Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas Singapūrā

Antario.lv   »   Singapūra   »   Ekskursijas Singapūrā

Neatkārtojamā ekskursija pa Singapūru
(grupu)

   
Ekskursijas sākums: 9:00-9:30
Ilgums: 3-3.5 stundas
Ēdināšana: nav
Šo  pirmo ekskursiju mūsu sarakstā mēs padarīsim par sākumpunktu Jūsu aizraujošajām ekskursijām pa brīnišķīgo- Singapūru. Šīs ekskursijas mērķis - iepazīstināt cilvēkus ar šo pilsētu, viņas vēsturi un mūsdienu sasniegumiem, kultūras tradīcijām un Singapūras iedzivotāju stilu. Jums parādīs pilsētas kontrastus - tradicionālās Singapūras nabadzīgos rajonus un mūsdienīgo pilsētu, kas Jums palīdzēs labāk iejusties šo cilvēku dzīvē.
Šī pilsēta ir kā laikamašīna, glabā sevī visas savas eksistences ēras. Šīs pilsētas ielas joprojām glabā visu iekarotāju pēdas, kuri meklēja labākos tirdzniecības ceļus. Pirmām kārtām - koloniālais rajons. Aizvakar šeit bija Nīderlandieši , vakar - Briti, šodien - biznesmeņi, kuri lido uz Singapūru, lai gūtu peļņu no visas pasaules, un ziņkārīgie tūristi.
Ķīniešu kvartālā – ir daudz dažādu restorānu un kafejnīcu, kur var iepazīties ar visvisādiem tradicionāliem ēdieniem, kā arī daudz amatnieku un suvenīru veikalu. Vēsturiskajā Padang laukumā - tiesas ēka, krastmalā pazīstams teātris ar durianga (auglis, kura smarža ir ļoti riebīga, bet garša dievinoša, viņš ir vertīgs un populārs visā dienvidaustrumāzijā) formas jumtu. Tam pretī ir strūklaka, kura ir puslauvas un puszivs formā, Merliona. Šis ir pilsētas simbols un pati populārākā fotogrāfēšanās vieta Singapurā.
 Kā arī Jūs obligāti dosieties uz skatu torni, kurš atrodas kalna virsotnē, apmeklēsiet pārsteidzošu akmens galeriju un ieskatīsieties pašā tirdzniecības sirdī, ielā Orchard Road. Taču iepirkšanās, neskaitot arhitektūras pieminekļu, bezgalīgo muzeju skaitu, galeriju, teātru, kafejnīcu un restorānus - ir tas , kādēļ cilvēki brauc uz šo valsti. Šeit ir bezgala daudz tirdzniecības centru ar labākajiem brendu veikaliem un tieši šeit Jūs varat atstāt lielāko daļu no sava budžeta, ja pārāk aizrausieties.
Vērtība 100 EUR no cilvēka

 

Sentosas salas apskatīšanas eksursija (vakara)
(grupu)

