Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Svētceļojums pa Sakrālām vietām un atpūta pludmalē

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indonēzija   »   Svētceļojums pa Sakrālām vietām un atpūta pludmalē

Jūs atradīsiet atbildes pat uz visdziļākajiem jautājumiem Jūsu dzīvē, iegūsiet harmoniju un izpratni, atradīsiet pilnīgu atbalstu savai Iekšējai Pasaulei un atradīsiet Dvēseliskumu. Katrs Jūsu solis – tas ir solis uz Brīvību – Brīvība Jūsu uztverei un Gara spēkam. Tas ir veids kā izkļūt no sevis, ārpus savām spējām. 
Bali – tā ir burvīga vieta, kur ar katru cilvēku notiek reāla transformācija, paveras jaunas iespējas un rodas pārliecība par izvēlēto Ceļu!
Šī vieta, vibrācijas, kuras pastiprinās Jūsu enerģijas lauks, Jūsu apziņa parādīsies augstākā līmenī un ļausies Jūsu enerģijas un iedvesmas skrējienam.
Visā ceļojuma maršruta laikā Jums būs pavadonis pa Spēka Vietām.

1. diena
Izlidojam no Rīgas.

2. diena
Atpūta pludmalē Bali viesnīcā.

3. diena
Pabūšana Karaļa dārzā Tirta Gangā.
Tiek uzskatīts, ka šeit plūst ūdens no Bezgalīgās upes Gangā.  Jūs izpeldēsieties Dievišķajā ūdenī no Svētās upes Indijā. Svētā avota sitiens no Svētā koka Banjan saknes, šis ūdens tiek izmantots ceremonijās un svētku rituālos. Šo vietu ieskauj īsti peldbaseini, bali statujas un neticami skaisto strūklaku labirinti.
Pacelšanās uz augstāko templi Bali-Pura Lempujang Luhur.
Jūs nokļūsiet telpā augstumā 1058 m virs jūras līmeņa, Bali Pura Lempujang Luhur, pats svētākais un godbijīgākais templis. "Kāpnes uz debesīm", "ceļš uz mākoņiem" — tā viņi sauc šo neticami maģisko vietu. Tas ieved Jūs citā realitātē, citā dimensijā, piepilda iedvesmu. Luhur Lempujang tempļa nosaukums, tiek tulkots kā «debesu reibonis». Nostaigāsiet 1700 soļu attālumu burvīgās vietas virsotnē. Jūs atradīsiet pasakainus ziņojumus, kas Jūs iedvesmos un piepildīs ar gaismu. 
Nakts Ziemeļaustrumos Ameda ciemata salā.
Ameda – tā ir patiešām skaista vieta , apvienojumā ar galvu reibinošu dabu un lielisku jūru. Jūra tīra un mierīga, īstā vieta zemūdens  niršanai. Nirt var gandrīz visur un tieši no krasta  – koraļļi redzami jau no 5-10 metriem, un starp tiem peld daudz dažādas, krāsainas zivis. Ūdens ir tik zils un caurspīdīgs, ka peldēties tajā.

4. diena
Niršana koraļļu dārzā.
Meditācija lielākajā Budistu templī Bali Brahmā Vihara Aram, neliels skats uz lielo Borobudur templi.  Templī atrodas zelta Budas statujas, kur valda svēta un meditatīva atmosfēra.
Peldēšanas sēra Karstavotos.
Šis karsto avotu komplekss Bandžar atrodas Bali salas ziemeļos un tajā ir trīs līmeņu dīķi. Ūdens plūst no bali mītiskajiem personāžiem (naga galva). Ūdens ir ar patīkamu temperatūru cilvēka ķermenim un augstu sēra saturu.
Nakts Pemuteran ciemā salas Ziemeļaustrumos.

5. diena
Lūgšanas Bali naudas templī nacionālajos tērpos.
Bali mīt atsevišķa un īpaša naudas un bagātības dieviete, viņa apvienojas ar dievieti, kas atbild par auglību, pārpilnību un tirdzniecību. Nacionālajos bali apģērbos Jūs veiksiet upuri un lūgsiet lūgšanu ar savu nodomu.
Zemes attīrīšanas centra apmeklējums-Enerģijas templis.
Bali — tas ir desmitais pasaules Attīrīšanas centrs. Svētais centrs attīra Zemes asinis. Jūs apmeklēsiet vienu no centriem ,kas atrodas Bali rietumu daļā Merbukas kalna iekšējā nogāzē, tas piepildīs Jūs ar enerģiju un neparastu spēka pieplūdumu.
Lūgšanu iesvētīšana no dziedošā trauka.
Tempļa kalps, kas savienots ar Jūsu telpu, dziedās lūgšanas pie dziedāšanas trauka skaņām, kas nodos Jums iekšēju viegluma un lidojuma sajūtu.
Atgriešanās izvēlētajā viesnīcā, turpinājumā atpūta pludmalē.
Kā dāvanu jūs saņemsiet bali kostīmu lūgšanām naudas templī.

6. - 12. dienas
Atpūta pludmalē vai izvēlētajā Ubudi viesnīcā.

13. diena
Lidojums uz Rīgu

Cenā iekļauts:
Starptautiskais lidojums;
Lidostas izmaksas;
Svētceļojuma programma;
Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā;
Transfēri;
Brokastis viesnīcā.

Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Personiskie izdevumi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home