Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Maskavas zvanu skaņas

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Maskavas zvanu skaņas
1. diena
Izbraukšana no Rīgas plkst. ~01:00. Plkst. 10:00 satikšanās ar gidu Maskavā. Pilsētas apskates ekskursija. Lielpilsētas galvenās ielas un laukumi, Maskavas upes krastmala ar skatu uz Kremli, Kristus Glābēja dievnams (Храма Христа Спасителя), Zvirbuļu kalni (Воробьевые горы), MVU (МГУ), Novodevičij klosteris ( Новодевичий монастырь) (apskate no āras), Triumfa arka, Poklonnaja (Поклонная) (4h). Plkst. 13:00 pusdienas kādā no pilsētas kafejnīcā. 14:00 programmas beigas. Iekārtošanās viesnīcā, standarta kategorijas numuros. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā. 
 
2. diena
Plkst. 08:00 brokastis viesnīcā. Plkst. 09:00 Izbraukšana uz ekskursiju programmu “Pastaiga pa Sarkano laukumu un Aleksandra dārzu” (1,5h). Sarkanais laukums, Aleksandra (Александровский) dārzs, Iverskiji vārti, Kazaņas baznīca, GUMa ēka. Ekskursija pa Kremļa teritoriju ar viena dievnama apmeklējumu (1,5h) Ivana Lielā zvanu tornis,”Ccars”- zvans, “Cars” lielgabals. Katedrāles laukums- Uspenskaja( Успенский), Blagovesešenskaja (Благовещенский), Arhangeļskaja (Архангельский) katedrāļes; 14:00 pusdienas pilsētas kafejnīcā. 15:00 programmas beigas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā. 
 
3. diena
Plkst. 08:00 brokastis viesnīcā. 08:45 izbraukšana uz ekskursiju. Plkst. 10:00 Ekskursija pa Kolomenskas teritoriju о «Valdnieku sēta» (Государева двора)(1h). Apskates ekskursijā pa cara Alekseja Mihailoviča sētas teritoriju iepazīsimies ar ХVI – ХIX gs. Arhitektūras pieminekļu vēsturi: Spasskiji vorota (Спасскии ворота), Kazaņas Dievmātes ikonas baznīca, Priekšējo vārtu komplekss, Kunga debesbraukšanas (Вознесения Господня) baznīca- UNESKO piemineklis, Svētā Georgija uzvarētāja (Святого Георгия Победоносца) baznīca, ūdens tornis, 1825.gada paviljons. Alekseja Mihailoviča veidotā pils. 12:00 Ekskursija «Kolomenckas pils svinīgās palātas un privātās telpas» (1h). Ekskursijas laikā uzzināsim cara Alekseja Mihailoviča pils tapšānas vēsturi, aplūkosim parādes zāles un valdnieka privātās telpas, uzzināsim kā šajā pilī laiku pavadīja monarhu ģimene. PLkst.13:30 pusdienas pilsētas kafejnīca. 14:30 Pārbrauciens uz Caricinu. 15:30 ekskursija: «Teritorijas pils daļa un Lielā pils” (1,5h). Iepazīsieties ar Jekaterinas II noslēpumainās rezidences celtniecības vēsturi un arhitektūras īpatnībām, aplūkosiet Lielāš pils parādes zāļes. Plkst. 17:00 programmas beigas. Atgriešanās Maskavā. Nakts viesnīcā. 
 
4. diena
Plkst. 08:00 brokastis viesnīcā. Plkst. 09:00 izbraukšana uz ekskursiju. Plkst. 10:00 TSSI (ВДНХ) apskates ekskursija. Unikālajā arhitektūras- parka kompleksā izvietoti 49 pieminekļi, 45 no tiem ir federālas nozīmes. Ieskaidīgie Tautas sasniegumu izstādes (TSSI) paviljoni ir kļuvuši par nozīmīgiem valsts mēroga arhitektūras skolas simboliem- padomju ampīrs, neoklasicisms un modernisms. Kad un kādam mērķim šī izstāde tika veidota? Kas bijas PSRS galvenās izstādes veidotaji un arhitekti? Kas šeit notika Lielā Tēvijas kara laika? Pieredzes bagātie gidi sniegs atbildes gan uz šiem, gan uz daudziem citiem jautājumiem,kas saistīti ar “padomju Versaļas” arhitektūru un ainavas dizainu. 12:30 pusdienas pilsētas kafejnīcā. Izbraukšana uz viesnīcu un došanāš uz svētku vakariņām. Vakara izbrauciens pa Maskavas upi ar ekskursiju kuģīti Redisson (2h). Upes kruīza liakā būs baudāmi lieliski skati uz pilsētas apskates objektiem: Zarjaadje «Зарядье» parks, Maskavas Kremlis, Svētīga Vasīlija bazilika (Собор Василия Блаженного), Kristus Glābēja Dievnamu (Храм Христа Спасителя), Pētera pieminekli u.c. Kuģis ar plašu zāli un panorāmas logiem ir vieta, no kuras Maskava ir redzama no cita skatu pankta. Starptautiskās virtuves ēdieni un bagātīgais bāra piedāvājums padarīs ekskursiju par interesantu notikumu. Vakariņās uz kuģa tiks piedāvāti : salāti (pēc izvēles), siltais ēdiens (pēc izvēles), maize, deserts (pēc izvēles) tēja, vīna glāze (150ml) – vakariņu cena 35EUR. 
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas līdz plkst. 12:00. Brīvais laiks. Izbraukšana uz Rīgu. 
 
6. diena
Plkst. ~01:00-02:00 ierašanās Rīgā. 
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
Transporta un ceļa izdevumi;
viena vieta autobusā;
4 naktis 3* viesnīcā Maskavā;
4 brokastis;
4 pusdienas;
grupas vadītāja pakalpojumi;
Visas programma norādītās ekskursijas un ieejas biļetes.
 
Papildus:
Papildus vietas cena autobusā - 75 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuriņu - 90 EUR;
Vakariņas uz kuģīša - 35 EUR (rezervācijas laikā);
Vīza Latvijas pilsoņiem - 75 EUR:
Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home