Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Marokas impērijas pilsētas, Portugāle, Spānija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Eiropa   »   Marokas impērijas pilsētas, Portugāle, Spānija
1. diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
 
2. diena
“Rietumpolija – Strasbūra – Austrumfrancija”
Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija. Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Strasbūru: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell nams, Gutenberga laukums. Nakts - viesnīcā Francijā, Elzasā vai Franškontē.
 
3. diena
“Austrumfrancija – Aviņona – Barselonas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Franciju. Aviņona (Avignon) – pāvestu rezidence XIV un XV gadsimtā. Pilsētas aizsargmūri, pāvestu pils, Sen-Benezē tilts, rātsnams, Ronas upes krasti. Ceļš pa Franciju, Spāniju. Nakts – viesnīcā Barselonas apkaimē.
 
4. diena
“Barselonas apkaime – Madride – Kordovas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Kastīlija. Spānijas galvaspilsētа Madridе (Madrid). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Madridi: Karaļu pils, Karaļu operas teātris, Katedrāle, Saules Vārtu laukums, Mayor laukums. Ceļš pa Spāniju. Nakts – viesnīcā Kordovas apkaimē.
 
5. diena
“Kordovas apkaime – Kordova – Tanžeras apkaime"
Brokastis. Pārbrauciens uz dienvidiem. Spānijas Andalūzija. Kordova (Cordoba) – filozofa Lūcija Anneja Senekas dzimtā pilsēta. Kordovas vecpilsētā ir saglabājušies daudzi arhitektūras pieminekļi no laikiem, kad Kordova bija Kordovas kalifāta galvaspilsēta. Pastaiga pa apburošo vecpilsētu. Brīvais laiks. Ceļš pa Spāniju. Pārbrauciens ar prāmi uz Āfriku, Maroku. Nakts – viesnīcā Tanžeras apkaimē.
 
6. diena
“Tanžera – Šešauēna – Kasablankas apkaime”
Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu - brauciens uz Tanžeru un Šešauēnu. Iepazīšanās ar Tanžeras (طنجة/Tanger) pilsētu. Šešauēna (شفشاون‎‎/Chefchaouen). Šešauēnu, kas atrodas Rīfa kalnu pakājē, dēvē par “zīlo pilsētu”, jo ir slavena ar spilgti zilajām mājām vecpilsētā. Ceļš pa Maroku. Iekārtošanās viesnīcā netālu no Kasablankas. Nakts – viesnīcā Kasablankas apkaimē.
 
7. diena
“Kasablankas apkaime – Kasablanka – Marakeša – Kasablankas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Marakešu un Kasablankas centru. Kasablanka / ad Dār el Beida (الدار البيضاء/Casablanca). Šī ir lielākā valsts pilsēta un osta, tiek uzskatīta arī par valsts galveno ekonomikas centru. Tāpat kā vairākas citas Marokas pilsētas sastāv no vecās daļas un jaunās daļas, kura celta franču protektorāta laikā. Pilsētā atrodas Hasana II mošeja ar visaugstāko (210 m) minaretu pasaulē. Mošejas apmeklēšana. Marakeša (مراكش/Marrakech) – visnozīmīgākā impērijas pilsēta Marokas vēsturē. Ekskursija: medīna, tirgus, Džemā el Fnā laukums – visdzīvākais un visrosīgākais laukums Āfrikā, Kutūbijas mošeja. Nakts – viesnīcā Kasablankas apkaimē.
 
8. diena
“Kasablankas apkaime – Fēsa – Kasablankas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Fēsu. Fēsa (فاس/Fès) – viena no četrām Marokas impērijas pilsētām. Fēsas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojumu sarakstā. Pilsēta tiek dēvēta par "Rietumu Meku" un "Āfrikas Atēnām".Pastaiga pa Fēsas medīnas ieliņu labirintu. Iespējams iegādāties argana eļļu. Tai piemīt vērtīgas kosmetoloģiskas un dziednieciskas īpašības, kuras Marokas sievietes izmanto jau gadsimtiem. Ādu apstrādes process. Nakts – viesnīcā Kasablankas apkaimē.
 
9. diena
“Kasablankas apkaime – Essauīra – Kasablankas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Essauīru. Essauīra, vai Mogadora (الصويرة/Mogador) – koloritā pilsēta-cietoksnis pie Atlantijas okeāna, mākslas un atpūtas centrs. Iepazīšanās ar medīnu, atpūta pie okeāna. Nakts – viesnīcā Kasablankas apkaimē.
 