Ekskursijas sākums: 16:00-16:30
Ilgums: 3-3.5 stundas
Ēdināšana: nav
Ja Singapūra ir dinamiska biznesa pilsēta, kur pieplūst cikla preces- naudas maiņa, tad  Sentozas sala, kura atrodas 25 km no tās ir pilnīgas atpūtas oaze tālu prom no realitātes. Sentoza- ir sala uz kuras gan pieaugušie, gan bērni var piepildīt jebkuru savu vēlēšanos.  Kā arī Sentozas sala ir viena no labākajām ekskursiju vietām Singapūrā.  Šajā salā pazūd laika sajūta, un pazūd ne tikai stundas, bet arī gadi. Kaut kad klusa zvejnieku kopiena, vēlāk Britu kara nometnē, šodien Sentozā - vienā no labākajamiem pasaules kūrortiem ar bagātākajām atpūtas iespējām.
Neskatoties uz to ka uz Sentozas salu ved autotrase, labākā iespēja tikt no Singapūras uz Sentozu ir lifts. No 91 metra augstuma paveras pārsteidzošs skats uz augstceltnēm no darījumu rajona baltās pludmales tuvajos kūrortos. No astoņime rītā līdz deviņiem vakarā ērtās kabīnes dod Jums labu iespēju atpūsties. Ar braucienu šajā kabīnē arī sāksies Jūsu piedzīvojums Sentozas salā.
Ievērojamākais objekts šeit ir  tunelis 80 metru garumā ar kustīgu ceļu, Sentoza atrodas pats lielākais akvārijs Āzijā.  Ar lielu izbrīnu Jūs skatīsieties visapkārt, kā gar Jums peld haizivis un gigantiskas zobenzivis un vēl akvārijis ar dažādu sugu zivīm, kuru  skaits pārsniedz 2000. Jūs jutīsieties tā itkā Jūs būtu jūras dibenā.
Četru dimensiju kinoteātris ievedīs Jūs visneticamākajos virtuālās realitātes piedzīvojumos. Jūs ne tikai atradīsieties iekšā lielajā ekrānā, bet arī skaņa kuru Jūs dzirdēsiet no visām pusēm palīdzēs iejusties Jums filmā, kā arī sajutīsiet jebkuru vibrāciju , piemēram, zemestrīci vai sajūtu, ka Jūs esat iekšā helekopterī. Esat uzmanīgi ar īsfilmu,  kuras galvenais uzdevums ir uz koka peldēt pa upi, jo šī filma patiesi izmērcēs Jūs pilnībā.
Un tā ir tikai maza daļa no tā ko var piedavāt Sentozes sala.
Gadās arī tā, ka cilvēki, kuri atpūšas šeit kaut vienu reizi vairs nespēja atrast tādu vietu uz pasaules, kur būtu koncentrēti tik dažādi un neticami atpūtas veidi ar kuriem gūtā pieredze piepilda ar spilgtām emocijām ātri un neatgriezeniski.
Cena 162 EUR no cilvēka

 

Neatkārtojama vakar eksursija pa Singapūru
(grupu)

Ekskursijas sākums: 16:00-16:30
Ilgums: 3-3.5 stundas
Ēdināšana: nav
Šī pilsēta nekad neguļ. Sāciet savu ceļu ar populāro bagatības strūklaku, kura ir ierakstīta gineses rekordu grāmatā kā pati lielākā strūklaka pēc ūdens apjoma,  to atrast var tirdzniecības centrā, kurš līdz pēdējam sīkumiņam ierīkots pēc Fen-šuj likumiem. Pēc tam apmeklējiet viesnīcu Raffles, kura ir nacionālais sasniegums visai pilsētai. Pastaigājoties pa centru Jūs atradīsiet kolonnas  ar tirdzniecības veikaliņiem, kuros pārdod augļus un suvenīrus, brauciet ar  velosipēdu līdz krastmalai Clarke Quay un pēc tam pārsēdieties laivā un  brauciet uz upi Singapūre. Krastmalā Jūs atradīsiet bāru "singapore sling", kur Jums būs iespēja nogaršot šo pazīstamāko kokteli. Vēl krastmalā Jūs varat atrast un nopirkt interesantu Singapūres suvenīru- traukus, kā arī citus priekšmetus no alvas, jeb  alvas, vara un amonijas kausejums, pazīstamajā veikalā Royal Sealangor.
Cena 155 EUR no cilvēka

 

Ekskursija Gardens by Bay dārzā un panorāmas rats
(grupu)

