Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

COVID19 informācija ceļotājiem!

Ceļotāju drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc esam tiešā kontaktā ar ārvalstu partneriem un sekojam līdzi situācijai kūrortos. Tiem, kurus gaida ilgi gaidītais atvaļinājums siltajās zemēs, sniedzam informāciju par drošības pasākumiem lidostās, lidojumu un transfēru laikā, kā arī viesnīcās. Mēs atjaunināsim informāciju šeit, tiklīdz būs pieejami jauni vai papildu drošības ieteikumi. Pirms ceļojuma iesakām iepazīties ar drošības prasībām jūsu izvēlētās viesnīcas oficiālajā tīmekļa vietnē.

_________________

Vēlamies Jūs informēt, ka Jūsu obligātajos pienākumus ietilpst pirms ceļojuma sākuma pārbaudīt ieceļošanas informāciju

 Valstu vai to teritoriju saraksts, kurām ir ceļojumu brīdinājumi
https://www.mfa.gov.lv/lv/valstu-vai-teritoriju-saraksts-kuram-ir-celojumu-bridinajumi

 

PIRMS LIDOJUMA UZ LATVIJU
Pārskats par ieceļošanas ierobežojumiem un drošības pasākumiem
https://covid19.gov.lv/index.php/atbalsts-sabiedribai/piesardziga-celosana/parskats-par-iecelosanas-ierobezojumiem-un-drosibas un 
https://www.spkc.gov.lv/lv/valstu-saslimstibas-raditaji-ar-covid-19-0

 _________________

No 2022. gada 1. februāra ceļošanai Eiropas Savienībā (arī ieceļošanai Latvijā) būs derīgs vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai kopš pēdējās vakcīnas devas saņemšanas ir pagājušas ne vairāk kā 270 dienas.

https://covid19.gov.lv/atbalsts-sabiedribai/piesardziga-celosana/pec-ierasanas-latvija
Uzmanību! Atgādinām, ka no 15.02.2022. stājas spēkā prasība par Covid-19 sertifikātu derīguma termiņu (detalizētāku informāciju par derīguma termiņu dažādām vakcīnām un dažādiem gadījumiem skat.: https://covid19.gov.lv/aktualites/vakcinacijas-sertifikata-deriguma-termins
Vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņi
   Ja veikta primārā Covid-19 vakcinācija:

 • Vaxzevria  (Astra Zeneca) – Comirnaty (Pfizer-BioNtech)  – Spikevax  (Moderna) ar divām vakcīnu devām - 270 dienas (9 mēneši)
 • Covid-19 Vaccine Jansssen (Johnson&Johnson) – ar vienu vakcīnas devu -  150 dienas (5 mēneši)

Ja Covid-19 infekcija pārslimota* pirms Covid-19 vakcinācijas un primārā vakcinācija veikta ar vienu vakcīnas devu:

 • Vaxzevria (Astra Zeneca) Comirnaty (Pfizer-BioNtech) Spikevax (Moderna) Covid-19 Vaccine Jansssen (Johnson&Johnson) - 270 dienas (9 mēneši)

Ja primārā vakcinācija veikta ar vienas devas Covid-19 vakcīnu un Covid-19 infekcija pārslimota* pēc vakcinācijas:

 • Covid-19 Vaccine Jansssen (Johnson&Johnson) - 270 dienas pēc pārslimošanas fakta (9 mēneši)

*Inficēšanās ar Covid-19 ir apstiprināta ar pozitīvu RNS testu, kas veikts laboratorijā.
Ja sertifikāta derīguma termiņš tuvojas beigām, tad, lai varētu doties ceļojumā, būs nepieciešams veikt balstvakcīnas poti. Sertifikāta derīguma termiņš uzzināms, apmeklējot vietni www.covid19sertifikats.lv (sadaļa Kā apskatīt savu sertifikātu ?).

_____________________

Informācija tiem, kas atgriežas Latvijā.

Pēc ierašanās Latvijā

Kā rīkoties, ja esi atgriezies no ārzemēm?( 16.12.2021)

Visām personām, kuras ieceļo Latvijā, tīmekļvietnē Covidpass.lv ir jāaizpilda elektroniska apliecinājuma anketa ne ātrāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas Latvijā. 

Ieceļošanas ierobežojumi Latvijā atkarīgi no tā, no kādas valsts persona ieceļo un vai persona ir vakcinēta vai pārslimojusi Covid-19. Vairāk par ieceļošanas prasībām uzzini sadaļā "Pārskats par ieceļošanas ierobežojumiem un drošības pasākumiem".


Covid-19 testa veikšana 

Vakcinētajām/Covid-19 pārslimojušajām personām pirms ceļojuma nav jāveic Covid-19 tests, izņemot gadījumā, ja persona dodas uz īpaši augsta riska valsti, kurā novērojama ļoti augsta saslimstība vai jauna Covid-19 celma izplatība. Atgriežoties tests nav jāveic, izņemot gadījumā, ja persona bijusi īpaši augsta riska valstī. 

Pārējiem ceļotājiem spēkā ir prasība par testa veikšanu pirms ceļojuma uz jebkuru valsti. Atgriežoties no augsta riska vai īpaši augsta riska trešās valsts jāveic Covid-19 tests. 

Ņemot vērā strauju Covid-19 jaunā varianta – omikrona – izplatību Eiropā un, lai mazinātu tā izplatību Latvijā, no š.g. 24.decembra līdz 2022.gada 11.janvārim ieceļotājiem Latvijā no Apvienotās Karalistes, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Beļģijas, Īrijas, Vācijas un Krievijas, neatkarīgi no sadarbspējīga pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikāta esamības, pirms ieceļošanas Latvijā būs jāveic Covid-19 tests (pēdējo 72 stundu laikā veikts RNS tests vai pēdējo 48 stundu laikā veikts antigēna tests un tā rezultāts ir negatīvs).


Izņēmuma gadījumi, kad tests nav jāveic:

bērni līdz 12 gadu vecumam,

transporta un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzēja darbinieki, apkalpes locekļi,

aviopasažieri, kas, ceļojot tranzītā, nepamet lidlauka kontrolējamo zonu un uzturas tajā līdz 24 h,

Valkas novadā un Valgā deklarētie ES valstu pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji,

ES valstu pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji, kuri ikdienā šķērso Latvijas sauszemes robežu ar citām ES valstīm, piemēram, saistībā ar nodarbinātību vai izglītību.

10 dienu pašizolācija jāievēro:

personām, kuras nav vakcinētas vai nav pārslimojušas Covid-19, jāievēro pašizolācija atgriežoties no augsta riska valstīm (arī ES, EEZ, Šveices, Apvienotās Karalistes un citas valstis);

visiem ceļotājiem, iebraucot no īpaši augsta riska valsts (arī ES, EEZ, Šveices un Apvienotā Karalistes), kurā novērojama ļoti augsta saslimstība vai jauna Covid-19 celma izplatība. Vairāk informācija par šo drīzumā būs pieejama Slimību kontroles un profilakses centra mājaslapā.

Pašizolāciju var neievērot personas:

kuras pēdējo 6 mēnešu laikā izslimojušas Covid-19 un to var dokumentāli pierādīt;

kuras var uzrādīt apliecinājumu, kurā norādīts, ka persona ir saņēmusi pilnu vakcinācijas kursu (t.i., ir pagājušas 15 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas), un norādīts, kādu vakcīnu persona ir saņēmusi (atbrīvojums no pašizolācijas attiecas tikai uz Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām).

