Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Vizītē pie lemuriem

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Madagaskara   »   Vizītē pie lemuriem

Ir iespēja pasūtīt ekskursiju uz 14 naktīm, ceļojuma cena no 1008 EUR

Madagaskara – tā ir sala, kura ir vienīgā savas unikalitātes ziņā. Atrodoties izolācijā no citiem kontinentiem miljonu gadu garumā, radīja apstākļus, kā sakarā aptuveni 80 procenti floras un faunas šeit ir unikāli un nav sastopami vairāk nekur visā pasaulē. Ekskursijas programma sniegs iespēju apmeklēt un tīksmināties par šīs noslēpumainās zemes vietiņas brīnišķīgajām, un reizēm arī pasakainajām vietām. Kalni, nacionālie parki, un tajos visuresošie lemuri, interesantā vēsture un kultūra, kā arī daudz dažādu citu izklaižu, palīdzēs atklāt jaunu un interesantu mūsu planētas daļu.

1. diena
Dalībnieku pulcēšanās lidostā. Izlidošana uz Nusi-Be.

2. diena
NUSI-BE
Ielidošana NUSI-BE. Transfērs uz viesnīcu. Iemitināšanās. Brīvais laiks atpūtai pēc ceļojuma. Pusdienas. Tiem kuri vēlas (par papildu samaksu uz vietas): transfērs uz pludmali. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas, naktsmiers.

3. diena
ANKIFI – ANKARANAS NACIONĀLAIS PARKS – ANCIRANANA
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brauciens līdz prāmju piestātnei un pārcelšanās ar prāmi uz Madagaskaras pilsētu ANKIFI. Brauciens cauri Analameras dabas rezervāta apvidum, kurš tika izveidots, lai aizsargātu augu endēmisko sugu daudzveidību, kā arī lemurus. Vizīte ANKARANAS NACIONĀLAJĀ PARKĀ. Parka apmeklējums gida pavadībā, pateicoties kuram, jūs iepazīsiet tuvumā neparasto, šajā teritorijā esošo, faunas un floras bagātību. Apmeklējuma laikā būs iespējams vērot vairāku desmitus reptiļu un amfībiju sugu pārstāvjus, tostarp arī krokodilus, aptuveni simts putnu sugu pārstāvjus, piemēram, baltspārnu ibisu, kā arī varēsiet sastapt vairāku sugu lemuru pārstāvjus to dabīgajā vidē. Parka teritorijā atrodas Āfrika vislielākā alu sistēma, ar visnotaļ neparastiem klinšu veidojumiem – „tsingy”. Erozijas rezultātā kaļķakmens klintis ieguva pārsteidzošas formas. Pusdienas. Brauciens uz ANCIRANANU. Iemitināšanās, vakariņas un naktsmiers.

4. diena
MONTAGNE D’AMBRE NACIONĀLAIS PARKS
Brokastis. Brauciens uz salīdzinoši nelielo Joffreville apvidu, kur sāksies visskaistākā un populārākā Madagaskaras nacionālā parka - MONTAGNE D’AMBRE, t.i., „Dzintara kalna” nacionālā parka, apmeklējums. Parks ir ievērojams ar gleznainajām vulkāniskajām peizāžām, ko ietver mežonīga savvaļas augu valsts. Apmeklētājus apbur daudzie ūdenskritumi, vulkāniskie ezeri, kā arī neparastā dzīvnieku pasaules bagātība. Ja paveiksies, tad šeit varēsiet sastapt pasaulē vismazāko hameleonu - brookesia micra. Pusdienas. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas un naktsmiers.