Ekskursijas sākums: 16:30-17:00
Ilgums: 3-3.5 stundas
Ēdināšana: nav
Tropiskais parks „Dārzs pie līča” (Gardens by the bay) Singapūrā pārsteidz ar futūristiskām dekorācijām. 18 gigantisko „koku” augstums no 25 līdz 50 metriem un ar tumsas iestāšanos tie sāk spīdēt kā paslēpts dārgakmenis līcī. "Dārzi pie līča" - vertikāls parks ar tropiskajiem vīteņaugiem, orhidejām un pasaulē reti sastopamajām liānām  un papardēm. „Koku” kroņi ir apvīti ar ziediem un augiem, kuru starpā ir dzelzs sijas un betons, un apgaismotas ar krāsainām gaismiņām. Starp meža konstrukcijām atrodas tilti un virszemju pārejas , no kurām var apskatīt  neparastos augus, jo skatīties tur tiešām ir uz ko. Šeit ir iestadīti 226 tukstoši augu sugu, ir uztaisīti ūdens dārzi ar ūdenskritumiem un baseiniem kā arī atvērtas divas speciālas oranžērijas. ''Flower dome'' var ieraudzīt Vidusjūras floru, kā arī tropiskajā "Cloud Forest" ar 35 metru augstu ūdenskritumu un kalnu, kurš ir aizaudzis ar augiem, tur speciāli izveidots  mitrs ekvatoriālais kalnu klimats. Ekskursijas beigās Jums būs iespēja lūkoties uz pilsētas siluetiem no  pasaulē lielākā panorāmas rata - Singapore Flyer.
Cena 155 EUR no cilvēka

 

Ekskursija putnu parkā
(grupu)

Ekskursijas sākums: 9:00-9:30
Ilgums: 3-3.5 stundas
Ēdināšana: nav
Atrodoties uz ekvatora, Singapūrā - ir ne tikai mūsdienu civilizācijas sasniegums un to cilvēku radīts progress, tā ir arī brīnišķīga tropu dzīve. Tā, protams,  gandrīz pilnībā aizstāj to mājas, to jumti sniedzas līdz debesīm, augstceltnes, biroji un tirdzniecības centri, bet joprojām ir dažas ļoti bagātas dabas vietas, dabiski dzīvas zaļās salas. Viens no tiem - putnu parks Jurong, kas atrodas centrā rūpniecības rajonā Jurong tikai pusstundu no pilsētas centra. Tā ir aizraujoša ekskursija, kura aizņems pusi no Jūsu dienas, un dos iespēju labi atpūsties no pilsētas burzmas Singapūrā.
 Putnu parka būros, kuri imitē dabisko biotopu dzīvajiem putniem no visas pasaules: Āfrikā, Dienvidamerikā, Eiropā un, protams, Āzijā. Būri ar putniem Dienvidaustrumāzijā - šis ir īsts tropu mežs, šeit ir vairāk nekā divi simti sugu ar dažādiem putniem. Mākslīgie pērkona negaisi un lietusgāzes ir iebūvēti šajā mākslīgajā mežā un aplej to katru dienu, lai tās iedzīvotāji justos ērti, tāpat kā savvaļā.
Paviljons ar pingvīniem - vienmēr ir vēss. Šeit, tāpat kā Ziemeļpolā, pingvīnus var redzēt gan uz sauszemes, gan zem ūdens: caur speciālu stiklu gandrīz ikviens var redzēt, kā šie pingvīni dejo zem ūdens un pārsteidz kā šāds neveikls radījums uz cietas zemes  var izdarīt ko tādu.
 Kā arī putnu parkā Singapūrā, Jūs varat skatīties uz dažādu krāsu un toņu papagaiļiem, ir arī  iespēja iepazīties ar putnu degunradzi un mēģināt  sadraudzēties ar viņu. Starp citu, šie putni spēj saprast cilvēkus, un tos, kurus redz atkārtoti, perfekti atceras. Šeit dzīvo gulbji un - parka lepnums - šeit ir daži paradīzes putni, kurus sastapt dabā ir retums, bet šajās novietnēs - veiksme.
Šajā putnu parkā ir pasaulē lielākais mākslīgais ūdenskritums, kura augstums sasniedz trīsdesmit metrus, tajā iestādīti vairāk nekā simts tropu augu sugu -  viss šis ir tādeļ, lai vietējie meži kļūtu kā īsta mājvieta visiem šiem spārnotajiem iedzīvotājiem. Lai apskatītu katru parka detaļu, Jūs varat pavadīt visu dienu ejot cauri takām, kā arī Jums ir iespēja vizināties ar viensliežu tramvaju, kurā ir gaisa kondicionieris. Tramvajam ir pietura pie katras būdas, un, ja Jūs vēlaties, Jūs saņemsiet pilnīgu un detalizētu informaciju par tās iedzīvotājiem.
Katru dienu Singapūras putnu parkā regulāri rīko šovus, kuros putni parāda savas prasmes izpildot dažādus trikus. Šis šovs īpaši patiks  bērniem, bet neaizmirstiet pievērst uzmanību darba grafikam: dažādos diennakts laikos uz skatuves uzstajas dažādi putni. Tā, piemēram, no rīta parasti darbojas ērgļi.
Cena 130 EUR

