Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Rimini ar atpūtu pie jūras

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Rimini ar atpūtu pie jūras
Datums Iegādājoties eksk. paketi,
ceļojums cena
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
02.06.2019 STOP SALE STOP SALE
07.06.2019 STOP SALE STOP SALE
12.06.2019 STOP SALE STOP SALE
17.06.2019 STOP SALE STOP SALE
22.06.2019 STOP SALE STOP SALE
27.06.2019 STOP SALE STOP SALE
02.07.2019 STOP SALE STOP SALE
07.07.2019 STOP SALE STOP SALE
17.07.2019 STOP SALE STOP SALE
22.07.2019 STOP SALE STOP SALE
27.07.2019 STOP SALE STOP SALE
06.08.2019 STOP SALE STOP SALE
11.08.2019 STOP SALE STOP SALE
21.08.2019 STOP SALE STOP SALE
26.08.2019 STOP SALE STOP SALE
31.08.2019  229 EUR  319 EUR
05.09.2019  199 EUR  289 EUR
10.09.2019  229 EUR  319 EUR
15.09.2019  229 EUR  319 EUR
20.09.2019  199 EUR  289 EUR

1. diena
Izbraukšana no Rīgas rīta pusē.
Tranzīts Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā. Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Ceļš uz Prāgu (Čehija).
Ierašanās Prāgā.
Apskates ekskursija* pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Tev būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā varēsi pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras.
Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, Tu nonāksi līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu svin ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Tev būs iespēja apskatīt arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonākt jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.
Visievērojamākā vieta, bez kuras Prāga nebūtu Prāga, ir Vltavas upe ar tās krācēm, kuru dēļ radies Čehijas galvaspilsētas nosaukums. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas krāšņo arhitektūru. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai dodoties braucienā ar kuģīti un palūkojoties uz pilsētu no upes puses.
Brīvs laiks, iespēja iepirkties.
Ceļš uz Rimini (Itālija). Nakts ceļā.

