Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Turku delikateses

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Turcija   »   Turku delikateses

Ideāla programma tiem, kuri meklē mierīgu atpūtu pie dabas, kā arī tiem, kuri vēlas atpūsties no ikdienas dzīves un atklāt sev unikālas vietas. Pasakaini skati, zeltītas pludmales, dabas brīnumi un noslēpumainas pilsētas garantē šī saulainā ceļojuma unikalitāti. 

1. diena
Ceļotāju pulcēšanās lidostā. Tiešais reiss uz Bodrumu. Transfērs uz viesnīcu, iemitināšanās, brīvais laiks, vakariņas un naktsmiers. 

2. diena
PAMUKKALE – HIEROPOLE
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brauciens uz PAMUKKALI – dabas brīnumu, kas ir iekļauts UNESCO sarakstā. Pamukkale – tās ir baltas kaļķakmens terases, kas tiek uzskatīta par vienu no populārākajām ievērības cienīgajām vietām Turcijā. HIEROPOLES drupu apmeklējums, pilsēta, ko II gadsimtā pirms mūsu ēras dibināja Pergamas valdnieks – Eumeness II, kur līdz pat mūsdienām ļoti labā stāvoklī ir saglabājies antīkais teātris. Brīvais laiks pastaigām pa baltajām terasēm un peldei termālajā baseinā, kas tiek dēvēts par Kleopatras baseinu (par papildu samaksu uz vietas). Transfērs uz viesnīcu. Iemitināšanās, vakariņas un naktsmītnes. 

3. diena
DALJANA
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Transfērs uz DALJANAS ostu. Kruīzs pa Daljanas upi, kas tiek dēvēta par „Turcijas Amazoni”, pateicoties tostarp esošās faunas un floras pārbagātībai. Laiks atpūtai un peldei UNESCO aizsargātajā pludmalē, kur ir iespējams sastapt izmirstošo gigantisko jūras bruņurupuču sugu Kareta-Kareta (Caretta-carreta). Atpakaļceļā trakulīgas izklaides populārajās dubļu vannās (par papildu samaksu uz vietas) un seno kapeņu apskate, kas ir izveidotas augstu klintīs. Brauciens uz Fethijes apkaimi. Iemitināšanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers. 

4. diena
MARMARISA - RODA
Brokastis. Brīvais laiks vai fakultatīvā ekskursija visas dienas garumā uz Rodas salu (par atsevišķu samaksu uz vietas). Roda – vien no vispopulārākajām Grieķijas salām, kas ir pazīstama ar savām brīnišķīgajām pludmalēm un labi saglabājušos viduslaiku pilsētu. Ierašanās MARMARISĀ, pārcelšanās ar prāmi uz RODAS salu. Pastaiga pa brīnišķīgo vecpilsētu, kas ir ietverta UNESCO sarakstā. Tostarp maršrutā: Mandraki osta, ko senatnē aizsargāja Rodas koloss, viens no septiņiem pasaules brīnumiem, monumentālie pilsētas vārti, Diženo maģistru pils, kas dominē virs 14. gadsimta nocietinājumiem. Lieliska iespēja sajust īstu Grieķijas atmosfēru, pateicoties gleznainajām pludmalēm, dzīvīgajiem restorāniem un kafejnīcām. Atgriešanās Turcijā. Transfērs uz viesnīcu, vakariņas un naktsmiers. 

5. diena
SAKLIKENTA – TLOSA – JAKA
Brokastis. Brauciens uz SAKLIKENTU, kur atrodas „paslēptā pilsēta” – aiza, kas ir izveidojusies klintīs tūkstošu gadu garumā ar Karačai upes palīdzību, aizas garums ir 18 kilometri un 300 metru augstums. Līdz 1993. gadam neviens nevarēja pāriet pār to. Vēlāk seko TLOSAS apmeklējums, kura ir viena no visvecākajām un nozīmīgākajām senās Likijas pilsētām, pārsteidzoša vieta augstas klints kraujā. Pusdienu pauze un atpūta brīnišķīgajā JAKA parkā. Paklāju fabrikas apmeklējums. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers. 

6. diena
KASA – KEKOVA – PATARA
Brokastis. Brauciens pa gleznainu maršrutu uz KASAS ostu. Došanās uz KEKOVAS salu. Kruīza ietvaros ir paredzēts laiks peldei un atpūtai. Pārcelšanās uz Kekovas salu, kura senatnē tika kalpojusi par jūrnieku patvēruma vietu, kā arī par kuģu remonta vietu. Iespēja raudzīties no Batik – Serirom kuģa klāja – uz salas ēkām, kas nogrima zemestrīces rezultātā. Tās atrodas aptuveni 1-4 metru dziļumā zem ūdens. Sakarā ar to, ka tajā netika veikti arheoloģiskie pētījumi, nogrimusī pilsēta paliek par neizskaidrojamu noslēpumu. Atgriešanās ostā un pārbrauciens uz Pataras pilsētu. Laiks atpūtai PATARAS 20 kilometrus garajā pludmalē, ko ieskauj kalni un kāpas. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmītne. 

7. diena
GOCEKAS LĪCIS – JASIKA – TERSANE
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Transfērs uz Fethijes ostu. Došanās GOCEKAS LĪČA virzienā, kas ir populārs ar saviem unikālajiem skatiem un gleznainajām salām. Kruīzs aptverot 12 salas – teicama iespēja pavadīt visu dienu paradīzes apskāvienos. Priežu meži, smilšainas pludmales un kristāldzidrs ūdens – ideāli apstākļi atpūtai un relaksācijai. Dienas garumā brīvais laiks peldei, saules vannām un atpūtai pludmalē. Apstāšanās pie JASIKAS salām. Pēc tam pārcelšanās uz lielāko GOCEKAS līča salu – TERSANES salu, kura kādreiz kalpoja par kuģu būvētavu. Līdz pat 20. gadsimta sākumam salu apdzīvoja grieķi. Atgriešanās Fethijes ostā. Brauciens uz Bodrumu. Iemitināšanās viesnīcā, vakariņas un naktsmītne. 

8. diena
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas un transfērs uz Bodrumas lidostu. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika), transfērs uz lidostu un lidojums uz Latviju.

Cenā iekļauts:
7 naktis viesnīcās pilsētā vai pilsētu tuvumā: 2 Bodrumā, 1 Pamukkalē, 4 Fethije;
divvietīgie numuri (pastāv iespēja papildus novietot 1 guļamvieta) ar vannas istabu un kondicionieri;
ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas;
lidojums;
brauciens autobusā saskaņā ar programmu;
gida pakalpojumi.

Papildus:
Obligātie maksājumi, kas tiek maksāti uz vietas: ieejas biļetes un licenzēta gida pakalpojumi: ~ 125 EUR/no personas, tējas nauda: ~ 15 EUR/ no personas;
Vīzas: Latvijas nepilsoņiem – vajadzīgas;
Papildu maksājumi par ekskursijām: dubļu vannas: ~ 8 EUR; Kleopatras baseins: ~ 12 EUR; brauciens uz Rodas salu: ~ 75 EUR.

Turcijā Kurban – Bairm svētku laikā daži muzeju objekti un mošejas apmeklētājiem ir slēgti.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home