Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pasakainā Bavārija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Pasakainā Bavārija
Ceļojuma cena 149 EUR + eksk. pakete 99 EUR.
Ceļojuma cena bez eksk. paketes - 239 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas agri no rīta.
Tranzīts Polijas teritorijā.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
 
2. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Brauciens uz Nirnbergu. Pastaiga pa pilsētu.
Nirnberga ir moderna pilsēta ar rosīgu dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta ielūdz pastaigās, aicina vērot un gūt atklāsmes. Īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzajām omulīgajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgi dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīgā puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.
Brīvais laiks.
Došanās uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.
 
3. diena
Brokastis.
Brīva diena vai ekskursijas brauciens uz Bavārijas pilīm (piemaksa 45 € + ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Dosimies uz Hoenšvangau pili.
Neliels vācu Švangau ciematiņš, kas atrodas uz pakalna biezu mežu ielokā, ir pazīstams visā pasaulē, pateicoties Hoenšvangau pilij. Pili ir uzcēluši Švangau bruņinieki. Interesanti, ka Hoenšvangau pils nosaukums burtiski tiek tulkots kā „augstā gulbju zeme”. Karalis Ludovigs mīlējis gulbjus, tāpēc pilī daudz kas ir saistīts ar putniem. Piemēram, strūklaka gulbja izskatā pagalmā, gulbju attēli uz pils sienām.
Iekšpusē pils ir arī ļoti skaista. Šeit dominē lillā un violetie toņi, apkārt ir zelts. Pilī ir virkne kultūras relikviju, piemēram, klavieres, kuras spēlēja Vāgners. No pils paveras ļoti skaists skats uz ezeru.
Tālāk seko brauciens uz senatnīgo Noišvānšteinas pili - Ludoviga XI mīļākā vieta, kas kļuvusi par Dusošās skaistules pils prototipu Disnejzemē. Šī pils ir apbūrusi komponistu Čaikovski, un tieši šeit, pēc vēsturnieku domām, viņam ir dzimusi ideja par „Gulbju ezeru”.
Šī pils it kā planē virs nepieejamiem kalniem un apbur ar tās izskatu. Pils tika restaurēta 2009. Gadā, piešķirot pilij vēl lielāku varenību un izsmalcinātību.
Atgriešanās viesnīcā, atpūta.
 
4. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Minheni.
Minhene ir Bavārijas galvaspilsēta un apskurbinošākā pilsēta pasaulē. Minheni pilntiesīgi dēvē par alus galvaspilsētu. Tā ir viena no bagātākajām, viesmīlīgākajām un mājīgākajām pilsētām Vācijā. Ekskursijas laikā redzēsiet pilsētas centrālo daļu – Marienplatz ar slaveno pulksteni, Frauenkirche – lielāko baznīcu pilsētā, katedrāli, alus pili, Hofbrojhaus restorānu un virkni citu vietu.
Brīvais laiks.
Jums būs iespēja apmeklēt BMW muzeju (ieejas biļete ~ 10 € tiek apmaksāta atsevišķi), pastaigāties Angļu dārzā.
BMW muzejs tika atvērts apmeklētājiem 1972. g. Vienlaicīgi ar muzeju, līdz ar Olimpiādi 1972. g., tika pabeigta galvenās firmas mītnes celtniecība. BMW rezidence ir projektēta četrcilindru dzinēja formā, kas lidinās virs pamatnes, tai ir 2 stāvi. 1999. g. ēka tika iekļauta Minhenes arhitektūras pieminekļu sarakstā. Muzejam ir bļodas forma, kuru no augšas aizsedz BMW logotips, simbolizējot degvielas tvertnes vāku, bet vietējie iedzīvotāji to mīļi dēvē par „zupas bļodu”.
Atgriešanās viesnīcā, atpūta.
 
5. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Ceļš uz Vircburgu. Ekskursija pilsētā.
Vircburga atrodas Bavārijas federālās zemes ziemeļrietumu daļā un ir slavenā ar tās arhitektūru un vīniem, bet Vircburgas rezidence ir viena no labākajām baroka stila celtnēm mūsdienās, būdama par UNESCO Pasaules mantojuma daļu. Vircburga ir slavena arī ar tās festivāliem. Šeit notiek tradicionālie vīna festivāli, kā arī Mocarta, Baha, džeza festivāli, Eiropā lielākais afrikāņu kultūras festivāls, Vircburgus kinofestivāls. 
Brīvais laiks.
Došanās uz viesnīcu Polijas teritorijā. Atpūta.
 
6. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Ceļš uz Rīgu
Ierašanās vakarā/naktī.
 
Cenā iekļauts:
Vieta tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis viesnīcā ar brokastīm Polijas teritorijā (viena vieta divvietīgā numuriņā);
3 naktis viesnīcā ar brokastīm Vācijas teritorijā (viena vieta divvietīgā numuriņā).
 
Ekskursijua pakete 99 EUR:
Ekskursija Minhenē;
Ekskursija Vircburgā;
Ekskursija Nirnbergā.
 
Papildus:
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 110 € ;
Ekskursijas brauciens uz Bavārijas pilīm (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes) - 45 € ;
Hoenšvangau pils: pieaugušiem ~ 13,50 € , bērniem līdz 18 g.v. - 1,50 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Fiksētas vietas autobusā - 15 € (pēc pieprasījuma);
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home