3. diena
Ierašanās Rimini kūrortpilsētā.
Iekārtošanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlmes, papildu maksa). Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, brīvs laiks.
Dienas otrajā pusē ekskursija Rimini.
Romanja - visviesmīlīgākā vieta Italijā, kur divus tūkstošus gadu atpakaļ mēdza pietauvoties kuģi no visas Vidusjūras, viduslaikos - šķērsoja svētceļnieki no visas Eiropas, mūsdienas atpūšas miljons viesu no visas pasaules. Tikai daži zina, ka Rimini - visatpazīstamākajā Romanjas pilsētā - izņemot pludmales un simtiem viesnīcu, ir pati senākā romiešu triumfu arka, pati pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā šāda veida Renesanses Katedrāle. Un pat ne katrs Rimini iedzīvotājs zin, ka viņu iemīļotajam Tibērijas tiltam 2014. gadā palika 2000 gadu, un centrālajā pilsētas ielā dzīvoja un mācījās pats titulētākais 20. gadsimta režisors XX Federiko Fellini.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. Vakariņas viesnīcā (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, brīvs laiks.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz Sanmarino (papildu maksa 15 € ).
Sanmarino robežkontūra atgādina nevienāda četrstūra formu. Valsts ir klāta ar pakalniem, bet tās centrā atrodas Titāno kalns. Sanmarino ir divu Itālijas reģionu ieskauta – no ziemeļaustrumiem Emīlijas-Romanjas reģions, bet no dienvidrietumiem Marke-Montefeltro. Sanmarino Republikā izplatīts un iecienīts ir kāda Svētā kults, kurš, saskaņā ar leģendu, ir dibinājis Republiku. Leģenda vēsta, ka kāds meistars-akmeņkalis ir pametis savu dzimto Arbes salu Dalmācijā un devies uz Titāno kalnu, lai dibinātu nelielu kopienu tiem kristiešiem, kurus vajāja imperators Diokletiāns viņu ticības dēļ. Ir skaidri zināms, ka šis apgabals bija apdzīvots jau kopš aizvēsturiskiem laikiem. Bet tikai kopš Viduslaikiem tiek datēta informācija par Titāno kalnā esošo klosteri, baznīcu un pili, kas liecina par organizētas kopienas esamību. Pilsētas Sanmarino vēsturiskais centrs ir īsts senatnes piemineklis - „viduslaiku pilsēta, kas saglabājusies cauri gadsimtiem, lai pārsteigtu nākošās paaudzes”. Titāno kalna malā paceļas trīs vareni cietokšņi, kuru nocietinājuma mūri un ceļi vēl joprojām savieno cietokšņus ar pilsētu, kas atrodas lejpus kalna un ir ieskauta ar trim mūru gredzeniem ar vārtiem, bastioniem un torņiem.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta. Vakariņas (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, brīvs laiks.
Dienas otrajā pusē, pēc vēlmes ekskursija uz Santarkandželo.
Santarkandželo Di Romanja ir gleznaina pilsēta, kas atrodas pie Emīlijas reģiona konsulu ceļa 10 km attālumā uz rietumiem no Rimini. Tajā ir apmēram 21 000 iedzīvotāju. Pilsēta atrodas starp divām upēm – Uso un Marekiju. Santarandželo dedzīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu unikalitāti. Pilsētas vēsturiskajā centrā vienmēr kūsā dzīvība. Koptās ēkas, lieliskie restorāni un bāri, šaurās ieliņas, kas, kā likums, ved uz dzīvības pilnajiem laukumiem, no kuriem visievērojamākais ir Ganganelli laukums(piazza Ganganelli). Šī pilsēta vilina tūristus ar saviem daudzajiem apskates objektiem – Ganganelli Triumfa arka, Koleģiālā baznīca, Senie pilsētas vārti, Etnogrāfiskais muzejs, Vēstures un arheoloģijas muzejs, noslēpumainās tufa alas – tās ir tikai dažas apskates vērtas vietas. Vecpilsētas sirds atrodas Jupitera kalna nogāzē. Šeit joprojām ir skaidri saskatāmi viduslaikiem raksturīgie ciematu nocietinājumi, virs kuriem paceļas 14.gadsimta Malatestu cietoksnis.
Tā celtniecībai 1447. gadā, pēc Sigismunda Pandolfo Matatesta pavēles, tika izmantota daļa no augstā torņa, kuru uzbūvēja Karlo Malatests 1386. gadā. 1769. gadā pāvesta amatā nokļuva Klements XIV - Santarkandželo dzimušais Džovanni Vinčenco Antonio Ganganelli. Vietējā padome izlēma iemūžināt šo notikumu. Tāpēc laikā no 1772.-1777. gadam tika uzbūvēta arhitekta Kasimo Morelli projektētā triumfa arka, uz kuras vēlāk bija paredzēts piestiprināt pāvesta krūšutēlu. Taču celtniecības darbi tika pabeigti trīs gadus pēc Klementa XIV nāves, tāpēc krūšutēla vietā arku izdekorēja tikai ar pāvesta simboliem – ģerboni un tiāru. Koleģiālā Vissvētākās Rožukroņa Jaunavas baznīca (Beata Vergine del Rosario) ir būvēta pēc arhitekta Džuovana Frančesko Bonamiči projekta. Būvniecības darbi sākās 1744. gadā un turpinājās divpadsmit gadus. 1779. gadā, lai izdaiļotu baznīcu un reliģiskajiem rituāliem radītu svinīgu noskaņu, tika uzstādītas ērģeles. 19. gadsimta beigās (1892-1893) Santarkandželo kalna virsotnē tika uzstādīts pilsētas zvanu tornis. Neogotikas stila torni uzbūvēja inženieris – konstruktors Džuzepe Tramontana Faencs. Visvairāk apmeklētais Santarkandželo apskates objekts ir Jupitera kalna tufa alu tīklojums, kas atrodas tieši zem vecpilsētas. Nav skaidrs kādiem mērķiem šīs alas, it īpaši vecākās, tika veidotas. Bet visticamāk tās kalpoja pagānu vai kristīgajam kultam. Tā kā pastāvīgā temperatūra tajās nepārsniedz 12-13 grādus, tad gadsimtu laikā alas tika izmantotas kā pagrabi.
Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, brīva diena.
Vakariņas (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Florenci.
Ekskursija Florencē.
Iebraukšana pilsētā ar sabiedrisko transportu (biļešu cena ~5 € ).
Brauciens uz pilsētu ar sabiedrisko transportu (biļetes cena ~5 € ) Florence ir viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un „Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un neskaitāmas Renesanses laikmeta pilis ir Florences vizītkarte. Šī pilsēta viennozīmīgi atgriezīs baudu dzīvot, bet varbūt pat sniegs iespēju garīgai atdzimšanai. Apmeklējot šo pilsētu, jūs ienirsiet mākslas un artefaktu virpulī. Florence sniedz sajūtu, ka staigājat un atrodaties starp milzīgām teātra dekorācijām, kas tika uzstādīta pirms vairākiem gadsimtiem, bet tā arī netika novākta. Šīs pilsētas nelielajā platībā atrodas tik daudz unikālu mākslas darbu, kā nekur citur pasaulē. Te ik uz soļa atdursieties pret kādu vēstures pieminekli.
Iekārtošanās viesnīcā pie Boloņas (Itālija).

