.imi.gov.my/mdac/main?registerMain
 
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga - Singapūra - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Bagāža līdz 23 kg. Pievēršam Jūsu uzmanību, ka iekšējais lidojums Kualalumpūra-Langkawi - atļautais bagāža svars līdz 20 kg
 • 11 naktis viesnīcās ar 10 brokastīm
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas
Ekskursiju pakete 399 € :
 • Ekskursija Langkawi salā
 • Apskates ekskursija Kualalumpūrā
 • Apskates ekskursija Singapūrā
 • Transporta apkalpošana
 • Vakara ekskursiju pa Singapūru
Papildus (uz vietas):
 • Ekskursiju pa salām - 69 €
 • Batu alu un ekskursiju uz Kuala Selangor - 75 €
 • Tūre “Kilim rezervāts un mangroves džungļi” - 69 €
Papildus:
 • Obligāta piemaksa iekšējais pārlidojums – Kualalumpurā-Langkawi-Singapūra – (cenā iekļauta rokas bagāža 7 kg + nododamā bagāža svars līdz 20 kg) no 150 €
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 400 €
 • Veselības apdrošināšana
 • Tūristu nodeva Malaizijā - 10 RM (~2 € cilv./nakt.)
 • Tūristu nodeva Kualalumpūra - 5 RM (~ 1,10 $) cilv./nakt.
 • Tūristu nodeva Langkawi salā - 1 € cilv./nakt.
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home