Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais Gads Vjetnamā + Singapūra

Antario.lv   »   Vjetnama   »   Jaunais Gads Vjetnamā + Singapūra

1. diena 23.12.
18:35 lidojums no Rīgas. Pārsēšanās no Stambulas uz Singapūru.

2. diena 24.12.
17:15 ierašanās Singapūrā.
Nakts 3* viesnīcā.

3. diena 25.12.
Apskates ekskursija pa Singapūru.
Šī pilsēta kā laika mašīna, kura sevi saglabā visu seno.
Atveriet sev daudznacionālo Singapūru, sajutīsiet Rietumu un Austrumu mijiedarbību, mūsdienīgumu un vēsturi!
Jūs apmeklēsiet Singapūras koloniālo daļu, redzēsiet pilsētas slaveno mistisko simbolu- lauva ar zivs asti, iegremdējieties gleznainajā ķīniešu kvartāla tēlā , baudiet elpu aizraujošo skatu uz kalniem Mount Faber, kā arī iepazīstieties ar pašiem labākajiem āzijas izstrādājumiem, kas gatavoti no pusdārgakmeņiem un dārgakmeņiem. Beigās Jūs redzēsiet slaveno tirgošanās ielu Orchard Road, no kuras Jūs turpināsiet savu iepazīšanos ar Singapūru.

Ekskursijā ietilpst:
Vēsturikā Singapūras sirds– Padang.          
Singapūras dibinātāja atrašnās vieta- sers Stemfords Rafflis  (Raffles Landing site)
Merlion – mistiskā lauva-zivs, Singapūras simbols
Ķīniešu kvartāls
Arābu iela
Tirdzniecības iela Orchard Road oad

Piemaks par ekskursiju - 89 €.
Nakts viesnīcā.

4. diena 26.12., vakariņas iekļautas
Transfērs uz lidostu, lidojums uz Hošiminu (Saigona).
Tikšanās lidostā ar gidu un transfērs uz viesnīcu Hošiminā.
18:30 šodien mūsu vadītājs mūs aizvedīs kruīzā Indonēziešu Džanka. Šis kruīzs pa upi ar vakariņām uz kuģa.
18:45 Ierašanās uz kuģa,viesmīlīgas uzkodas un dzērieni. Tradicionāla nacionālā mūzika.
19.45 Sākas kruīzs līdz tiltam ujn atpakaļ.
21:15 Atgriešanās stacijā un transfērs uz viesnīcu.

5. diena 27.12.
Brokastis+pusdienas iekļautas.
Delta Mekonga.
Pēc brokastīm viesnīcā. – Jūs nogādās Delta Mekongā un Ving Long provincē.
Sākam kruīzu caur biržēm, pilna ar augļiem un dārzeņiem peldošajā Kai Be tirdziņā. Papildus apstāšanās var notikt vietējās ražotbēs, kur ražošanas procesu var redzēt rīspapīram, pop-rīsiem un popkornam. Jūsu pusdienas no Mekongas virtuves tiks pasniegtas Bonsai dārzā.Pēc pastaigas apkārt ciematam, Jūs varēsiet baudī sezonas produktus, klausoties dienvidu tradiconālo mūziku.
Atgriešanās Saigonā.
Nakstmiers Saigonā.

6. diena 28.12.,
Brokastis
Brauciens no Saigonas, lai atpūstos.

6. - 13. diena, 28.12. - 04.01.
Brīvais laiks, atpūta pludmalē.

Variants 1: Brauciens uz Fanthetu  (viesnīca + transfēri bez gida).
Atpūta Fanthetā.
04.01. Brauciens uz Saigonu izlidošanai.

Variants 2: Lidojums uz Ņačangu  (viesnīca + transfēri bez gida).
Atpūta Ņačangā.
04.01. Brauciens Saigonu izlidošanai.

Variants 3: Lidojums uz Fukoku  (viesnīca + transfēri bez gida).
Atpūta Fukokā.
04.01. Lidojums uz Saigonu, lai izlidotu no Singapūras.

14. diena, 05.01.
Izlidojam no Singapūras uz Rīgu

Cenā iekļauts:
Viesnīcas pēc programmas;
Visi transfēri;
Vietējais krievu valodā runājošais gids;
Ieejas biļetes pēc programmas ( Vjetnama);
Ēdieni pēc programmas;
2 pudeles ūdens uz cilvēku dienas laikā, transfērs un ekskursijas visu dienu ( Vjetnama).

Cenā nav iekļauts:
Aviolidojumi (pēc vēlēšanās Hanoja– Dananga– Hošimina pa 100., Hošimina – Ņačanga / Fukoka – Hošimuna);
Uzkodas, kas nav norādītas programmā;
Dzērieni;
Vīza;
Dzeramnauda;
Agra reģistrēšanās un vēla izrakstīšanās;
Apdrošināšanas;
Papildu ekskursijas.