Bērni līdz 12 gadu vecumam (līdz 2021. gada 1. septembrim – arī pārējie nepilngadīgie), kas ceļo kopā ar pieaugušajiem, kuri atbrīvoti no pašizolācijas prasības. Tomēr šādos gadījumos bērni 10 dienas kopš izbraukšanas augsta riska valsts neveido ciešus kontaktus ar personām ārpus savas mājsaimniecības, neapmeklē publiskus pasākumus, bērnu kolektīvus, neizmanto sabiedrisko transportu.

Pašizolāciju ievērojot, jārīkojas šādi:

Aizpildi Covidpass.lv, apliecinot, ka ievērosi piesardzības pasākumus un noteiktos ierobežojumus;

Pēc ierašanās Latvijā, nekavējoties dodies uz telpām, kurās varēsi ievērot pašizolāciju. Izvairies no jebkāda veida tieša vai netieša fiziska kontakta ar citiem cilvēkiem un turpmāko 10 dienu laikā rūpīgi vēro sava veselība, lai pamanītu, ja parādīsies vīrusa simptomi.

Ar un bez akūtas elpceļu infekcijas pazīmēm piesakies uz izmeklējumu pa tālruni 8303 vai 67334433, vai izmantojot bezkontakta analīžu iekārtu, veic Covid-19 testu:

ja persona testu veic, bet vēl nav saņemts testa rezultāts, persona dodas pašizolācijā brīvi izvēlētā Latvijas tūristu mītnē no LIAA administrētā tūristu mītņu saraksta un tur gaida testa rezultātu, vai persona gaida testa rezultātu testa veikšanas vietā.  Ja saņemts pozitīvs testa rezultāts, persona dodas pašizolācijā uz viesnīcu. Ja testa rezultāts ir negatīvs, persona dodas pašizolācijā savā dzīves vietā. 

Ja tev ir Covid-19 simptomi, nekavējoties dodies uz telpām, kur esi pilnībā izolēts no citiem cilvēkiem, un zvani 8303.

Ja tev ir smagi Covid-19 simptomi, nekavējoties zvani 113!

Nekādā gadījumā nedodies uz ārstniecības iestādi, pirms tam to nepabrīdinot telefoniski!

10 dienas pēc atgriešanās nedrīksti izmantot sabiedrisko transportu. 

Nedrīksti uzņemt viesus vai doties privātās vizītēs un jebkādā veidā veidot tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem. Pirmās nepieciešamības preces un pārtika jāiegādājas ar piegādi mājoklī vai izmantojot tuvinieku palīdzību, kuri iepirkumus atstāj pie durvīm;

Ja nav citu risinājumu, veikals jāapmeklē stundās, kad veikalā mazāk cilvēku, lietojot sejas masku un ievērojot 2 metru distanci no citiem veikalā esošajiem.Pašizolāciju drīkst pārtraukt, ja persona veic PĶR 7. dienā no izbraukšanas no augsta riska/īpaši augsta riska valsts un testa rezultāts ir negatīvs. Rezultāts jāfiksē  testēšanas sertifikātā.

Detalizētākā informācija un norādījumi atrodami Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā.

 

Pašizolācija ir cilvēka nošķiršanās mājās vai citā uzturēšanās vietā, lai novērstu inficēšanās riskus citiem. Pēc atgriešanās no valsts, kurā ir augsts risks inficēties ar Covid-19, 10 dienu pašizolāciju nepieciešams ievērot, lai ierobežotu Covid-19 slimības izplatību.  

 

KAM JĀIEVĒRO?

Personām, kuras nav vakcinētas vai nav pārslimojušas Covid-19, jāievēro pašizolācija atgriežoties no augsta riska valstīm (ES, EEZ, Šveices, Apvienotās Karalistes un citas valstis).

Visiem ceļotājiem, iebraucot no īpaši augsta riska valsts (arī ES, EEZ, Šveices un Apvienotā Karalistes), kurā novērojama ļoti augsta saslimstība vai jauna Covid-19 celma izplatība. 

KAM NAV JĀIEVĒRO?

Pašizolāciju zemāk minētajos gadījumos drīkst neievērot tikai, ja nav novērojami saslimšanas simptomi:

cilvēkiem ar derīgu Covid-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu;

ierodoties Latvijā uz bērēm;

transporta un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzēja darbiniekiem, apkalpes locekļiem;

šķērsojot Latviju tranzītā;

Valkas novadā un Valgā deklarētajiem ES valstu pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem;

ES valstu pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri ikdienā šķērso Latvijas sauszemes robežu ar citām ES valstīm, piemēram, saistībā ar nodarbinātību vai izglītību.

KĀ IEVĒROT?

Pašizolācijas laiks jāpavada mājās vai citā uzturēšanās vietā.

Pašizolācijas laiku var pavadīt arī brīvi izvēlētā tūristu mītnē, kurai ir izstrādāti nepieciešamie drošības protokoli.

Maksimāli izvairīties no kontakta ar citiem cilvēkiem – nedrīkst iet uz darbu, skolu, sabiedriskām un publiskām vietām, kur uzturas daudz cilvēku.

Nedrīkst doties ciemos un uzņemt viesus.

Drīkst doties pastaigā, ja netiek satikti citi cilvēki.

Sekot savam veselības stāvoklim (jāmēra temperatūra 2 reizes dienā, jāsazinās ar ģimenes ārstu). Ja parādās tādi simptomi kā paaugstināta temperatūra, klepus, iekaisusi rīkle vai apgrūtināta elpošana, nekavējoties sazinieties ar savu ģimenes ārstu (ja situācija kļūst kritiska, jāzvana 113). 

Lietot medicīnisko sejas masku, ja parādās klepus, drudzis vai apgrūtināta elpošana, izmanto medicīnisko sejas masku, lai neinficētu apkārt esošos cilvēkus.

Tīrīt mājokli un izmantot dezinfekcijas līdzekļus, īpaši tīrot bieži izmantojamas virsmas, tualeti un koplietošanas telpas.

Drīkst apmeklēt tirdzniecības vietu, lietojot sejas masku. 

CIK ILGI JĀIEVĒRO?

Visai sabiedrībai:

10 dienas kopš atgriešanās Latvijā, ja neparādās saslimšanas simptomi. 

Pašizolācijas laiku var saīsināt, ja 7. dienā veic RNS un tas ir negatīvs.,

No vakcinācijas, pārslimošanas fakta apliecināšanas un testu prasības atbrīvoti:

 • bērni līdz 12 gadu vecumam,
 • transporta un pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzēja darbinieki, apkalpes locekļi,
 • aviopasažieri, kas, ceļojot tranzītā, nepamet lidlauka kontrolējamo zonu un uzturas tajā līdz 24 h,
 • Valkas novadā un Valgā deklarētie ES valstu pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji,
 • ES valstu pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji, kuri ikdienā šķērso Latvijas sauszemes robežu ar citām ES valstīm, piemēram, saistībā ar nodarbinātību vai izglītību.
 • https://covid19.gov.lv/index.php/atbalsts-sabiedribai/piesardziga-celosana/parskats-par-iecelosanas-ierobezojumiem-un-drosibas

Ceļotāju drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc mēs aktīvi sadarbojamies ar partneriem, lai noskaidrotu aktuālāko informāciju. Tiem klientiem, kas šobrīd gaida savas ieplānotās brīvdienas, piedāvājam informāciju par drošības pasākumiem, kas tiek piemēroti lidostās, lidojumu un transfēru laikā, kā arī viesnīcās. Aktuālākā un papildu informācija tiks izvietota un atjaunināta šeit, mūsu mājas lapā. Pirms ceļojuma mēs iesakām pārbaudīt drošības prasības tās viesnīcas oficiālajā mājas lapā, kuru dodieties apmeklēt.Ieceļojot Latvijas Republikā, personai (tai skaitā arī personām, kurām ir sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts):

1) tiek nodrošināta iespēja bez maksas veikt RNS testu starptautiskās lidostas "Rīga" teritorijā;

2) pēc lidostas darbinieka, Valsts robežsardzes vai Valsts policijas pārstāvja pieprasījuma ir pienākums starptautiskās lidostas "Rīga" teritorijā veikt minēto testu;

Persona, kura veica testu:

1) nekavējoties dodas uz savu dzīvesvietu, uzturēšanās vietu vai tūristu mītni, lai sagaidītu testēšanas rezultātu;

2) pozitīva testa gadījumā nekavējoties sazinās ar savu ģimenes ārstu un ievēro stingru izolāciju.