 

Ekskursijas pa Singapūras zoodārzu
(individuālā)

   
Ekskursijas sākums: 9:00-9:30
Ilgums: 3-3.5 stundas
Ēdināšana: nav
Singapūres Zoo daudzi uzkata  par labāko zooloģisko dārzu pasaulē. Mēs iesakām to apmeklēt - tas tiešām ir viens no lielākajiem un skaistākajiem zooloģiskajiem dārziem pasaulē. Šeit, dzīvnieki tiek turēti brīvos būros, un reizēm šķiet, ka tiem nav nekadu robežu. Tomēr dziļie grāvji, kuri bieži vien tiek slēpti no apmeklētāju acīm ar prasmīgi izvēlētiem  augiem, lai saglabātu gan dzīvnieku, gan cilvēku mieru. Singapūras zoodārzā, Jūs varat vērot to dzīvi , kuru esat redzējuši, iespējams, tikai uz ekrāna, šeit var satikt balto tīģeri, asinskāros krokodilus, nilzirgus, ātrus un mīkstus lemurus, orangutānus, mazas peles, briežus un ūdres- šie visi dzīvnieki atradīsies Jūsu acu priekšā.
Tā ir ļoti informatīva ekskursija, un viena no labākajām ekskursijām Singapūrā. Gandrīz no katra iežogojuma Jūs uzzināsiet kaut ko noderīgu par parka iedzīvotājiem. Piemēram, cik tālu var lēkt pieaugušais tīģeris? Vai kāda gaisa temperatūra vajadzīga leduslācim? Un no kādām koku lapām pārtiek pārsteidzošais pērtiķis Nosach? Automātiskais atbildētājs, stāv pie katra būra un runā trīs valodās, tas noderēs tiem, kas zin vismaz angļu valodu.
Apmeklējot Singapūras Zoo - Jūs iegūsiet neaizmirstamu ceļojumu un īstu piedzīvojumu. Vēlams uzvilkt ērtus apavus, jo Jums būs jāstaigā diezgan daudz, dažreiz palēkties no pārsteiguma, un tad skriet no viena būra uz otru, lai nepalaistu garām, to kā šeit baro mazos zvēru mazuļus,un no tā taisa šovu. Singapūras Zooloģiskais dārzs ir divdesmit astoņu hektāru liels, un visu šo platību klāj meži, bet neskatoties uz zaļumiem neaizmirstiet paķert krājumus ar ūdeni: paaugstinātā mitruma dēļ šajās zonās ir nepieciešams regulāri papildināt šķidrumu organismā.
Zoodārza kafejnīcās un restorānos, var paēst garšīgas pusdienas. Un, kas ir interesanti, Jūsu maltītei var pievienoties paši dzīvnieki: ja ziņkārīgs orangutāns vai smags pitons nolemj kopīgi ar Jums paēst. Neuztraucieties un esiet dāsni: šie dzīvnieki jau sen iemācījušies būt pieklājīgi, un  atrodas pie Jūsu galda tikai, lai Jūs uzjautrinātu.
Cena 135 EUR

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home