Vakara pastaiga pa Singapūru.
Izbaudiet Singapūras vakara šarmu! 
Jūs apskatīsiet pazīstamo Bagātības strūklaku, kura palīdz piepildīt Jūsu lolotās vēlmes, iepazīsiet pašu senāko viesnīcu Singapūrā - Raffles Hotel, kā arī vietējo nakts tirgu  ar dažādiem eksotiskajiem augļiem. Tālāk Jūs dodieties uz iemīļotu vietu vakara atpūtai Singapūrā - piestātne Clark Quay, kur brauksiet pa upi ar kuģi, pēc tā pastaigāsiet pa ieliņām,  slavena ar saviem apdzīvotajiem bāriem un restorāniem.

Ekskursijā ietilpst:
∙ Bagātības strūklaka
 Nakts tirgus Bugis 
 Piestātne Clarke Quay
∙ Brauciens ar kuģi pa upi

Putnu parks Džurong.
Šis parks, atrodas Singapūras rietumu daļā, viens no slavenākajiem putnu parkiem pasaulē pateicoties lielajiem voljēriem priekš putniem. Dzīves apstākļi putniem ir pēc iespējas tuvāk dabas apstākļiem. Singapūras parks, platība 20,5 hektāri, skaitās pats lielākais putnu parks Āzijā, kur ir vairāk nekā  5000 putni no vairāk nekā 380 dažādām šķirnēm.

Singapūras Zoo
Singapūra pamatoti lepojas ar savu zoo dārzu, kur saskaņā ar to atvērto koncepciju, nav redzamu šķēršļu starp apmeklētājiem un vairāk nekā 2800 iedzīvotājiem no 300 dažādām sugām. Singapūras Tūrisma komiteja, šo parku, atzīst par vienu no labākajiem pasaulē, atrodas uz  26 hektāru sulīgas tropu veģetācijas, gleznainā ezera Upper Seletar Reservoir krastā. Saņemiet patiesu prieku no saziņās ar dzīvniekiem gandrīz dabiskos apstākļos.

Nakts Safari
Tas ir pirmais zoo dārzs pasaulē, kurā mitinās dzīvnieki, un ir nomodā visu nakti.
Singapūras Tūrisma komitejas goda balva, desmit reizes uzvarējis, šis parks apmeklētājiem piedāvā unikālu braucienu īpašā vagonā nakts džungļos. Maršruts ietver 7 ģeogrāfiskās zonas – tādas kā  Himalaju pakāje,  Tropiskais mežs Dienvidaustrumu Āzijā un citi – un iepazīstinās Jūs un citus tūristus ar attiecīgā reģiona floru un faunu.  Tie kas dod priekšroku “tuvākai” iepazīšanai ar parka iedzīvotājiem, var pasūtīt personīgo VIP ceļojumu Safari Adventurer, kura laika pieredzējis gids veltīs savu laiku un uzmanību tikai Jums un Jūsu pavadoņiem.

Ekskursija uz Sentosa salu (rīta/vakara)
Rīta ekskursija uz Sentosu. 
Ekskursijā ietilpst:
 Trošu celiņš uz vienu pusi) 
(Ceļojums kabīnē ar trošu vagoniņu ļaus Jums apbrīnot 360-grādu skatu uz Singapūras un dienvidu salu siluetiem, kas izgaismojas ar saules stariem )

∙ S.E.A Aquarium @ RWS
(Laipni lūgti Marine Life Park- pats lielākais okeanārijs pasaulē, kurā ir vairāk nekā 800 jūras dzīvnieku sugu. Neaizmirstamu ceļojumu pa zemūdens pasauli Jums un Jūsu ģimenei!)

∙ Merlion
(37-metrīgs tornis, attēli Singapūras ikonu – Jūras lauvu, atgādinās par leģendu, kas saistīta ar šo mistisko dzīvnieku zivi un tā simbolisko nozīmi . Jūs varat pacelties ar liftu uz atvērto zonu, kas atrodas uz galvas apakšas.)

∙ Luge & Skyride
(Nolaišanās uz riteņiem pa speciālu asfaltētu celiņu no kalna augšdaļas līdz pludmalei – jautri jebkura vecuma apmeklētājiem. Atpakaļceļā Jūs uzkāpsiet uz atvērtā trošu vagonā-ceļojums, kas pats pa sevi ir populāra atrakcija) 

Vakara ekskursija pa Sentosu
Ekskursijā ietilpst:
∙ 
Trošu celiņš (uz vienu pusi) 
(Ceļojums kabīnē ar trošu vagoniņu ļaus Jums apbrīnot 360-grādu skatu uz Singapūras un dienvidu salu siluetiem, kas izgaismojas ar saules stariem.) 

∙ S.E.A Aquarium @ RWS
(Laipni lūgti Marine Life Park- pats lielākais okeanārijs pasaulē, kurā ir vairāk nekā 800 jūras dzīvnieku sugu. Neaizmirstamu ceļojumu pa zemūdens pasauli Jums un Jūsu ģimenei!)

