Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Vidzemes pilis - divas dienas tūre

Antario.lv   »   Latvija   »   Vidzemes pilis - divas dienas tūre
Ceļojuma cena 31 EUR + esks. pakete 25 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijas paketes - 51 EUR.
 
1 diena
Izbraukšana no Rīgas uz Vidzemi ~7:00 
Ierašanās Bīriņos, kur blakus Bīriņu ezeram atrodas pils-muiža, kuru uzcēla Augusts fon Pistolkors un viņa sieva Emīlija 1860. gadā neogotikas stilā. Mēs pastaigāsimies pa skaisto parku, ar daudziem ievērojamiem un unikāliem pieminekļiem, ko radījuši daba un cilvēks. Pils ansamblis ietver regulāro pakāpenveidīgo dārzu, Priežkalna parku ar dzimtas kapenēm, Emīlijas parku ar mākslīgi rakto dīķu sistēmu, Ainavu parku un Regulāro dārzu.  Ceļš gar Dzirnavu ezeru ved pie vecām ūdensdzirnavām, kur vasarā harmoniski viens otru papildina etnomuzejs un krodziņš. Jums būs iespēja nogaršot labu kafiju un maizes izstrādājumus vietējā kafejnīcā.
Tad brauciens uz Lielstraupi. Lielstraupes pils ir viena no skaistākajām un senākajām viduslaiku pilīm Latvijā, tā ir vienīgā pils, kas apvienota ar baznīcu. Ārējā pils un teritorijas apskate.
Tālāk dosimies uz Kokmuižas pili. Pils atrodas Kocēnos, kuru var nodēvēt par Zviedrijas daļiņu Latvijas ziemeļos. Apskatīsim greznu muižu un parku, kā arī vienīgo sfērisko saules pulksteni, dosimies pastaigā pa  teritoriju.
Brauciens uz Gulbeni.
Brīvs laiks.
Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
2 diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija Gulbenē.
Ekskursijas laikā Gulbenē redzēsim luterāņu baznīcu, katoļu baznīcu, parku, kā arī apmeklēsim visslavenāko apskates objektu: darbojošos šaursliežu dzelzceļu maršrutā Gulbene - Alūksne .
Pēc ekskursijas dosimies uz franču romantisma pērli – Stāmerienas pili. Pils ir arhitektūras un vēstures piemineklis. Franču neoklasicismā būvētā pils ar viltus gotikas elementiem tika uzcelta 19. gs. vidū. 20.gs. sākumā pils tika sadedzināta, bet vēlāk atjaunota, papildinot ar moderna elementiem.
Došanās mājup.
Ierašanās Rīgā vakarpusē.
 
Cenā iekļauts:
vieta tūristu klases autobusā
grupas vadītāja pakalpojumi (krievu un latviešu valodā)
1 nakts Gulbenes viesnīcā ar brokastīm
 
Ekskursiju-Transporta pakete: 25 €
Ekskursija Bīriņos
Ārējā Lielstraupes pils apskate
Kokmuižas pils apmeklējums
Ekskursija Gulbenē
Ekskursija Stāmerienas pilī
 
Papildus:
Fiksētas vietas autobusā
Ieejas biļetes Bīriņu pilī - 2€; bērniem līdz 7 g.v. - bezmaksas
Ieejas biļetes Stāmerienas pilī –3 €

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home