Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

No rietumiem līdz austrumiem

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kuba   »   No rietumiem līdz austrumiem
1. diena
11:30 tikšanās Rīgas lidostā. 13:35 – 14:50 lidojums Rīga – Helsinki, 16:40 – 21:30  lidojums Helsinki – Havana.Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Havanā.
 
2. diena
Pēc brokastīm apskatīsim koloniālo Havanu - Kapitoliju, Katedrāles un Ieroču laukumus. Mūsu skatus priecēs saudzīgi saglabātie 40-60-to gadu retro auto. Mums būs iespēja aplūkot 30-to gadu elegantāko un antīkās spozmes piesātināto viesnīcu Hotel Nacional de Cuba. Iegriezīsimies Museo Capitanes Generals  - pārvaldes ēku, arhitektūras pieminekli, kurā savā laikā atradās 65 kapteiņi, kuri pārvaldīja Kubu. Kokteilis bārā “Floridita”. Vakariņas restorānā. Nakts viesnīcā Havanā.
 
3. diena
Šodienu veltīsim Kubas rietumu provincei Pinar del Rio. Šis reģions iekļauts UNESCO sarakstā, dēļ savām ainavām, alu sistēmām, senajiem artefaktiem un ar savām vislabākās tabakas plantācijām. Kopīgas pusdienas. Dosimies uz skatu laukumu no kura var vislabāk izbaudīt dabas ainavas. Apskatīsim arī slavenās melnās tabakas plantācijas. Gleznotāja Fustera galerija. Brīvs vakars pilsētā. Nakts viesnīcā Havanā.
 
Izvēlei: pasaulslavenais brīvdabas šovs-kabarē Tropicana, kur vairāk kā 200 krāšņi tērptu mākslinieku un aizrautīgi muzicējošais orķestris ieraus Jūs bolero, mambas, ča-ča-ča un salsas maģiskajos dejas ritmos. Ja reiz esi Havanā -  ļaujies melodiju un ritmu kaislei šajā Paradīzē zem zvaigznēm (cena no 85 EUR, ieskaitot ¼ ruma pudeles un kola, 1 glāze cava, 1 našķis vai deserts).
 
4. diena
No Havanas dosimies uz „simts uguņu pilsētu” (City of a Hundred Fires) – Cienfuegos. Pastaigāsimie pa vēsturisko pilsētu ar José Martí centrālo laukumu, no ārpuses apskatīsim Terry teātri, kuru reiz pieskandināja Enriko Karūzo balss (ja teātris būs atvērts, apskatīsim to arī no iekšpuses). Kopīgas pusdienas. Pārbrauciens uz Trinidadu. Ar Trinidadu saistās 2 ievērojami vēsturiski fakti – no šejienes 1518.g. savos Meksikas iekarojumos devās spāņu konkistadors Kortes, bet 18.g.s. Valle delos Ingenios reģions uzplauka, pateicoties cukurniedru plantāciju attīstībai. Dzīvosim pie vietējiem iedzīvotājiem viņu casa particular – apartamentos. Brīvs vakars, lai dotos izbaudīt vietējo kolorītu, Casa la Musica laukums, dzīvā mūzika.
 
5. diena
Diena būs veltīta aktivitātēm. Dosimies nelielā izbraukumā uz Guanayara parku, šeit mums būs iespēja izstaigāties, peldēties, kāpelēt pāri akmeņiem un nokritušiem baļķiem. (Ieteikums: kājās ērtus apavus, kas domāti garākām pastaigām). Pusdienas. Atgriežamies Trinidadā. Brīvs vakars izklaidēm pilsētā.
 
6. diena
Pēc brokastīmbrauksim uz Camanguey – trešo lielāko un vienu no izsmalcinātākajām Kubas pilsētām. Kopīgas pusdienas. Pilsētas apskates ekskursija – San Juan laukums, pastaiga pa pilsētas bulvāri, La Soledad baznīca. Vakariņas un nakts viesnīcā Kamagvejā.
 
7. diena
No salas vidienes dodamies uz salas dienvidu daļu Santjago De Kuba pilsētu. Lai brauciens būtu interesantāks, apstāsimies Las Tunas. Šeit paēdīsim arī pusdienas un brauksim uz Santjago de Kubu - Kubas kultūras galvaspilsēta. Satriecoša, kaislīga un skaļa – tā parasti stāsta par šo pilsētu. Tā kā Santjago de Kuba ir tuvāk Dominikānai un Haiti, tuvāk austrumiem, tad šeit ir neatkārtojama afrokarību gaisotne. Šeit dzied un dejo visi, vakaros pilsēta pārvēršas par lielu izklaides laukumu, kurā katrs var atrast sev ko piemērotu. Vakariņas un nakts viesnīcā.
 