Šie noteikumi neattiecas uz bērniem līdz 12 gadu vecumam un tranzīta pasažieriem.

SĪKĀKU INFORMĀCIJU UN SADALĪJUMU PA VALSTĪM VAR ATRAST ŠEIT 

 

1. Latvijas Republikā var ieceļot šādas personas:

1) personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19, sākot ar piecpadsmito dienu pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas Zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai. Apliecina ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu.

2) personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 un kopš parauga ņemšanas datuma pirmā pozitīvā testa vienas saslimšanas epizodes ietvaros, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, ir pagājušas vienpadsmit, bet ne vairāk kā 180 dienas. Apliecina ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu.

*Ja persona ieceļo no īpaši augsta riska valsts, tai obligāti jāveic šajā punktā minētais tests, pat ja tā ir vakcinēta pret Covid-19 vai pārslimojusi Covid-19 infekciju.

3) personas, kuras ne vēlāk kā pēdējo 72 stundu laikā pirms iekāpšanas pārvadātāja transportlīdzeklī ir veikušas Covid-19 testu, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai ne vēlāk kā pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas SARS-CoV-2 antigēna testu, un tas ir negatīvs. Apliecina ar sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu.

*Ja persona ieceļo no īpaši augsta riska valsts, tai obligāti jāveic šajā punktā minētais tests, pat ja tā ir vakcinēta pret Covid-19 vai pārslimojusi Covid-19 infekciju.

Atbilstību ieceļošanas noteikumu prasībām persona apliecina ar sadarbspējīgu vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikātu vai līdz 2021. gada 1. septembrim – ar citu Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomikas zonas valstī, Šveices Konfederācijā vai Apvienotajā Karalistē izsniegtu derīgu Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai veikta Covid-19 testa apliecinājumu.

Cilvēkiem, kas nav veikuši pilnu vakcināciju vai nav pārslimojuši ar Covid -19, ieceļojot no valstīm, kas nav Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valsts, Šveices Konfederācija un Apvienotā Karaliste, testēšanas faktu var apliecināt ar testa rezultātu angļu valodā vai izceļošanas valsts valodā. Šie dokumenti var būt papīra vai elektroniskā veidā (viedierīcē).

 

2. Visiem ceļotājiem - gan vakcinētajiem, gan pārslimojušajiem, gan citiem - pirms iebraukšanas Latvijā nepieciešams aizpildīt elektronisko apliecinājuma anketu vietnē Covidpass.lv.

 

3. Pašizolācija.

Vakcinētām un pārslimojošām personām pašizolācijas prasība saglabājas, tikai ceļojot no valstīm, kurās ir īpaši augsts risks sabiedrības veselībai (“Emergency brake” regulējums).

Nevakcinētām/nepārslimojušām personām pēc ierašanās jādodas pašizolācijā, izņemot, ja atbrauc no zema riska valsts (ES, EEZ, Šveice, Šveices Konfederācija un Apvienotā Karaliste, trešās valstis)

 

4. Saīsināt pašizolāciju var, ja veic atkārtotu testu 7.dienā un testa rezultāts ir negatīvs.

5. Prasības par ieceļošanu Latvijā neattiecas uz:

1) bērniem, kuri nav sasnieguši 12 gadu vecumu;

2) gaisa kuģu pasažieriem, kuri šķērso Latvijas Republikas teritoriju tranzītā, nepametot lidlauka kontrolējamo zonu un uzturoties tajā ne ilgāk par 24 stundām, ja tie var uzrādīt apstiprinājumu tranzīta lidojumam.

*Info no https://www.sam.gov.lv/lv/jaunums/no-16-junija-tiks-atvieglotas-prasibas-iecelosanai-latvija-no-arvalstim (17.06.2021.)

4. Saīsināt pašizolāciju var, ja veic atkārtotu testu 7.dienā un testa rezultāts ir negatīvs.
 
5. Prasības par ieceļošanu Latvijā neattiecas uz:
 
1) bērniem, kuri nav sasnieguši 12 gadu vecumu;
 
2) gaisa kuģu pasažieriem, kuri šķērso Latvijas Republikas teritoriju tranzītā, nepametot lidlauka kontrolējamo zonu un uzturoties tajā ne ilgāk par 24 stundām, ja tie var uzrādīt apstiprinājumu tranzīta lidojumam.
 
*Info no https://www.sam.gov.lv/lv/jaunums/no-16-junija-tiks-atvieglotas-prasibas-iecelosanai-latvija-no-arvalstim (17.06.2021.)
 
Bērniem līdz 12 gadu vecumam (kā arī līdz 2021.gada 1.septembrim pārējiem nepilngadīgiem bērniem) atļauts ceļot kopā ar saviem pavadoņiem, piemērojot tādus pašus pašizolācijas atvieglojumus kā pavadoņiem. Šajos gadījumos bērni 10 dienas kopš izbraukšanas no augsta riska valsts neveido ciešus kontaktus ar personām ārpus savas mājsaimniecības, neapmeklē publiskus pasākumus, bērnu kolektīvus, neizmanto sabiedrisko transportu, taču nav jāuzturas savā dzīvesvietā.
 
Informācija par ieceļošanas kārtību ir ievietota saskaņā ar valsts iestāžu (Satiksmes ministrijas un Slimības kontroles un profilakses centra) normatīvo aktu pašreizējo interpretāciju. Ja šī interpretācijas mainīsies, SIA “NOVATOURS” nenes atbildību par neprecīzas informācijas sniegšanu.
 
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. Novatours nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
 
SĪKĀKU INFORMĀCIJU UN SADALĪJUMU PA VALSTĪM VAR ATRAST ŠEIT 
 
Drošības nodrošināšana Francijā ( ar lidojumu uz Ženēvu) (09.12.2021)
Pirms došanās uz Ženēvu
 
 
COVID-19 TESTS
 
Visiem pasažieriem (arī vakcinētiem un ar COVID-19 izslimojušiem) jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Ženēvā.
 
COVID-19 TESTS NAV JĀVEIC:
 
 • Bērniem līdz 16 gadu vecumam
TIEŠSAITES REĢISTRĀCIJAS VEIDLAPA
 
Pasažieriem, kas lido no Lavijas uz Ženevu, 48 stundu laikā pirms izlidošanas jāaizpilda tiešsaistes reģistrācijas veidlapa. Veidlapu iespējams atrast ŠEIT
 
SVARĪGI! Šie noteikumi attiecas arī uz atgriešanos Latvijā, iebraucot Šveicē no Francijas!