10. diena
“Kasablankas apkaime – Rabata – Tanžeras apkaime”
Brokastis. Ceļš uz ziemeļiem. Marokas galvaspilsēta Rabata (الرب/Rabat). Šellā (شالة/Chellah) – marinīdu dinastijas nekropoles apmeklējums. Nakts – viesnīcā Tanžeras apkaime.
 
11. diena
“Tanžeras apkaime – Sevilja – Rietumu piekraste”
Brokastis. Pārbrauciens ar prāmi uz Eiropas kontinentu. Ceļš pa Spāniju. Pauze Seviljā (Sevilla). Katedrāle, Hiraldas tornis, Alkazārs, Santakrusas kvartāls. Ceļš līdz Portugālei. Nakts - viesnīcā Portugāles rietumos.
 
12. diena
“Lisabonas apkaime – Roka zemesrags – Sintra – Lisabona – Lisabonas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rokas ragu, Sintru, Lisabonu. Viesosimies Roka ragā (Cabo da Roca) – Eiropas galējā rietumu punktā. Brauciens pa Sintras kalnu masīva gleznainajiem ceļiem uz Sintru (Sintra) – karaļu vasaras rezidenci. Lords Bairons šo pilsētu dēvēja par Ēdeni. Sintras karaļu pils apskate no ārpuses. Portugāles galvaspilsēta Lisabona (Lisboa). Iepazišanās ar pilsētu: Rossio laukums, Karmu lifts, katedrāle, bijusī karaļu rezidence – Sanžorži (São Jorge) pils, skatu laukumi. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās - fado priekšnesuma apmeklējums. Portugāles rietumos.
 
13. diena
“Lisabonas apkaime – Porto – Burgosas apkaime”
Brokastis. Pārbrauciens uz Portugāles ziemeļiem. Porto (Porto) - Portugāles “ziemeļu galvaspilsēta”. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanas ar pilsētas centru un kruīzs pa Douro upi. Katedrāle, Sv. Bento dzelzceļstācija ar flīžu dekoru, Ziedu iela, Sv. Franciska baznīca, birža, Ribeiras krāšņā krastmala, iespaidīgie tilti pāri Douro upei. Brauciens ar kuģīti pa Douro upi. Brīvais laiks. Ceļš pa Portugāli, Spāniju. Nakts – viesnīcā Burgosas apkaimē.
 
14. diena
“Burgosas apkaime – Sen-Žan-de-Lūzā – Francijas ziemeļi”
Brokastis. No rīta – pauze Francijas Basku zemes prestižajā kūrortpilsētā Sen-Žan-de-Lūzā (Saint-Jean-de-Luz). Ceļš pa Franciju gar Luāras upes ieleju. Nakts - viesnīcā Francijas ziemeļos.
 
15. diena
“Francijas ziemeļi – Valansjēna – Rietumpolija”
Ceļš pa Franciju. Īsa apstāšanās franču pilsētiņā Valansjēnā (Valenciennes). Šo reģiona Norpadekalē pilsētu dēvē par “ziemeļu Atēnām” kultūras bagatības dēļ. Ceļš pa Beļģiju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
 
16. diena
“Rietumpolija - Rīga”
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 16. uz 17. dienu.
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
prāmju biļetes Eiropa - Āfrika un atpakaļ;
brokastis viesnīcās pēc programmas.
 
Papildus:
iepazīšanās ar Strasbūru - 10 € ;
iepazīšanās ar Madridi - 20 € ;
brauciens uz Tanžeru un Šešauēnu – 45 € ;
brauciens uz Marakešu un Kasablankas centru – 55 € (ieskaitot biļetes uz pili un dārziem Marakešā);
brauciens uz Fēsu – 55 € (ieskaitot medreses biļeti);
brauciens uz Essauīru - 45 € ;
brauciens uz Rokas ragu, Sintru, Lisabonu – 55 € ;
iepazīšanās ar Porto un brauciens ar kuģīti pa Douro upi – 25 € ;
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10 % .
fado priekšnesums ar vakariņām Lisabonā – 45 € ;
monumenti Rabatā – 2 € ;
Šellā – 1 € ;
Hasana II mošeja Kasablankā – 12 € ;
Marokas vīza LR nepilsoņiem – 120 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
papildmaksa par dubultvietu autobusā - 150 € ;
papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 350 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home