∙ Lāzeru šovs  Wings of Time 
(Nepalaidiet garām neparasto festivālu “Laika spārni ” -  mūzikas, ugunsdzēsības, ūdens strūklu un pirotehnisko efektu augsto tehnoloģiju kombinācija, katru vakaru aizraujot vairāku tūkstošu skatītāju auditoriju. Šī izrāde pienācīgi papildinās Jūsu ekskursiju pa Sentosa salu.)

Līča Dārzs
Šis parks ir svarīga neprognozētā projekta daļa, kas saistīta ar Singapūras pārtapšanu dārzā-pilsētā, kur stikls un betons mūsdienu metropolē harmoniski iekļauj tropisko dabas vidi. Tieši šeit ir skaidri redzama nākotnes pilsētas atmosfēra. 
Obligāti pārliecināties, ka apmeklējāt milzīgās stikla siltumnīcas Flower  Dome un Сloud Forest, apbrīnojiet mākslīgos Super-kokus,  kuru struktūra radīs asociācijas ar svešzemju pasaulēm- parkā ir ko redzēt! 

Kultūru iespējas Singapūrā
Etniskā daudzveidība Singapūrā tiek pārstāvēta tik skaidri cik vien iespējams. Singapūra ir multifunkcionāla valsts, kas ir gleznainā kultūru un reliģiju kolāža, kas dzīvo šeit savstarpējā mierā un cieņā. Šī harmonija izpaužas brīvdienās un tradīcijās, kā arī ikdienas pilsētas dzīvē. Lai pilnībā pieredzētu šo Singapūrā un izbaudītu, apmeklējiet dažādus etniskos kvartālus.

Ekskursijā ietilpst:
 Indiešu rajons  Little India
∙ Malaizijas etniskais kvartāls Kampong Glam
∙ Tējas ceremonija Ķīniešu kvartālā  Chinatown 
∙ Unikālā vietējās kultūras rajona iela Peranakana.

Vēsturiskā Singapūra
Singapūras vēsture aizsākās dienās ilgi pirms angļu valodas ieviešanas: senā Temaseka, karaliskā dinastija 14.gadsimts, Aizliegtais kalns… Sers Toms Stamfords Raffless  atkārtoti atklāja Singapūru 1819.gadā, sapņainās Malajas salas apmeklējums  ir liels potenciāls kā reģiona nākamais iepirkšanās centrs.  Daudzās neaizmirstamās vietās, pieminekļi, muzeji. Lai labāk izprastu šī tropiskā stāvokļa klātbūtni, dodies ceļojuma uz tās krāsaino pagātni.

Ekskursijā ietilpst:
∙ 
Parks Fort Canning 
 Muzejs Peranakan 

Singapūras nakts dzīve:
Naksnīgā Singapūra savā ziņā ir interesanta un krāsaina.
Apskatīsim Geylang rajonu , kura šaurās ieliņas ir saglabājušas seno, neietekmētu rūpniecības pārmaiņas Singapūrā. Laternu gaismā ļaus redzēt augļu veikalus, lētas vietējās kafejnīcas, ārvalstu strādnieku mītnes, karaoke-bāri, sarkanās gaismas iekārtas.  Daudz interesanta slēpj sevī vakarīgais rajons Džu Čat, kurš  1920.-1930. gadā bija apdzīvots ar vietējas kultūras Peranakan pārstāvjiem. Ar tumsas sākumu mainās tā izskats un Ķīniešu kvartāls.

Ekskursijā ietilpst:
∙ Augļu tirgus
∙ Rajons Geylang
∙ Rajons Joo Chiat
 Chinatown – Ķīniešu kvartāls

Singapūra. Dzīve mūsdienīgā megapolisē.
Gribat uzzināt vairāk par Singapūru? Šī ekskursija iepazīstinās Jūs ar parasto Singapūras iedzīvotāju dzīvi šajā kosmopolītiskajā pilsētā.

Ekskursijā ietilpst:
∙ 
Apdzīvoto mikrorajonu apmeklējums 
∙ Pašvaldības mikrorajons
 Brauciens sabiedriskajā transportā

Feng-Šui teorija Singapūrā 
Senā ķīniešu teorija Feng-Šui arvien vairāk popularizējas mūsdienu pasaulē. Singapūra ir ne tikai izņēmums, bet, tieši pretēji, īpaši labs piemērs tam. Singapūra konsultējas ar ģeomantiem – Feng-Šui speciālisti – dažādu iemeslu dēļ: veiksmīga darījuma noslēgšana, investīciju projekts, mājas celtniecība, dzīvokļa remonts, piemērots laulību slēgšanas datums… Feng-Šui principi tiek izmantoti daudzu mūsdienu ēku arhitektūrā pilsētā, no kuriem slavenāko iepazīsiet šīs ekskursijas laikā.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home