9. diena
Brokastis.
Brīva diena, atpūta vai pēc vēlmes ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (izbraukšana agri no rīta, papildu maksa  45 € + papildus tiek apmaksāta ieejas biļetes).
Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām pilsētām Eiropā. Roma ir valsts galvenais politiski, kulturāli un ekonomiski nozīmīgais centrs, un viena no vecākajām un vēstures un kultūras pieminekļiem bagātākajām pilsētām pasaulē. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas.
Vatikāna platība ir tikai 0,44km3. Valsts sastāv tikai no vienas pilsētas, kas 1929. gada 11. februārī tika izveidota ar Laterāna līgumu starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valdību. Vatikānā atrodas katra esošā Romas pāvesta dzīvesvieta. Interjers un eksterjers ir īpašas uzmanības un apbrīnas vērts. Vatikāns patiesi ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm, kur tiešā nozīmē katrs metrs glabā apbrīnas vērtus kultūrvēsturiskus mākslas šedevrus.
Vēlu atgriešanās viesnīcā.

10. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildu maksa 15 € motorlaiva + 5 € iebraukšanas nodeva).
Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni , Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sniedzās pat 7 stāvu augstumā.
Brīvs laiks.
Pēc vēlmes, pēc ekskursijas Venēcijā aicinām Jūs doties kruīzā pa Venēcijas lagūnas salām (papildu maksa 22 € ).
Apmeklēsim 2 vispopulārākās salas – stikla pūtēju salu Murano, salu ar krāsainām zvejnieku mājiņām Burano salu.
Ceļojumu sāksim ar salu, uz kuras sākot ar 13. gds. un līdz pat šodienai strādā stikla pūtēji, kas veido īstos mākslas darbus no stikla. Apmeklēsim Murano muzeju, kur Jūs pašas acīm varēsiet vērot visus Venēcijas stikla ražošanas un attīstības posmus, vēlāk varēs pastaigāties un apmeklēt bodītes, kur par piemiņu var iegādāties Venēcijas stikla izstrādājumus, kas ir roku darbs un īsts Itālijas zīmols.
No Murano salas dosimies uz Burano salu, kas ir pazīstama ar tās krāsainajām mājiņām, kas jebkuras laika apstākļos rada saulainu un patīkamu atmosfēru, piesātinot visu salu. Lieliska zvejnieku saliņa, kas saskaņā ar leģendu, tās krāsaino nokrāsu iemantoja, pateicoties zvejnieku sievām, kas izkrāsoja savas mājas, lai viņu vīri, vēl atrodoties tālu no salas, varētu ieraudzīt mājas un ātrāk atgrieztos pie mājas pavarda.
Ceļš uz Poliju. Nakts ceļā.

11. diena
Ierašanās Polijā, iekārtošanās tranzīta viesnīcā. Atpūta. Nakts viesnīcā.

12. diena
Brokastis. Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.

Cenā iekļauts:
Vieta komfortablā tūrisma klases autobus;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Dzīvošana tranzīta viesnīcās - 2 naktis ar brokastīm;
Dzīvošana viesnīcā Rimini - 5 naktis ar brokastīm;
Dzīvošana viesnīcā Itālijā - 2 naktis ar brokastīm.

Ekskursiju pakete 99 EUR:
Ekskursija Rimini;
Ekskursija Santarkandželo;
Ekskursijas brauciens uz Venēciju;
Ekskursija Florencē;
Ekskursija Prāgā.

Papildus:
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 170 € ;
5 vakariņas viesnīcā Rimini - 39 € ;
Kruīzs pa Venēcijas lagūnas salām - 22 € ;
Ekskursija uz Sanmarino - 15 € ;
Ekskursija uz Romu un Vatikānu - 45 € ;
Izmitināšana paaugstinātas klases viesnīcā Rimini - 80 € ;
Tūrisma nodeva par uzturēšanos Itālijā - 7,50 € /cilv.;
Sabiedriskā transporta biļets;
Iebraukšanas nodeva Venēcijā – 5 € + 15 € motorkuģītis;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home