Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Norvēģijas fjordi

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Norvēģija   »   Norvēģijas fjordi

1. diena
15:30 tikšanās Rīgas ostā.
Iekāpšana uz prāmja Tallink.
17:30 izbraukšana uz Stokholmu.
Brauciens ar kruīza kuģi Isabelle sniegs jums patīkamus iespaidus. Kuģis piedāvā dažāda lieluma un cenu klases kajītes. Paēst var vienā no vairākiem restorāniem ar dažādām ēdienkartēm un cenu līmeni. Veikalos varēsiet iegādāties suvenīrus un dāvanas. Ja vēlaties relaksēties, obligāti apmeklējiet pirti. Bērni varēs pavadīt laiku rotaļu istabā, kur viņus sagaida jūra no baloniem. Katru vakaru plašajā bārā Starlight Palace notiek izklaides programma.
Brīvais laiks.
Vakariņas uz prāma (pēc vēlēšanās par papildus maksu - € 31)
Nakts uz prāmja.

2. diena
Brokastis uz prāmja (pēc vēlēšanās par papildus maksu — 10,50 € ) Ap 10:30 Ierašanās Stokholmā. Pārbrauciens uz Oslo. Vakara ekskursija pa pilsētu (pēc vēlēšanās par papildus maksu 15 € ) (ekskursijas ilgums ap 2 st.) Oslo ir Norvēģijas galvaspilsēta un lielākā tās pilsēta. Pilsēta atrodas 100 km gara Oslo fjorda sākumā. Tas sastāv no 40 salām, uz vairākām salām var nokļūt ar prāmi – salas ir brīnišķīga vieta atpūtai. Vairāk nekā pusi no Oslo platības aizņem meži un parki, padarot to par zaļu pilsētu – šā vārda burtiskajā nozīmē. Oslo unikāli apvieno pilsētas izklaides un atpūtu brīvā dabā. Šajā pilsētā atrodas vairākas vadošās izglītības iestādes, zinātniski pētnieciskie centri, daudzu firmu un kompāniju pārstāvniecības. Tāpat šeit atrodas svarīgāko kultūras iestāžu galvenie biroji, piemēram, Norvēģijas mākslas, arhitektūras un dizaina muzejs, Norvēģijas opera un balets, Nacionālais teātris. Galvenās apskates vietas ir Vigeland skulptūru parks, Akershus cietoksnis un Vikingu kuģu muzejs. Izmitināšana viesnīcā Oslo tuvumā.

3. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.Pēc vēlēšanās brauciens uz fjordu reģionu (uz visu dienu). Norvēģija. Tieši šeit atrodas lieliski ūdenskritumi, kas nes kristāldzidro ūdeni uz upēm un līčiem, un tieši šeit tūristi var izbaudīt kalnu virsotnes klātas ar ledājiem. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, jūs iepazīsiet teikas un leģendas par troļļiem un seniem vikingiem – drošsirdīgiem karavīriem un jūrniekiem, kas senos laikos iekaroja visu Eiropu.Ledus un ziemeļblāzmas zeme. Šeit dzimst tikai vikingi un valkīras, kas nebaidās no aukstuma, bieziem mežiem, bargas ziemeļu dabas. Bet galvenais šīs valsts apskates objekts, protams, ir Norvēģijas fjordi! Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijas fjordi ir iekļauti UNESKO dabas mantojumu sarakstā.Viens no Norvēģijas fjordiem ir Nerej-fjords. Nerej-fjords atrodas Norvēģijas rietumu daļā, pašā fjordu reģiona centrā (pēc vēlēšanās par papildus maksu 60€) Visu Norvēģijas dabas skaistumu un varenumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Tiks piedāvāta iespēja doties kruīzā — no gleznainās pilsētas Floms, kas atrodas pie Aurland fjorda, līdz ciematiņam Gudvangen, kas atrodas pie Nerej-fjorda. Jums būs iespēja izbaudīt klasiskās Norvēģijas ainavas, augstas klintis ar sniega virsotnēm un dzidro ūdens virsmu Nakts pārbrauciens uz Stokholmu.

4. diena

Ierašanās Stokholmā. Pēc vēlēšanās ekskursija pa pilsētu. (pēc vēlēšanās par papildus maksu 15 € )(ekskursijas ilgums ap 2 st.) Iepazīšanās ar Stokholmu sāksies Vecpilsētā, pēc tam jūs sagaida pastaiga pa pilsētas senām ieliņām, apskates vietām, karaļa pili (viena no lielākajām karaļa rezidencēm Eiropā, kas pašlaik darbojas), bet brīvajā laikā jums būs iespēja apmeklēt suvenīru veikalus, izbaudīt unikālos zviedru ēdienus kafejnīcās un restorānos, kā arī apskatīt goda sardzes maiņu pie pils.Tāpat jums būs iespēja doties uz kuģa muzeju (Vasa kuģis bija viens no lielākajiem un dārgākajiem 16.gadsimta kuģiem, kurš noslīka sava pirmā ceļojuma sākumā un zem ūdens pavadījis apmēram 300 gadus). Brīvais laiks. Vakarā iekāpšana uz prāmja Tallink plkst. 16:00. Izbraukšana uz Rīgu.

5. diena
~ 11:00 ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Brauciens tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja-gida pakalpojumi;
Vieta C klases četrvietīgajā kajītē uz prāmja Rīga - Stokholma, Stokholma - Rīga;
Izmitināšana viesnīcā ar brokastīm;
Brauciens uz fjordu reģionu.

Ekskursiju pakete 90 EUR:
Ekskursija Oslo;
Ekskursijas Stokholmā;
Ekskursijas brauciens ar kruīzi uz fjordiem "Flams-Gudvagens".

Papildus:
Ekskursija Oslo - 15 € ;
Ekskursijas Stokholmā - 15 € ;
Ekskursijas brauciens ar kruīzi uz fjordiem "Flams-Gudvagens" - 70 € ;
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgajā numurā - 40 € ;
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 80 € ;
Veselības apdrošināšana;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietā.

Dzīvošana uz prāmja:
Kajīte

В4 bez loga - 20
А4 ar logu - 40 € ;
С3 bez loga - €30 € ;
В3 bez loga - €40 € ;
А3 ar logu - 70 € ;
С2 bez loga - 70 € ;
В2 bez loga - 90 € ;
А2 ar logu - 140 € ;
С1 bez loga - 200 € ;
В1 bez loga - 240 € ;
А1 ar logu - 340 € .
*Kopēja izmitināšana ir iespējama tikai В4, В2 un С4 kajītēs - cenas un iespējas pēc pieprasījuma.

Ēdināšana:
Brokastis "zviedru galds":

17 gadi un vairāk - €10,50 € ;
12-16 gadi - €6,50 € ;
6-11 gadi - €4,50 € ;
līdz 5 gadi - bezmaksas

Vakariņas "zviedru galds":
17 gadi un vairāk - €33 € ;
12-17 gadi - €15,50 € ;
6-12 gadi - €10,50 € ;
līdz 5 gadi - bezmaksas
*Bērniem līdz 5 gadiem ēdināšana ir bezmaksas, ja pavodošas viņu persona paņēma ēdināšanu.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home