8. diena
Pēc brokastīm sāksim pilsētas apskati – Castillo de San Pedro de la Roca Del Morro vai vienkārši Morro forts – to uzcēla, lai aizsargātu pilsētu no pirātu uzbrukumiem. Pēc pirātu uzbrukumu apsīkuma, cietoksni pārbūvēja par cietumu. Šobrīd cietoksnis ir iecienīta tūristu apskates vieta, no kuras paveras brīnišķīgi skati. Brīvs laiks pusdienām pēc pašu izvēles. Moncada Garrison – armijas kazarmas, kuras kļuva slavenas pēc tam, kad 1953. gada 26. aprīlī jaunieši ar Fidelu Kastro priekšgalā, tām uzbruka. Šobrīd kazarmas ir viens no labākajiem muzejiem Kubā, kurā ir saglabāti artefakti par šīm cīņām. Protams, apmeklēsim arī cigāru fabriku, uzvilksim kādu dūmu. Brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā.
 
9. diena
Šodien jau sāksim mājupcēļu uz Havanu. Lai brauciens būtu interesantāks, apstāsimies Bajamo – senajā un elegantajā pilsētā. Pilsēta kādu laiku bija pavisam aizmirsta, un tas palīdzēja saglabāt pilsētiņa burvīgi senatnīgo gaisotni. Pilsētu dēvē arī par “klip-klap” pilsētu, jo gandrīz puse pilsētas iedzīvotāju vēl šodien izmanto zirgus ikdienas vajadzībām. Pusdienas.  Pārbrauciens un Kamagveju. Laiks, lai pastaigātos naksnīgajā pilsētā, izbrauktu kādu līkumu ar velorikšām. Vakariņas un nakts viesnīcā.
 
10. diena
Dažas stundas un būsima jau kūrorta viesnīcā, kas mūs priecēs ar brīnišķīgajām pludmalēm un sniegbaltajām smiltīm. Laiks atpūtai, saules un ūdens peldēm. Dzīvošana viesnīcā ar sistēmu “viss iekļauts”.
 
11. - 12. dienas
Brīvas dienas laiskai atpūtai. Aktīvās atpūtas cienītājiem, par paildus maksu ir iespēja doties dažādās ekskursijās:  Rokarenas kāpšanas centrs – 17 m augstumā, 90 dažādas atrakcijas. Putnu vērošana – pieredzējuša gida pavadībā būs iespēja izpētīt vietējo faunu. Nodarboties ar kaitošanu, niršanu, snorkelēšanu. Gar okeāna krastu varēs doties rīta skrējienā. Dzīvošana viesnīcā ar sistēmu “viss iekļauts”.
 
13. diena
No salas pārbraucam uz San Huana de los Remedios pilsētu – vienu no mazākajām Kubas pilsētām, dažreiz to dēvē arī  par “mazo Trinidadu”, jo tā pat kā Trinidada, ir celta koloniālajā stilā. Neliela pastaiga pilsētas centrā. Pusdienas.Nākošais apskates punkts mums būs Čegevaras Mauzolejs un muzejs. Vakariņas un nakts viesnīcā.
 
14. diena
Pārbrauciens uz Havanu, brīvs laiks, lai dotos apskatīt vietas, kas iepatikušās vis vairāk.  Atrastu kādu, vēl neiepazītu, kafejnīcu vai veikaliņu. Vakariņas pašu izvēlētajā krodziņā.
 
15. diena
Moderno Havanu apskatīsim, braucot ar retro automobiļiem. Ielūkosimies mākslinieku rajonā Callejon de Hammel – afrokubiešu kultūras centrs, apgleznotas sienas, mīlīgas kafejnīcas, brīvdomātāju tikšanās vieta.  Finca Vigia – E.Hemingveja māja – muzejs, šeit tapa daudzi viņa slavenie darbi. Šeit atrodas arī laiva “Pilar”, ar kuru Hemingvejs devās zvejot marlinus. Atgriežamies pilsētā. Kopīgas vakariņas pirms mājupceļa. Transfērs uz lidostu.
 
16. diena
Lidojums Havana – Helsinki 00:30 – 16.35. Transfērs uz viesnīcu Helsinkos.
 
17. diena
Lidojums Helsinki – Rīga 08:40 - 09:50.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļetes Rīga – Havana – Rīga, lidostu nodokļi;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
Kubas vīza;
viesnīca Helsinkos;
naktsmītnes 3*+ viesnīcās divvietīgā numurā, privātos apartamentos;
16 brokastis, 7 pusdienas, 6 vakariņas. Kajo Koko viesnīcā „viss iekļauts”;
aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas izmaksas;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā, krievu valodā runājošs vietējais gids.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam ~ 50 EUR;
piemaksa par vienvietīgu numuru – 600 EUR

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home