Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Nedēļas nogale Viļņā viesnīcā Vilnius Grand Resort 5*

Antario.lv   »   Lietuva   »   Nedēļas nogale Viļņā viesnīcā Vilnius Grand Resort 5*

Ceļojuma cena 39 EUR + eksk. pakete 19 EUR.

Ceļojuma cena bez eksk. paketes - 56 EUR.
 
1 diena
Došanās no Rīgas uz Viļņu agri no rīta (~07:00) 
Ierašanās Viļņā.
Kombinēta ekskursija Viļņā.
Viļņa ir viduslaiku ieliņu labirints, kur luterāņu baznīcām kaimiņos ir pareizticīgo, katoļu katedrāles un sinagogas, pilsēta, kurā ir apkopoti visdažādākie arhitektūras stili: no gotikas, renesanses, baroka un klasicisma līdz postmodernismam. Ekskursijas laikā apskatīsim visus nozīmīgākos vēsturiskos objektus, kā arī uzzināsim daudz jauna un interesanta par Viļņas krievu mantojumu. Par Viļņas dibinātāju  1323. gadā tiek uzskatīts  Lietuvas dižkunigaitis  Gedimins. Tāpat kā jebkura  viduslaiku pilsēta arī Viļņas  celtniecība iesākās no rātsnama, tas joprojām atrodas  vecpilsētas sirdī. Jūs apburs  Sv. Annas baznīca , jo pat   imperatoru Napoleonu tā neatstāja vienaldzīgu.
Iekārtošanās viesnīcā Vilnius Grand Resort 5*.
5* viesnīca Vilnius Grand Resort atrodas gleznainā dabas nostūrī, tikai 20 minūšu brauciena attālumā no galvaspilsētas centra, piedāvājot saviem viesiem vislabākās apkalpošanas un viesmīlības pakalpojumu sfēras. Mūsdienīga viesnīcas ēka, kuru ieskauj ezeri, birzes un pakalni, vislabāk atbilst apmeklētāju prasībām. Parasta viesnīcas atslēga atver ne tikai Jūsu numuriņa durvis, bet vienlaicīgi ļauj iegrimt nezināmajā neparasto sajūtu un harmonijas pasaulē.
Viesu ērtībai 5* viesnīca Vilnius Grand Resort piedāvā elegantos numuriņus ar vannas istabu, kuras apdarē ir izmantoti spoguļi un marmors, bezmaksas WiFi, lielu slēgtu baseinu ar apsildīšanu, tvaika pirtis un saunas.
Viesi var atpūsties Oasis SPA un darboties fitnesa centrā. 
Jūsu ērtībām pieejams arī tenisa laukums. Apkārt viesnīcai atrodas lieliskais profesionālais golfa laukums V Golf Club ar 18 bedrītēm.
Atpūta, naksnīgā ekskursija „Viļņas leģendas”.
Mūsu naksnīgā pastaiga sāksies Trīs Krustu kalnā, kas ir viena no populārākajām apskates vietām Viļņā. Jūs dzirdēsiet vairākas leģendas par pieminekļa rašanos. Tālāk dosimies uz mākslinieku rajonu - Užupis, kuru viņi pasludināja par „neatkarīgu republiku”. Mākslas objektu koncentrācija šajā vecpilsētas daļā pārsniedz visas normas. Šeit visur ir interesantas statujas, modernās mākslas galerijas, gleznas uz ēku fasādēm. Šai „republikai” ir pat sava konstitūcija, kuru varēsiet izlasīt. Centrā atrodas eņģeļa monuments, bet upes piekrastē stāv nāriņa – viens no „republikas” simboliem.
Atgriešanās viesnīcā, atpūta, nakts viesnīcā.
 
2 diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks Viļņā vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Traķiem – vēsturisku Lietuvas galvaspilsētu (piemaksa 15 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes pilī).
Traķu reģions ir ezeru novads. Dosimies ekskursijā pa pili uz ūdens. Tā ir vienīgā pils Eiropā, ko uzcēla Lietuvas kņazi uz salas. Traķu pils ir cietoksnis, kuru krustneši tā arī neiekaroja. Pili apsargāja karaīmi, kurus dižkunigaitis Vītauts atveda no Krimas . Karaīmu pēcteči jau vairāk nekā 600 gadus dzīvo Traķos, saglabājot savas mazās tautas kultūru un tradīcijas.
Brīvajā laikā Jums būs unikāla iespēja nobaudīt karaīmu nacionālo virtuvi restorānā “Kubete”, kur vietējā karaīmiete demonstrēs, kā pagatavot nacionālos karaīmiešu pīrādziņus “Kibinai”. Pēc demonstrācijas Jums būs iespēja nobaudīt uzkodu no dārzeņiem, zupu un tradicionālos liellopu gaļas pīrādziņus “Kibinai”.
Došanās uz Rīgu vakarā.
Ierašanās Rīgā vēlu vakarā.
 
Ekskursiju pakete 19 EUR:
Gājēju ekskursija pa pilsētu;
Vakara ekskursija "Viļņas leģendas".
 
Cenā iekļauts:
Vieta tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
1 nakts 5* viesnīcā ar brokastīm (izmitināšana divvietīga numurā).
 
Papildus:
Obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīca - 25 € ;
Ekskursiju brauciens uz Trakai – 15 € (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes pilī);
City Tax viesnīca - 1 € /no рersonas par nakti;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Fiksētas vietas autobusā - 15 € (pēc pieprasījuma).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home