Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētku pasaka Ziemeļu Venēcijā – Sanktpēterburga

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Krievija   »   Ziemassvētku pasaka Ziemeļu Venēcijā – Sanktpēterburga

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pleskava – Sanktpēterburga: Ermitāža, Jusupova pils, ledus skulptūru festivāls - Puškina: Katrīnas pils un parks

1. diena
06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Ierašanās Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena

Attēlu rezultāti vaicājumam “Фестиваля ледовых скульптур “ICE FANTASY””Brokastis. Sanktpēterburgas apskates ekskursija: Petropavlovskas cietoksnis, svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums. 
Apmeklēsim Ledus skulptūru festivālu “ICE FANTASY” (RUB)! Katru gadu decembra beigās Pētera un Pāvela cietokšņa teritorijā tiek ievests ledus, no kura tiek veidoti īsti šedevri! Sanktpēterburgas Ledus skulptūru festivāls pārsteidz ar saviem apmēriem– milzīgas ledus skulptūras, slavenākie filmu un multfilmu varoņi un gada svarīgākā skulptūra – Jaunā gada simbols!
Ermitāžas apmeklējums (15 EUR). Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Brīvais laiks. Jums būs iespēja apmeklēt Īzaka katedrāli - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu kulta mākslas paraugs. Viena no Sanktpēterburgas arhitektūras un mākslas pērlēm ir Kristus Augšāmcelšanās baznīca ar deviņiem kupoliem, kas tautā pazīstama ar nosaukumu «Spas-na-Krovi». Kazaņas katedrāle - dievnams nosaukts Dievmātes ikonas vārdā, slavenā svētbilde, viens no krievu nacionālajiem simboliem. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena
Brokastis. Ekskursija uz Puškinu, vēsturiski, Carskoye Silo (30EUR). Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, pasaulslavenā Dzintara istaba. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks pilsētā. Jūs varat apmeklēt Sanktpēterburgas muzejus: Ūdens pasaule, Pēterburgas Akvatorija, kas ir liels Sanktpēterburgas makets, un būs interesanti bērniem. Iespēja apmeklēt Faberžē muzeju. Vakarā iespēja apmeklēt Sanktpēterburgas teātri vai izrādi, kas būs jauks un emociju pilns dienas nobeigums. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena
Brokastis. Ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi» (25EUR)- apskares ekskursija pilī. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmas lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvais laiks pilsētā. Ziemassvētku laikā pilsēta ir daiļi izrotāta – lielveikalu vitrīnās redzamas Ziemassvētku elges un rotājumi. Ziemassvētku tirdziņi, kuros var iegadāties dāvanas un gardumus. Lielveikala apmeklējums. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

Brauciena cenā iekļauts:
Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Ekskursija/apskate Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums;
Apskates ekskursija Sanktpēterburgā vietējā gida pavadībā;
Nakšņošana viesnīcās, 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās.

Papildus:
Veselības apdrošināšana;
Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem);
Ermitāža: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 15 EUR/ 10 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Izbraukuma ekskursija uz Puškinu: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 30 EUR/ 20 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi»: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā - 25 EUR/ 20 EUR (bērniem līdz 16 gadiem);
Piemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  60 EUR;
Papildvieta autobusā – 80 EUR;
Personiskie izdevumi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home