PIRMS DOŠANĀS UZ FRANCIJU
COVID-19 TESTS
 
Pasažieriem jāveic Covid-19 RAT vai PCR tests ne ātrāk kā 24h pirms ierašanās Francijā. Negatīvam testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi! Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas https://covid19sertifikats.lv
 
COVID-19 tesam jābūt digitālā vai papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā. Tajā jāietver informācija:
 
 • Personas vārds un uzvārds
 • Dzimšanas dati
 • Pases numurs/Personas kods
 • Testa datums un laiks
 • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
 • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
COVID-19 TESTS NAV JĀVEIC:
 
 • Bērniem līdz 12 gadu vecumam
 • Personas, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Francijā. SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā https://covid19sertifikats.lv un sertifikātu papīra (drukātu) jāņem līdzi dodoties ceļojumā.
 • PCR testi nav jāveic personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā) par to, ka pasažieris ir izslimojis ar COVID-19 un no pirmā pozitīvā testa ir pagājušas, ne vairāk kā 180 dienas, bet ne mazāk kā 11 dienas pirms ierašanās Francijā. SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā https://covid19sertifikats.lv un sertifikātu papīra (drukātu) vai digitāla formātā jāņem līdzi dodoties ceļojumā. Kā arī, sertifikātā jābūt norādītam pozitīvā PCR testa rezultāta datumam.
 • APDROŠINĀŠANA
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā un noformēt Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK) un ņemt to līdzi ceļojumā!
 
 
DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ
IERODOTIES FRANCIJĀ
 
Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

IEROBEŽOJUMI FRANCIJĀ
Sadarbīgspējīgs sertifikāts vai negatīvs PCR tests jāuzrāda dodoties uz:
 • Kafejnīcām;
 • Restorāniem, Bāriem;
 • Slēpošanas pacēlājos;
 • Viesnīcās;
 • SPA;
 • Tirdzniecības centriem;
 • Medicīnas - Sociālās iestādēs;
 • Lidostās;
 • Vilcienos;
 • Autobusos;
 • Kopumā visās sabiedriskās vietās
Par drošību slēpošanas kūrortos:
 
Nevakcinētiem tūristiem būs nepieciešams veikt testu uzreiz pēc ierašanās (izmaksas sedz tūrists). Tests derīgs 48h.
Katrā kūrortā ir norādes, kur iespējams veikt testus.
Nokļūšana uz testēšanas vietām ir klienta atbildība.
Testa aptuvenās izmaksas no 40 līdz 80 EUR – atkarībā no testa veida.
POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ
 
Francijas valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesegs viņu izmitināšanas, ēdināšanas un medicīniskos izdevumus.
 
Atgriešanās izdevumi tūrista mītnes zemē būtu jāsedz apdrošināšanas firmai, ja klients ir iegādājies Covid-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. Taču, NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!
 
ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ
DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"
 
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANRARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
 Drošības nodrošināšana Maldīvu salās( 01.12.2021. Pirms došanās uz Maldīvu salām:
IZMITINĀŠANAS REZERVĀCIJAS DOKUMENTS
 
Tūristiem, ierodoties Maldīvu salās, līdzi jāņem izdrukāts viesnīcas vai viesu nama rezervācijas dokuments (vaučeris). Bez tā, tāpat kā bez citiem nepieciešamiem dokumentiem, tūristus valstī neielaidīs.

COVID-19 TESTS
 
Pasažieriem no viena gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR tests ne vairāk kā 96 stundas pirms izlidošanas no Rīgas lidostas (t.i., ja līdz izlidošanai no Rīgas lidostas ir atlikušas vairāk nekā 96 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs). Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formā, angļu valodā.
 
Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!
 
COVID-19 sertifikātam jābūt papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā. Tajā jāietver informācija:
 •  
 • Personas vārds un uzvārds
 • Pases numurs
 • Testa datums un laiks
 • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
 • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
 • Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam tiklīdz esiet rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.
 
Ir svarīgi reģistrēties testam, tiklīdz esat rezervējis savu ceļojumu, lai piešķirtu piemērotu laiku pētījuma pabeigšanai.
 
CEĻOTĀJU VESELĪBAS VEIDLAPA
 
Visiem tūristiem ne agrāk kā 24 stundas iepriekš pirms ierašanās Maldīvu salās ir nepieciešams aizpildīt ceļotāju veselības veidlapu. Veidlapu varat aizpildīt: https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create
 
Aizpildot ceļotāja veselības deklarāciju, ir nepieciešams:
 
 • augšupielādēt personas fotoattēlu, kuru var uzņemt ar viedtālruni, bet kuram jāatbilst pases fotoattēla prasībām;
 • augšupielādēt dokumentu, kas apstiprina negatīvo COVID-19 testa rezultātu;
 • norādiet viesnīcas adresi, kurā plānojat palikt. Pilnu Maldīvu salu viesnīcu sarakstu ar adresēm var atrast ŠEIT.
 
APDROŠINĀŠANA
 
Maldīvu salu valdībai nav pienākums rūpēties par ceļotājiem (un par viņu radiniekiem, kas ceļo kopā ar viņiem), kuri uzturēšanās laikā inficējas ar COVID-19. Lai segtu COVID-19 izmaksas gadījumā, ja kāds no ceļotājiem ir inficējies, obligāti pirms ceļojuma nepieciešams iegādāties apdrošināšanu, kas sedz COVID-19. Ierodoties Maldīvu salās šo apdrošināšanu vairs nebūs iespējams iegādāties. Mēs ļoti iesakām noformēt apdrošināšanu iepriekš! Apdrošināšanu var noformēt tiešsaistē vietnē https://myallied.mv/type/inbound-allied/new .
 
Apdrošināšanas cena: 25-45 USD / pers.
 
Apdrošināšanas rezervēšanas laiks: ne vēlāk kā 24 stundas pirms ceļojuma sākuma (pirms izlidošanas no Rīgas lidostas).
 
Galvenie apdrošinātie riski, ieskaitot tos, kas rodas no COVID-19:
 • Izolācijas izmaksas: USD 75-150 dienā (maksimums 14 dienas)
 • Neatliekamā medicīniskā palīdzība: 2000-3000 USD
 • Ārkārtas medicīniskie izdevumi: no 75 000 līdz 100 000 USD
 • Repatriācijas izmaksas - mirušo transportēšana no ārzemēm: 20 000 USD
 
Drošība ceļojuma laikā
IERODOTIES MALDĪVU SALĀS
 
Pēc ierašanās Maldivu salas lidostā tūristiem var izmērīt temperatūru un veikt COVID-19 testu. Testa rezultāti jāgaida izolācijā viesnīcā.
 
Ierodoties Maldīvu salās, ieteicams mobilajā tālrunī instalēt lietotni “TraceEkee” https://trace.hpa.gov.mv/index.html?lang=en
 
Tūristiem nav atļauts ceļot uz citām Maldivu salām un galvaspilsētu Malē. Ceļojumiem starp salām nepieciešams Tūrisma ministrijas apstiprinājums, kas jāpieprasa pa e-pastu. e-pasts [email protected]
 
INFORMĀCIJA PAR IEROBEŽOJUMIEM TIEM, KAS UZTURAS VIESU NAMOS
 
Lūdzu, ņemiet vērā, ka 72 stundas pirms izlidošanas no Maldīvu salām, tūristiem kas atpūšas viesu namā ir nepieciešams veikt papildu COVID-19 PCR testu. Testa izmaksas ir 100-200 USD / pers.
 