5. diena
TSINGY ROUGE KANJONS – RAMENA – SAKALAVAS LĪCIS – THE DUNES LĪCIS – PIGEONS LĪCIS
Brokastis. Brauciens ar apvidus auto uz TSINGY ROUGE KANJONU – kārtējā ekskluzīvā vieta ne tikai Madagaskaras ietvaros, bet arī visā pasaulē. Ienākot dabas rezervāta teritorijā, kuras ietvaros atrodas kanjons, apmeklētājam paveras neparasta, gandrīz vai sirreāla peizāža, ko rada kaļķakmens klintis, kuras ir veidojušās miljoniem gadu ilgumā, pateicoties Irodo upes un atmosfēras nokrišņu ietekmei. Pusdienas. Brauciens uz nelielo zvejnieku ciematiņu RAMENA, kur varēsiet redzēt zvejniekus, kuri ar rokām darina tīklus, kā arī laivu darinātājus, kuri ar savām rokām darina un remontē pirogas. Brīvais laiks. Brauciens uz Le Trois Baie, t.i., Trīs līču apmeklējums. Katram līcim ir savs unikāls un neatkārtojams veidols, kā arī peizāža. Visus līči valdzina ar baltu smilšu pludmalēm un kristālskaidru ūdeni. SAKALAVAS LĪCIS ir slavens kā viena no visbrīnišķīgākajām Madagaskaras pludmalēm. Pludmale stiepjas 2 kilometru garumā, no jūras puses to ieskauj brīnišķīgi koraļļu rifi. THE DUNES LĪCIM, savukārt ir aptuveni 4 kilometru gara pludmale, tas ir ideāli piemērots pastaigām un putnu vērošanai, kuri lielā vairumā mitinās šajā apvidū. Brīvais laiks atpūtai pludmalē, snorkelēšanai vai sērfinga un vindsērfinga nodarbībām (par papildu samaksu uz vietas). Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers.

6. diena
MONTAGNE DES FRANÇAIS
Brokastis. Brauciens uz MONTAGNE DES FRANÇAIS augstienes apvidu. Tā ir teritorija, kas tiek aizsargāta, pateicoties šeit dzīvojošo dzīvnieku sugu izplatības areālam, tostarp šeit mitinās gekoni, lemuri un hameleoni. Raksturīgs peizāžas elements ir savā ziņā vienīgais un unikālais sausais mežs, kur dominē diženi un vareni baobabi. Pastaiga burvīgas dabas apskāvienos. Tas vienlaikus ir arī teicams maršruts ar skatiem uz Diego līci un Ancirananas pilsētu. Atgriešanās Ancirananā, pusdienas, brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas un naktsmiers.

7. diena
KAKAO PLANTĀCIJA
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brauciens visas dienas ilgumā uz Ankifi. Pa ceļam pusdienu pauze, kā arī brīvais laiks vietējā tirgus apmeklējumam. Kakao plantācijas apmeklējums. Iemitināšanās viesnīcā Ankifi apvidū, vakariņas un naktsmiers.

8. diena
NUSI-BE
Brokastis. Izvākšanās. Pārcelšanās ar prāmi uz NUSI-BE. Transfērs uz viesnīcu, izmitināšanās. Brīvais laiks atpūtai un ekskursijām, tās norisinās tikai laika posmā no 24.08. līdz 24.09.2019. (par papildu samaksu uz vietas): reiss „Vaļu vērošana”. Ceļošana ar kuģi ļauj vērot lielos jūras zīdītājus – kuprainos vaļus, to dabīgajā vidē. Angļu valodā runājošs gids ekskursijas dalībniekiem pastāstīs par vaļu dzīvi, un palīdzēs izprast šo brīnišķīgo zīdītāju paradumus. Peldlīdzeklis ir aprīkots ar īpašu aprīkojumu, ar kā palīdzību ir iespējams ierakstīt un atskaņot vaļu radītās skaņas, tā saucamās „vaļu dziesmas.” Atgriešanās Nusi-Be. Brīvais laiks, vakariņas un naktsmiers.

9. diena
Brokastis. Izvākšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarībā no izlidošanas laika), transfērs uz lidostu un lidojums. Tiem, kuri ir, nolēmuši pagarināt atpūtas tūri: brokastis, izvākšanās, transfērs uz jūsu izvēlēto viesnīcu.

Cenā iekļauts:
7 naktis viesnīcās atbilstoši ekskursijas maršrutam;
2-vietīgi numuri (iespējams novietot vienu papildu gultu) ar vannas istabām;
ēdināšana: brokastis, pusdienas, vakariņas saskaņā ar programmu;
lidojums;
transfēri;
brauciens tūrisma autobusā vai minibusā, kā arī apvidus automašīnās;
gida pakalpojumi.

Papildus:
Obligātie maksājumi uz vietas: ieejas biļetes, vietējie gidi, pārcelšanās ar prāmi: ~ 130 EUR, tējas nauda: ~ 4 EUR/no personas/ dienā;
Papildus maksājumi: reiss "Vaļu vērošana”, ~ 47 EUR/pieaugušajiem, ~ 24 EUR/bērniem līdz 12 gadu vecumam, nepieciešami vismaz 8 cilvēki;
Vīzas: ir nepieciešamas. Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi tūrisma vīzu, var saņemt Nusi-Be lidostā;
Vīzas cena: ~ 35 EUR;
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home