Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Zelta trījstūris + Goa

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Indija   »   Zelta trījstūris + Goa

1. diena
Ierodoties Indijas galvasspilsētā Ņū-Deli, jūs satiks mūsu pārstavis starptautiskajā lidostā Gandi Indiri. Pēc siltās iepazīšanās- pārvešana uz nakstmītni. Nakts Deli viesnīcā.

2. diena
9:00 :Jūs paņems no nakstsmītnes, ekskursijā. Šodien Jūs sagaida ekskursija pa Jaunā un Vecā Deli  visievērojamākajām apskates vietām. No rīta Jums būs iespēja apciemot Džama Masdžid – pašā lielākajā Indijas mošejā  un musulmāņu reliģijas arhitektūras šedevrā. Pec tam jūs brauksiet garām Sarkanā cietoksņa sienām, milzīgie stiprinājumi kas būvēti no sarkanajām smiltīm un bijušā mogoļu imperātora Šahdžahanas, valdīšanas vietā. Ekskursija turpināsies  Jaunajā Deli, jūs brauksiet pa pilsētas centrālo prospektu  un redzesiet  Prezidenta pili un Parlamenta māju.  Apstāsieties nedaudz pie Indiešu Vārtiem- memoriālās arkas, indiešu kareivjiem. Pēc tam, Jūs gaida vizīte sniegbaltā templī ar zelta kupoliem–cikhistu gurudvaras templi Sangla Sahib, tiek uzskatīts ka ūdens, kas iztek no turienes, dziedina no slimībām. Pēc tam apciemosiet hinduistu templi Lakšmi- Narajana, (Narajanas) Višnai, visuma aizsardzības-dievam un viņa sievai Lakšmi, auglības dievietei. Templis aizņem vairak neka 7 akrus un tika uzcelts 1930. gadā, ko atvera mahatmas Gandi. Pec tam Jūs gaida Kutub-Minar kompleksa apmeklējums, indo-musulmaņu arhitektūras lieliskākais paraugs, kura redzēsiet pašu lielako ķieģeļu minaretu pasaulē Kuvvalt-ul- Islam (Islama spēku) mošeju, kura tiek uzskatīta par pašu pirmo mošeju, kura tika uzbūvēta Deli teritorijā. Tad transfērs uz Džaipuru – Radžastānas galvaspilsētu, ko sauc arī par “rozā pilsētu” dēļ māju sienām vecpilsētā, kura sastāv no 9 kvadratkvartāliem, simbolizējot 9 pasaules struktūrvienības , saskaņā ar indiešu kosmogrāfiju.Atbraukšana, reģistrācija, atpūta un nakts viesnīcā. 