Par konkrētu testa veikšanas laiku klientam jākonsultējas viesu nama recepcijā! Informāciju par izmitināšanas vietas statusu (viesnīca vai viesu nams) skatīt mājas lapā.
 
POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ
 
Maldīvu salas valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesedz viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties uz Maldīvu salām ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.
 
Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Maldīvu salas nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!
 
ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ
DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"
 
 • Visu informāciju par COVID-19 testu pirms atgriešanās Latvijā ceļotājiem sniegs Novatours partneri Maldīvu salās.
 • Atpūtnieku ērtībām laboratoriju pārstāvja ierašanās tiks organizēta lielākajā daļā viesnīcu atkarībā no tūristu atgriešanās laika. Vizītes laikā tiek veikts PCR tests un rezultāti tiek saņemti 24-48 stundu laikā. Testa rezultāts klientiem tiek piegādāts viesnīcā. Pakalpojuma cena 100-120 USD / pers. Atpūtnieki, kuru viesnīcas nebūs pieejamas laboratorijas pārstāvim, tiks nosūtīti uz tuvāko klīniku. Kurā tiks veikts PCR tests un rezultāti nosūtīti 24-48 stundu laikā. Testa cena 85 USD / pers. + transporta izmaksas (atkarībā no attāluma)
SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANTARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.
 
 Drošības nodrošināšana Taizemē (23.11.2021.) PIRMS DOŠANĀS UZ TAIZEMI

 

COVID-19 TESTS

Uz Taizemi var doties tikai vakcinēti un ar COVID-19 izslimojušas personas, tām personām, kam nav oficiāls COVID sertifikāts, būs jāievēro karantīna!

Visiem pasažieriem jāveic Covid-19 PCR testu ne ātrāk kā 72 stundas pirms ierašanās Taizemes lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Taizemes lidostā ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formātā, angļu valodā. Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas https://covid19sertifikats.lv 

SVARĪGI! Informējam, ka visiem tūristiem (arī vakcinētajiem un ar COVID-19 izslimojušiem) ir nepieciešams negatīvs COVID-19 tests, kas veikts veikts ne ātrāk kā 72h pirms izlidošanas no ierašanās Taizemes lidostā.

COVID-19 rezultātam jābūt drukātam, oriģinālam papīra formātā angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

 • Personas vārds un uzvārds
 • Dzimšanas dati
 • Pases numurs/Personas kods
 • Testa datums un laiks
 • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
 • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
 • Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

 

TAIZEMES VEIDLAPA (Thailand Pass)

Visiem tūristiem, kas dodas uz Taizemi, ir jāaizpilda veidlapa. Pēc veidlapas aizpildīšanas tiks izveidots QR kods, ko ceļotāji varēs uzrādīt Rīgas lidostā (iesakām izdrukāt visus dokumentus). Veidlapu varat aizpildīt ŠEIT.

 

APDROŠINĀŠANA

Katram tūristam, dodoties uz Taizemi, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā (vismaz 50 tūkstoši USD)!

 

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

IERODOTIES TAIZEMĒ

 •  
 • Ceļotājiem, kas ierodas Taizemes lidostā, nepieciešams obligāti veikt atkārtotu COVID-19 PRC testu lidostā (izmaksas sedz tūrists). Aptuvenā testa cena 65 EUR.
 • Atkārtota testēšana jāveic 6-7 ceļojuma dienā (izmaksas sedz tūrists).
 • Katram tūristam jābūt līdzi dokumentam ar viesnīcas rezervāciju (viesnīcas vaučeris).
 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).
 • Nepieciešams lejupielādēt īpašu mobilo lietotni “Morchana”

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Taizemes valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesedz viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties Taizemi ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

 

SVARĪGI! Pozitīva COVID-19 gadījumā pacienti nepieciešamības gadījumā tiek nogādāti uz valsts slimnīcām un slimnīcu izmaksas ir tūristu atbildība.

 

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Taizeme nesedz, un tie būtu jāsedz COVID apdrošināšanai, ko klients ir iegādājies. NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ

DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANTARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un/vai pieprasīt kompensāciju.

 

Drošības nodrošināšana Tenereifē (22.11.2021.) PIRMS DOŠANĀS UZ TENERIFI

COVID-19 TESTS

 

Visiem pasažieriem no 12 gadu vecumam jāveic Covid-19 PCR testu ne ātrāk kā 72 stundas pirms ierašanās Tenerifes lidostā vai RAT tests ne ātrāk kā 48 stundas pirms ierašanās Tenerifes lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Tenerifes lidostā ir atlikušas vairāk nekā 48 vai 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas https://covid19sertifikats.lv 

Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

COVID-19 testa rezultātam jābūt drukātam un oriģinālam papīra formātā angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

 

 • Personas vārds un uzvārds
 • Dzimšanas dati
 • Pases numurs/Personas kods
 • Testa datums un laiks
 • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
 • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
 • Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

 

Izņēmumi:

 • PCR testi nav jāveic personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā) par to, ka pasažieris ir izslimojis ar COVID-19 un no pirmā pozitīvā testa ir pagājušas, ne mazāk kā 11 dienas, bet ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Tenerifē. SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā https://covid19sertifikats.lv un sertifikātu papīra (drukātu) vai digitāla formātā jāņem līdzi dodoties ceļojumā. Kā arī, sertifikātā jābūt norādītam pozitīvā PCR testa rezultāta datumam.
 • Vai personas, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Tenerifē. SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā https://covid19sertifikats.lv un sertifikātu papīra (drukātu) vai digitāla formātā jāņem līdzi dodoties ceļojumā.

SVARĪGI!: Personām, kuras nevarēs uzrādīt nepieciešamos dokumentus - negatīvu COVID-19 PCR testu vai IgG antivielu seroloģiskā testa rezultātu, tiks liegta iekāpšana lidmašīnā!

 

CEĻOTĀJA VESELĪBAS VEIDLAPA (FCS)

Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Tenerifi, ir obligāti ne vairāk kā 48 stundas pirms iebraukšanas valstī jāaizpilda veselības veidlapa vietnē: https://www.spth.gob.es/. Ceļotāji ir personīgi atbildīgi par korektas informācijas sniegšanu reģistrācijas formā.

Veiksmīgi aizpildot veselības veidlapu, ceļotājam tiek piešķirts QR kods, kas būs jāuzrāda drukātā vai digitālā veidā. Aizpildot vienu veidlapu vairākiem cilvēkiem, katram ceļotājam tiek ģenerēts QR kods.

Aizpildot veselības veidlapu, jānorāda tās viesnīcas adrese, kurā plānojat palikt. Visas viesnīcu adreses Tenerifē variet atrast pie sava ceļojuma aģenta.

APDROŠINĀŠANA

Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurās iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

 

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

IERODOTIES TENERIFĒ

 • !!!Tūristiem ierodoties Tenerifē pēc nejaušības principa var likt nākamo 48 stundu laikā veikt PCR testu. Testa rezultāts būs jāiesniedz atbildīgajām varasiestādēm. Par testu tūristam būs jāmaksā par saviem līdzekļiem. Tūristam kuram tiek likts veikt PCR testu tiks sniegta rakstiska informācija par drošības prasību ievērošanu.
 • Mobilajā tālrunī ir obligāti jāinstalē lietotne Radar COVID, kas atkarībā no jūsu atrašanās vietas informē jūs, ja ir bijusi iespējama saskarsme ar COVID-19 inficētu personu.
 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).
 • Ierodoties viesnīcā, čemodāni tiek dezinficēti.

