Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Norvēģijas Fjordi (4 dienas)

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Norvēģija   »   Norvēģijas Fjordi (4 dienas)

3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam)
Iegādājoties ekskursiju paketi no 399 € +189 € ekskursiju-transporta pakete 
Bez ekskursijas paketes iegādes no 568 € 

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā 
Lidojums Rīga-Oslo
Ierašanās Oslo pilsētā
Ekskursija Oslo pilsētā :

Oslo atrodas gleznaina, simts kilometru garā Oslo-fjorda sākumā, bet pilsētas sastāvā ietilpst ne tikai kontinentālā daļa, uz kura tā atrodas, bet arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu neatkārtojamo unikalitāti. Šī pilsēta ir īpaša, ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta, šeit vēsturiskie objekti mijās ar mūslaiku celtnēm. Katra pilsētas iela no centra līdz pašai nomalei – ir Jūsu uzmanības vērta. Gleznaino pakalnu ainavas mijās ar mežiem un salu skatiem. Šai pilsētai nav raksturīgs dedzīgums ,taču tā apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.
Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Tālāk Jūs gaida brauciens uz fjordu reģionu.
Norvēģija. Tieši šeit atrodas brīnišķīgi ūdenskritumi, kas bagātīgi dāvina savus kristāldzidros ūdeņus upēm un līčiem.Tieši šeit tūristi var izbaudīt pasakaino ledāju spīdumu, kuri ir redzami apkārtnes kalnu virsotnēs. Apmeklējot šo unikālo vietu , jūs burtiski ienirsiet teiku un leģendu pasaulē par troļļiem un senajiem vikingiem – varonīgajiem kareivjiem un jūras braucējiem, kuri kādreiz bija visas Eiropas kontinenta lielākais drauds. Ledus, polārblāzma zeme. Jāteic, ka tieši šeit dzimst tikai vikingi un valkīras, kuriem nekas nespēj kaitēt, nedz aukstums, necaurejami meži un skarbā ziemeļu daba.
Šīs valsts galvenais apskates objekts ir slavenie Norvēģijas fjordi! Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules! Jo Norvēģijas fjordi ir iekļauti JUNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un viens no tiem ir Nerej-fjords.
Nerej-fjords atrodas Rietumu Norvēģijā fjordu reģiona centrālajā daļā.
Brauciens Bergenu. Pa ceļam apstāsimies pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir viena no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Kā vēstī leģenda, ūdenskritums ūdens vairo „vīrieša spēku” un tas atgriež un saglabā jaunību
Iekārtošanās viesnīcā Bergenas apkārtnē.
Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bergenas centru ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.5 €).
Ekskursija Bergenā. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, ar jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vienmēr draudzīgi, vietējie iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju.
Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.
Izmitināšana Oslo apkārtne viesnīcā. Atpūta
 
4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu
Reģistrēšanās reisam uz Rīgu.
Lidojums uz Rīgu.

Ceļojuma cenā iekļauts
Lidojums Rīga - Oslo - Rīga
Dzīvošana viesnīcā 3 * ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
1 maza soma (40х30х20 cm)
 
Ekskursiju-transporta pakete 189 €
Ekskursija Bergenā
Ekskursija Oslo
Brauciens uz norvēģu fjordiem (biļetes uz kuģīti tiek apmaksātas papildus 50€)
Grupas vadītāja pakalpojumi
Transfērs: lidosta - viesnīcā - lidosta

Papildus jūs varat iegādāties
Brauciens ar kuģīti fjordu reģiona 50.00€
Obligāta piemaksa par dzīvošanu viesnīcas vienvietīgajā numuriņā 105.00€
Priority līdz 10 кg Rīga - Oslo 25.00€
Nododamā bagāža līdz 10 kg Rīga - Oslo 35.00€
Nododamā bagāža līdz 20 kg Rīga - Oslo 50.00€
Priority līdz 10 кg Oslo - Rīga 25.00€
Nododamā bagāža līdz 10 kg Oslo - Rīga 35.00€
Nododamā bagāža līdz 20 kg Oslo - Rīga 50.00€
Fiksētas vietas autobusā
 
Apmaksa uz vietas
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home