3. diena
7:30 :Ekskursijas izbrauciens no vienīcas. Šajā rītā- Ekskursija uz  lielo Fort Amber, kas uzcelts 16.gs.  Krāsainie, izrotātie ziloņi, krāsainos pomponos  šeit ir kā eksotiskais transports, kas palīdz tik uz kalna virsotni (pieejamības jautējums). Tāpat ir iespēja uzkapt kalnā ar kājām vai ar džipu. Fortā Jūs gaida neizmirstama ekskursija, pa tās zālēm, pagalmiem, gaiteņiem un dārziem. Pa dienu – Džaipuras pilsētas pils un tās muzeja apmeklējums,kur glabājas dažādi karaliski priekšmeti. Tā pat Jūs redzēsiet Džantaru Mantaru- vecu observatoriju zem atklatās debess, kura stastāv no lieliem tālskata priekšmetiem, debess spīdekļu novērošanai. Tāpat jūs redzēsiet Vētras pili (Hava Mahal), kas tika uzcelts 18. gs. karaliskām sievām ar nebeidzamu daudzumu dažādiem logiem un balkoniem. Pēc tam Jums būs iespēja iepazīties ar Džaipūras rokdarbiem – juvelierizstrādājumu izgatavošana, krāsainiem audumiem, paklājiem u.c, pavērojiet meistradarbus un izbaudiet pastaigu pa veikaliem šajā krāsainajā rokdarbu pilsētā.  Vakarā Jūs gaida empļa Birla Mandir apmeklējums – Džaipuras baltā marmora hinduiešu tempļa, kas vakaros tiek krāšņi izgaismots.Jūs redzēsiet kā priesteri vada vakara cerimoniju aarti. Templis veltīts Višnai- Narajaniešu aizsargam un auglības dievietei Lakšmi, tapēc so templi arī mēdz dēvēt par Lakšmi-Narajan. Nakts Džaipūras viesnīcā. Pēc izvēles par papildus maksu-vakariņas, ciemos, hinduiešu namā: Šajā vakarā jums būs iespēja vairāk uzzināt par vietējo dzīvesveidu un kultūru, vakariņās, hunduiešu namā. Tā pat Jums būs iespēja nokļūt hinduistu virtuvē un iepazīties ar senās pavārmākslas noslēpumiem. Saimniece ar prieku padalīsies ar jums, ar savam receptēm un ieteikumiem, pagatavošanā (Par piemaksu sk. Cenu tabulā, jabrauc kā minimums diviem cilvēkiem).

4. diena
8: 00:  Izbraukšana no viesnīcas un transfērs uz Argu( caur Abaneri un Fatehpur Sikri). Pa ceļam Jūs iebrauksiet Abaneri, lai redzētu šo unikālo celtni, kuru var redzēt tikai Indijā.  Čand Baori aka – tas ir iespaidīgs arhitektūras nocietinājums, dziļa un plaša aka, kam apkārt vijas akmens siena un trepes no 3500 pakāpieniem, veidojot pa akas malām gredzenveidīgu skatu. Pie akas atrodas arī templis-pils. Celtni pielīdzina 8-9. gs. m. ē., to uzcēla Čandas valdniekiem, kuru vārdu ,tas līdz pat mūsdienām nēsā. Aka skaitās kā arhitektūras brīnums, kas piesaista ne tikai tūristu, bet arī avotu, arheologu un arhitektu uzmanību. Pēc tam apmeklēsim Fatehpur Sukri – “spoku pilsēta”, Imperatora Akbara pamesto pilsētu, kurš uzcēla šo pilsētu par godu svētajam sūfizietim Salimam Čišti, kurš pareģoja viņa ilgi gaidīto dēlu, dzimšanu. Pilsēta bija  15 gadus Vareno Mogoļu galavsspilsēta  (1570-1586) un tika pamesta ūdens trūkuma dēļ. Neapdzīvota, bet lieliski saglabājies komplekss Fatehpuras Cikri, dēvēta  par mogoļu arhitektūras pērli. Ceļa turpinājums uz Agru – pilsētu Tadžmahalu. Vakarā jūs varēsiet apmeklēt amatniekus, kas nodarbojas ar marmora kalšanu, varēsiet iepazīties ar gataviem darbiem un dabūt suvenīrus. Izņemot marmora darinājumus, Arga ir slavena ar darinājumiem  no ādas, audumiem un tradicionalām kurpēm “Džutti”.Nakts Agrā. Pēc izvēles par paildus maksu var apmeklēt teātra priekšnesumu: Šajā vakarā jums ir iespēja ieraudzīt teātra uzvedumu, kas attaino Tadžmahalas arhitektūras brīnuma “Mohabbat de Tadž- Mīlestības Sāga”, vēsturi. Scenārijā tiek stāstīts par leģendāro karaļu, mīlestības pāri, gaišie kostīmi, dziesmas un dejas aizrauj, bet uz scēnas pati lielākā, pasaulē Tadžmala. (Par maksu, sk. Cenu tabulā, jautājums par pieejamību šovamu un konkrēto datumu).