 

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

 

Kanāriju salu valdība uzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19 un sedz viņiem ārstēšanas izmaksas un izmitināšanu gan inficētajai personai, gan līdzi ceļojošiem radiniekiem. Palīdzība ir spēkā personām, kuras Tenerifē ieradušās tūrisma nolūkos, ne ilgāk kā 30 dienu periodā un ir uzturējušies oficiālā izmitināšanas vietā.

 

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Kanāriju salas nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. Taču, NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

 

SVARĪGI: Ja ceļojumu laikā prādās saslimšanas simptomi, ir jāpaliek savā numuriņā un jāzvana uz kādu no šiem numuriem.

Lai saņemtu informāciju un/vai padomus par Covid, turpmāk zvaniet:

Santakrusas de Tenerifes provincē: +34 922 842 279

Laspalmasas provincei: +34 928 846 579

Kanāriju salu valdības tālruņa numuri Covid tūristu palīdzības sniegšanai.

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ

DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANTARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.

 

 

Drošības nodrošināšana Ēģipte(31.08.2021.) PIRMS DOŠANĀS UZ ĒĢIPTI

COVID-19 TESTS

Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h vai RAT test ne ātrāk ka 24h pirms ierašanās Ēģiptes lidostā. Negatīvam testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. Ņemot vērā, ka Ēģipte ir trešā valsts, mēs iesakām ņemt līdzi drukātu papīra sertifikātu! Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi! Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas https://covid19sertifikats.lv

 

COVID-19 tesam jābūt digitālā vai papīra formātā (drukātam vai oriģinālam) angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

 

Personas vārds un uzvārds

Dzimšanas dati

Pases numurs/Personas kods

Testa datums un laiks

Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija

Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts

Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

 

COVID-19 TESTS NAV JĀVEIC:

 

Bērniem līdz 12 (neieskaitot) gadu vecumam

Personām kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu balstoties uz oficiālu ES vakcinācijas kārtību, ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Ēģiptē. SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā https://covid19sertifikats.lv un sertifikātu papīra (drukātu) vai digitālā formātā jāņem līdzi dodoties ceļojumā.

SVARĪGI! Personām, kuras ir izslimojušas ar COVID-19, IR JĀVEIC PCR tests pirms ierašanās Ēģiptē!

 

CEĻOTĀJA DEKLERĀCIJAS FORMA

 

Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Ēģipti, ir jāaizpilda deklerācijas veidlapa. Ceļotāji ir personīgi atbildīgi par korektas informācijas sniegšanu deklerācijas veidlapā. Veidlapu nepieciešams drukātā veidā ņemt līdzi ceļojumā! Veidlapu varat atrast ŠEIT.

 

APDROŠINĀŠANA

 

Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā un ņemt to līdzi ceļojumā!

 

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

IERODOTIES ĒĢIPTĒ

 

Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.

Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

Transfēra laikā uz viesnīcu bagāža tiks dezinficēta.

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

 

Ēģiptes valdība ir apņēmusies uzņemties atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī segs viņu medicīniskos izdevumus valsts slimnīcā, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus, ja būs nepieciešams pagarināt uzturēšanos (karantīnas laikā viesnīca var atšķirties no sākotnēji rezervētās). Personas, kas ceļo kopā ar inficēto personu pēc negatīva COVID-19 testa rezultāta, var turpināt atvaļinājumu vai doties mājās.

 

Atgriešanās izdevumi tūrista mītnes zemē būtu jāsedz apdrošināšanas firmai, ja klients ir iegādājies Covid-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. Taču, NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

 

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ

DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

 

SVARĪGI! Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ''ANTARIO'' nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.

 

Drošības nodrošināšana uz Zanzibāru (26.11.2021.)

PIRMS DOŠANĀS UZ ZANZIBĀRU

SVARĪGI! Visiem tūristiem pirms ceļošanas uz Zanzibāru jāsaņem vīza. Lai pieteiktos vīzai, sekojiet informācijai ŠEIT

 

COVID-19 TESTS

Visiem pasažieriem no 5 gadu vecumam jāveic Covid-19 PCR testu ne ātrāk kā 96 stundas pirms ierašanās Zanzibāras lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Zanzibāras lidostā ir atlikušas vairāk nekā 96 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. Derīgs arī testa sertifikāts no mājas lapas https://covid19sertifikats.lv

SVARĪGI! Informējam, ka visiem tūristiem (arī vakcinētajiem un ar COVID-19 izslimojušiem) ir nepieciešams negatīvs COVID-19 tests, kas veikts veikts ne ātrāk kā 96h pirms ierašanās Zanzibāras lidostā.

 

COVID-19 rezultātam jābūt drukātam un oriģinālam papīra formātā angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

 

 • Personas vārds un uzvārds
 • Dzimšanas dati
 • Pases numurs/Personas kods
 • Testa datums un laiks
 • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
 • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
 • Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

 

SVARĪGI! Ceļotāji kuri apmeklējuši tādas valstis kā Afganistānu, Brazīliju, Kongo, Ēģipti, Franciju, Indiju, Indonēziju, Filipīnas, ASV vai Angliju pēdējos 14 dienu laikā pirms ierašanās Zanzibārā, var tikt veikts RAT tests (izmaksas jāsedz pašam ceļotājam).

 

CEĻOTĀJU UZRAUDZĪBAS VEIDLAPA (Traveller Surveillance Form)

Visiem tūristiem, kas dodas uz Zanzibāru, ir jāaizpilda ceļotāju uzraudzības veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma. Veidlapu varat aizpildītt ŠEIT

 

APDROŠINĀŠANA

Katram tūristam, dodoties uz Zanzibāru, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā!


DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

IERODOTIES ZANZIBĀRĀ

Ceļotājiem, kas ierodas Zanzibāras lidostā, pēc nejaušības principa var tikt mērīta ķermeņa temperatūra un/vai veikts COVID-19 tests.

Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.

Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Zanzibāras valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesedz viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties Zanzibārā ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Zanzibāra nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

 

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ

DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

 

Ja, klientam ir nepieciešams PRC tests atgriežoties Latvijā, tad klients var pieteikties uz testu Migombani klīnikā un testa izmaksas no 80-100$ (cenā nav iekļautas transporta izmaksas).

SVARĪGI!:Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANTARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.

 

 

Drošības nodrošināšana uz Kubu (22.11.2021.)

PIRMS DOŠANĀS UZ KUBU

Visiem pasažieriem no 13 gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Kubas lidostā (t.i., ja līdz ierašanai ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs). Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formātā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

 

COVID-19 rezultātam jābūt drukātam un oriģinālam papīra formātā angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

 • Personas vārds un uzvārds
 • Dzimšanas dati
 • Pases numurs/Personas kods
 • Testa datums un laiks
 • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
 • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
 • Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

Izņēmumi:

Personas, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Kubā. SVARĪGI! Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā https://covid19sertifikats.lv un sertifikātu papīra (drukātu)  jāņem līdzi dodoties ceļojumā.

SVARĪGI!: Personām, kuras nevarēs uzrādīt nepieciešamos dokumentus - negatīvu COVID-19 PCR testa rezultātu un nepieciešamo veidlapu, tiks liegta iekāpšana lidmašīnā!

 

VESELĪBAS DEKLARĀCIJAS VEIDLAPA (Health Declaration Form)

Visiem tūristiem, kas dodas uz Kubu, ir jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma. Veidlapu varat lejupielādēt ŠEIT. Viesnīcu adreses atrodamas ŠEIT

APDROŠINĀŠANA

Katram tūristam, dodoties uz Kubu, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā!

 

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

 

 

IERODOTIES KUBĀ

 

Katram tūristam pirms ierašanās Kubā ir nepieciešams iegādāties Kubas ieceļošanas karti. Vairāk informācijas meklējiet pie sava ceļojuma aģenta!

Ierodoties Kubas lidostā visiem tūristiem vēlreiz tiks veikts PCR tests, un viņi tiks nogādāti savā izmitināšanas viesnīcā, kur 24-72 stundu laikā tiks nosūtīts testa rezultātu. Viņi var izmantot visus viesnīcas pakalpojumus. Pēc negatīva PCR testa rezultāta ceļotāji var izbaudīt savu ceļojumu arī ārpus viesnīcas.

CEĻOJUMA LAIKĀ

 

 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).
 • Viesnīcas var ierobežot cilvēku skaitu, kas izmanto viesnīcas pakalpojumus tās teritorijā.
 • Veikalos ierobežots pircēju skaits.
 • Kafejnīcām un restorāniem ir atļauts strādāt, bet tiem ir jāierobežo darba laiks, klientu skaits un droša distance starp galdiņiem.
 • Bāri un diskotēkas ir slēgtas.
 • Skaidrās naudas norēķiniem Kubā var izmantot EUR, GBP, CAD, bet ne USD.

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Kubas valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesedz viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties uz Kubu ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Kuba nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

 

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ

DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

 

Ja, klientam ir nepieciešams PRC tests atgriežoties Latvijā, tad klients var pieteikties uz testu viesnīcā.

Pirms lidojuma HAVANA-STAMBULA ne ātrāk kā 72 stundu laikā pirms ierašanās Stambulā klientiem jāaizpilda Pasažieru ieceļošanas veidlapa (Traveller Entry Form). Veidlapa elektroniski jaaizpilda ŠEIT. Pēc veidlapas aizpildīšanas tiks izveidots HES kods, ko ceļotāji varēs uzrādīt ieceļotot Stambulā. Aizpildot veidlapu būs obligāti jānosauc viesnīca Stambulā. Viesnīca būs zināma tikai tad, kad tūrists ieradīsies Stambulā.

Lidojumā HAVANA-STAMBULA-RĪGA klientiem tiks piedāvāta izmitināšana Stambulas viesnīcā (par izmitināšanu lūdzam vērsties Turkish Airlines palīdzības dienestā Stambulas lidostā).

SVARĪGI!:Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANTARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.

 

 

Drošības nodrošināšana uz Kankūnu (29.09.2021.)

PIRMS DOŠANĀS UZ KANKŪNU

COVID-19 TESTS

ES pilsoņiem, kas ceļo uz Kankūnu, nav jāuzrāda negatīvs COVID-19 tests.

 

PASAŽIERU MEKLĒTĀJA KARTE (PLC)

Visiem tūristiem, kas dodas uz Kankūnu, ir jāaizpilda PLC veidlapa, kurai jābūt līdzi izdrukātai un aizpildītai pirms ceļojuma. Veidlapu varat aizpildīt ŠEIT

APDROŠINĀŠANA

Katram tūristam obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

IERODOTIES KANKŪNĀ

 • Ceļotājiem, kas ierodas Kankūnas lidostā, pēc nejaušības principa var tikt mērīta ķermeņa temperatūra un/vai veikts COVID-19 tests.
 • Kankūnas lidostā tūristiem tiks lūgts aizpildīt veselības veidlapu.
 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Meksikas valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, un nesegs viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties uz Kankūnu ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Meksika nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi! mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

 

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ

DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

SVARĪGI!:Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANTARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.

 

Drošības nodrošināšana uz Maurīcijas salām (12.11.2021.)

 

PIRMS DOŠANĀS UZ MAURĪCIJAS SALĀM

COVID-19 TESTS

Visiem pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Maurīcijas salas lidostā (t.i., ja līdz ierašanai ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs). Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formātā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

COVID-19 rezultātam jābūt drukātam, oriģinālam papīra formātā angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

 • Personas vārds un uzvārds
 • Dzimšanas dati
 • Pases numurs/Personas kods
 • Testa datums un laiks
 • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
 • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts

Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.

SVARĪGI!: Maurīcijas salās tiks ielaistas un drīkst uzturēties TIKAI personas, kuras ir saņēmušas pilnu vakcināciju pret COVID-19! Izņēmums - bērni līdz 18 (17,99) gadu vecumam (otrajai vakcīnas devai ir jābūt saņemtai vismaz 2 nedēļas pirms ierašanās Maurīciju salās, savukārt, Johnson & Johnson Janssen vakcīnas devai ir jābūt saņemtai vismaz 28 dienas pirms ierašanās Maurīciju salās). 

SVARĪGI! Izslimojušām personām jāiesniedz oficiāla izziņa, ka persona ir izslimojusi un atveseļojusies, kā arī apliecinājums par vakcināciju ar vienu Astra Zeneca, Covaxin, Moderna, Pfizer-Biontech, Sinovac, Sinopharm vai Sputnik V devu - vismaz 14 dienas pirms ierašanās Maurīcijas salās vai Janssen 1 vakcīnas deva – vismaz 28 dienas pirms ierašanās Maurīcijas salās.

 

SVARĪGI! PCR TESTS IR JĀVEIC VISIEM GAN ZĪDAIŅIEM, GAN BĒRNIEM, GAN VAKCINĒTAJIEM!

 • Veselības deklarācijas veidlapa (Health Declaration Form)
 • Visiem tūristiem, kas dodas uz Maurīcijas salām, ir jāaizpilda ceļotāju veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma. Veidlapu varat lejupielādēt ŠEIT Aizpildot veidlapu, būs jāievada tās viesnīcas adrese, kurā tūrists uzturēsies (saraksts ar adresēm atrodams ŠEIT). Pēc anketas aizpildīšanas tiks ģenerēts QR kods, kas jāizdrukā un jāuzrāda migrācijas dienestam.
 • Pēc veidlapas aizpildīšanas Jūs uz savu e-pastu saņemsiet PDF dokumentu, kuru nepieciešams ņemt līdzi ceļojumā! 

APDROŠINĀŠANA

Katram tūristam, dodoties uz Maurīcijas salām, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā!


DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

IERODOTIES MAURĪCIJAS SALĀS

Ierodoties viesnīcā visiem tūristiem ir nepieciešams veikt bezmaksas viesnīcas nodrošinātu (RAT) antigēnu tests:

 •  
 • Ja tas ir negatīvs, tūristi var turpināt savu atpūtu.
 • Ja tas ir pozitīvs, tūrists tiks izolēts kūrortā vai slimnīcā (atkarīgs no situācijas).
 • Ceļojuma piektajā dienā visiem tūristiem obligāti jāveic atkārtots viesnīcas nodrošināts bezmaksas (RAT) antigēnu tests!
 •  

CEĻOJUMA LAIKĀ

 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).

 

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Maurīciju salu valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesedz viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties uz Maurīcijas salām ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē Maurīcijas salas nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

 

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ

DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

 

SVARĪGI!:Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANTARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.

 

Drošības nodrošināšana uz AAE (22.11.2021.)

PIRMS DOŠANĀS UZ AAE

COVID-19 TESTS

Pasažieriem no 12 gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās AAE lidostā (t.i., ja līdz ierašanai ir atlikušas vairāk nekā 72 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs). Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formātā, angļu valodā. Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi! Informējam, ka testa derīguma termiņš sākas ar tā veikšanas brīdi, nevis atbildes saņemšanas brīdi!