5. diena 
5:30: Izbraukšana no viesnīcas, ekskursija uz  Tadžmahalu  pirms saullekta (precizu laiku jums paziņos gids, izejot no saullekta jūsu datumam) Agri no rīta jūs gaida neaizmirstams iespaids- jūs redzesiet Tadžmahalu saullēkta ieskautos staros. Pabūsiet šajā unikālajā celtnē – mīlestības simbolā, novertēsiet tās izsmalcināto dizainu, simetriju šai poēmai, kura sacerēta marmorā. Tadžmahala tiek uzskatīta par ekstravaganto mīlestības simbolu Šadžahana pie tās mīļās karlienes Mumtazas Mahalas.  Atgriešanās viesnīcā uz brokastīm. Vēlāk dosieties uz Agras Fortu – kura spēcīgās sienas celtas no sarkanajām smiltīm, iekšā atrodas skaisti pagalmi, dārzi, krāšņas zāles. Tā pat arī jūs apciemosiet Itmad-ud-daulu, kur uzcēla imperātore Nur Džahana (Šahdžahana sieva) par piemiņu savam tēvam 17.gs.  Šī neliela  marmora kapliča -Tadžmala priekštecis, kur pirmo reizi bija pielietots smags darbs  marmora veidojumiem- “pjetra dura”. Nakts viesnīcā, Agrā.

6. diena
Pec brokastīm izrakstīšanās no viesnīcas. Izbraukšana no viesnīcas un atgriešanās Deli. Transfērs uz vietējo lidostu un lidojums uz Goa ar dienas reisu. Ierašanās Goa, tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu. Atpūta un nakts pavadīšana viesnīcā.

7 – 12. diena
Pludmales atpūta Goa, variet izbaudīt jūru, sauli un smiltis šajā krāšņajā Indijas štatā. Gida un citi pakalpojumi Goa, izņemot izmitināšanas ar brokastīm viesnīcā, nav iekļauti programmā.

13. diena
Broakstis viesnīcā . Atpūta. Pa dienu transfērs uz lidostu, lidojums uz Deli. Atgriešanās mājās. 

Cenā ieklauts:
Lidojums
Iekšējie un nacionalie tarifi
Izmitināšana uz pamata 1/2 DBL
Ikdienas brokastis viesnīcā
Krievu valodā runājošs un pavadošs gids, apskatot Zelta trīsstūri (Goa nav iekļauts)
Firmas pārstāvja palīdzība atlidojot/izlidojot no Deli
24 stundu atbalsts pa telefonu no krievu valodā runajošā tūrmenedžera
Visi transfēri un ekskursijas autobusā ar kondicionieri un atobusa vadītāju
Visi tekošie nodokļi

Cenā nav iekļauts:
Personīgie izdevumi raksturam, dzeramnauda un apbalvošana, mazgāšana, zvani, fakss, internets, dzeramie, maksa par foto uzņemšanu pie pieminekļiem, medicīnas tēriņi,  nodokļi lidostā u.c.
Viss, kas ietverts piemaksā ( ieejošie maksājumi Indijā, pacelšana uz ziloņa muguras Džaipurā. Ja konkrētajā datumā nebūs ziloņu pieejamības- tiks piedāvāts džips paceļoties uz kalna).
Maksa par vīzu Indijā
Visi citi pakalpojumi, kuri nav iekļauti, kā iekļaujamie

Informācija:
Programmā ietvertie ekskursiju sākuma laiki var tik pamainīti, laika apstākļu dēļ
Piemaksa par jaunā gada vai ziemassvētku vakaru- obligāta
Registrācija un izrakstīšanās no viesnīcas parasti notiek ap 14:00/12:00 dienā
Cenā tiek iekļauts tikai tas, kas ir ietverts programmā
Izmaksas tiek noteiktas uz 1 cilvēku
Ieejošā maksa par pieminekļiem un braukšana uz ziloņa muguras, parādīta uz 1 cilvēku

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home