COVID-19 rezultātam jābūt drukātam un oriģinālam papīra formātā angļu valodā. Tajā jāietver informācija:

 •  
 • Personas vārds un uzvārds
 • Dzimšanas dati
 • Pases numurs/Personas kods
 • Testa datums un laiks
 • Laboratorijas identifikācijas numurs un kontaktinformācija
 • Testa veikšanas tehnika un negatīvs rezultāts
 • Mēs iesakām reģistrēties COVID-19 testam, tiklīdz klients rezervējis savu ceļojumu, lai savlaicīgi tiktu piešķirts korektais laiks testa veikšanai.
 • SVARĪGI!: Personām, kuras nevarēs uzrādīt nepieciešamos dokumentus - negatīvu COVID-19 PCR testa rezultātu un nepieciešamo veidlapu, tiks liegta iekāpšana lidmašīnā!

 

VESELĪBAS DEKLARĀCIJAS VEIDLAPA (Health Declaration Form)

 • Visiem tūristiem, kas dodas uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, ir jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma. Veidlapu varat lejupielādēt šeit: https://c.ekstatic.net/ecl/documents/dubai-health-declaration-form.pdf 
 • Aizpildot veselības deklarācijas veidlapu, jums tiek lūgts norādīt tās viesnīcas adresi, kurā plānots uzturēties, bet pietiek norādīt tikai viesnīcas nosaukumu, nav nepieciešams norādīt pilnu adresi.

KARANTĪNAS SAISTĪBU VEIDLAPA (Quarantine Undertaking Form)

Visiem tūristiem, kas dodas uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, būs jāaizpilda karantīnas saistību veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma. Veidlapu varat lejupielādēt šeit: https://c.ekstatic.net/ecl/documents/dubai-arrivals-quarantine-procedure-declaration-form-july.pdf 

APDROŠINĀŠANA

Katram tūristam, dodoties uz AAE, ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

 

DROŠĪBA CEĻOJUMA LAIKĀ

IERODOTIES AAE

Visiem pasažieriem, ierodoties Emirātos, ir jālejupielādē Al Hosn lietotne (lejupielāde nav iespējama ārpus AAE robežām) un jāievēro turpmākās procedūras, lai pabeigtu reģistrācijas procesu un saņemt zaļo statusu.

Ierodoties Apvienotajos Arābu Emirātos, jums būs jāuzrāda:

 • aizpildītu veselības deklarācijas veidlapu,
 • aizpildītu karantīnas saistību veidlapu,
 • COVID-19 negatīvs PCR testa rezultāts,
 • izmitināšanas rezervācijas dokuments,
 • lidojuma biļete turp un atpakaļ,
 • medicīnisko izdevumu apdrošināšana, kas segtu ar Covid-19 saistītos izdevumus.
 • Ceļotājiem, kas ierodas Dubaijas lidostā, pēc nejaušības principa var tikt mērīta ķermeņa temperatūra un/vai veikts COVID-19 tests (testa rezultāts jāgaida viesnīcā).
 • Ierodoties AAE, mobilajā tālrunī ir obligāti jāinstalē lietotne COVID19 - DXB.
 • Obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi publiskās vietās.
 • Starp personām sabiedriskās vietās ir jāietur droša distance (2m).
 • SVARĪGI! Nevakcinētām personām var lūgt veikt atkārtotu PCR testu ietodoties AAE (PCR tests derīgs 3 dienas).

 

IEROBEŽOJUMI

 • Izmitināšanas kapacitāte viesnīcās nedrīkst pārsniegt 70%.
 • Cilvēku skaits viesnīcu baseinos un privātajās pludmalēs nedrīkst pārsniegt 70% no kopējās platības.
 • Sporta, izklaides un iekštelpu pasākumos apmeklētāju skaits nedrīkst pārsniegt 50%, bet lielveikalos - 70% no kopējās telpu kapacitātes.
 • Ēdināšanas iestādes ir atvērtas līdz pulksten 1:00, pēdējo rezervāciju var pieņemt līdz pulksten 24:00.
 • Mūzika nav atļauta restorānos, baseinos un pludmalēs. Bāri un krogi šajā laikā būs slēgti.

CEĻOŠANA UZ ABŪ DABĪ

 • Abū Dabī ir atvērta tūristiem!
 • Tūristiem no zaļās zonas valstīm nav jāievērot karantīna.
 • Tūristiem bez vai ar daļējo vakcināciju no augsta riska valstīm ir jāievēro karantīna.
 • Dodoties uz Abū Dabī  obligāti ir nepieciešams veikt PCR testu ne ātrāk kā 48 stundas pirms ierašanās Abū Dabī. Šis PCR tests ir obligāts arī klientiem, kas ceļo uz Abū Dabī caur Dubaijas lidostu.
 • Lai uzlabotu epidemioloģisko situāciju, ierodoties lidostā un vēlāk uzturēšanās laikā Abū Dabī, var tikt pieprasīta atkārtota testēšana(PCR),  ko katrs tūrists sedz no saviem līdzekļiem.

POZITĪVA COVID-19 GADĪJUMĀ

Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) valdība neuzņemas atbildību par ceļotājiem, kuri ceļojuma laikā inficējas ar COVID-19, kā arī nesegs viņu medicīniskos, izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus. Katram tūristam, dodoties uz AAE, ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.

Atgriešanās izdevumus tūrista mītnes zemē AAE valsts nesedz, un tie būtu jāsedz apdrošināšans firmai, ja klients ir iegādājies COVID-19 apdrošināšanu. Gadījumā, ja klientam nav apdrošināšanas, visi papildu izdevumi būs jāmaksā klientam. Taču, NOVATOURS apņemas palīdzēt klientiem atrast piemērotākās lidojuma biļetes, lai atgrieztos atpakaļ mītnes zemē. Klientiem, kas iegādājušies tikai lidojumu biļetes, būs attiecināmi lidojumu biļešu noteikumi!

 

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ

DETALIZĒTU INFORMĀCIJU PAR NOTEIKUMIEM, ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ SKATĪT SADAĻĀ "INFORMĀCIJA TIEM, KAS ATGRIEŽAS LATVIJĀ"

 

SVARĪGI!: Informācija par ieceļošanas noteikumiem laika gaitā var mainīties, un konkrētās valstis var uzlikt papildu ierobežojumus. ANTARIO nav atbildīgs attiecībā uz dažādiem nacionālajiem noteikumiem, izmaiņām un katras valdības lēmumiem. Valsts iestāžu izvirzītie noteikumi nedod ceļotājam tiesības atcelt komplekso ceļojuma līgumu un atgūt samaksāto naudu, samazināt cenu un / vai pieprasīt kompensāciju.

 _____________

 SVARĪGI!

Bērniem ir nepieciešams ņemt līdzi arī dzimšanas apliecību; pārbaudiet, lai bērns būtu ierakstīts vecāku pasē.
Ja ar bērnu brauc tikai viens no vecākiem vai bēz vecākiem vai arī ja bērnam ir cits uzvārds, ir nepieciešama pilnvara no abiem/no otra vecāka.
Par visām migrācijas lietām Jūs varat zvanīt uz lidostu.


Pirms doties ceļojumā jāpārbauda pases derīguma termiņš
Nav derīgas Latvijas pilsoņu pases, kas tika izsniegtas līdz 2002.gada 1.jūlijam
Nav derīgas ceļošanai ārpus Šengenas zonas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas tika izsniegtas ar derīguma termiņu uz 50 gadiem
Pasei jābūt derīgai vēl vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās

 

 

 

 

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home