Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

COVID19 informācija ceļotājiem!

    Ceļotāju veselība un drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Tieši tādēļ no šodienas piedāvājam jaunu papildu pakalpojumu  - COVID PAUSE.

    Papildu pakalpojuma COVID PAUSE apraksts ( novatours ceļojumiem) : 

    

   ·        Rezervējot šo pakalpojumu, klients var mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu, numura tipu, galamērķi un / vai sezonu.

   ·        Klientam jāinformē Tūrisma operators par ceļojuma maiņu ne vēlāk kā 24 stundas pēc tam, kad saņemta atbilde par COVID-19 testa pozitīvo rezultātu, bet ne vēlāk kā 24 stundas pirms lidojuma. Klientam jāuzrāda pozitīva COVID testa rezultāta sertifikāts.

   ·        Papildu pakalpojums ir spēkā tikai atpūtas ceļojumiem.

   ·        Veicot ceļojuma rezervāciju, vienlaikus var arī rezervēt papildu pakalpojumu. Papildu pakalpojumu jau pievienotajai rezervācijai var pievienot ne vēlāk kā 28 dienas pirms izlidošanas.

   ·        Visiem rezervācijā iekļautajiem tūristiem ir jārezervē papildu pakalpojums.

   ·        Papildu pakalpojuma izmaksas – 19 EUR/ pers. 

    

   Papildu nosacījumi: 

    

   ·        Papildu pakalpojums nav derīgs eksotiskajiem un slēpošanas galamērķiem.

   ·        Papildu pakalpojums nav derīgs Y un YD klases biļetēm.

   ·        Ceļojuma maiņa ir iespējama tikai tad, ja ir pieejams jauns ceļojuma datums, ilgums, viesnīca, numura tips vai vieta lidmašīnā.

   ·        Klientu vārdus rezervācijās mainīt nevar.

   ·           Ja klients izmanto šo papildu pakalpojumu un maina ceļojumu uz jaunu datumu, visa priekšapmaksa tiks pārskaitīta uz jauno rezervāciju (COVID PAUSE pakalpojuma izmaksas netiks iekļautas).

   ·        Naudas atmaksa nav iespējama, ja klients nav izmantojis papildu pakalpojumu.

    SVARĪGI:

    

   ·        COVID PAUSE papildu pakalpojuma īpašais piedāvājums pieejams jau no šodienas : visiem klientiem, kuri rezervēs ceļojumu līdz 2020. gada 31. decembrim, COVID PAUSE  papildu pakalpojums būs pieejams bez maksas.

   ·        Papildpakalpojums būs spēkā jaunām un visām jau veiktajām / pārrezervētajām rezervācijām.

   ·        Jaunām rezervācijām papildu pakalpojums tiks pievienots automātiski.

   ·        Jau veiktām rezervācijām, iesakām izdrukāt atjauninātu S20 / W20-21 / S21 / W21-22 līgumu ar COVID PAUSE pielikumu.

   ·        Rezervācijas sistēmā šo papildus pakalpojumu iespējams atrast zem “Extra services”

    ________________________

  GRIEĶIJA:

  Informācija tiem, kas ierodas Grieķijā ( atjaonota informācija 14.10.2020 )

   Obligāti visiem ceļotājiem, kas ceļo uz Grieķiju, 24 stundas pirms iebraukšanas valstī jāaizpilda pasažieru veidlapa (PLF),

  to iespējams aizpildīt šeit: https://travel.gov.gr/.

   Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā veidlapā adreses ir jānorāda pilnvērtīgi (gan izbraukšanas, gan uzturēšanās vietai Grieķijā)

  un Grieķijas galamērķa reģioniem jābūt grieķu valodā (Krēta - Kriti). Jūsu ērtībām ekstranetā ir visu Krētas viesnīcu adreses.

   Pēc veidlapas aizpildīšanas ceļotājam tiek piešķirts QR kods, kuru nepieciešams iesniegt drukātā veidā vai parādīt mobilajā

  tālrunī pie lidostas vārtiem.

  ________________________
  LATVIJA:
  Informācija tiem, kas atgriežas Latvijā

  No 12. oktobra visām personām pirms ieceļošanas Latvijā jāaizpilda anketa ar apliecinājumu, ka, ierodoties Latvijā, ievēros valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Apliecinājumā jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods, kontakttālrunis saziņai un faktiskās dzīvesvietas adrese, kurā būs sasniedzama, kā arī valstis un izbraukšanas datumi, kurās persona uzturējusies pēdējo 14 dienu laikā pirms ierašanās Latvijā. 

  Attiecīgo veidlapu jāaizpilda šeit: https://www.covidpass.lv/ 

  Tiem, kuri ierodas Latvijā no visvairāk skartajām valstīm, kur saslimstības rādītājs 14 dienās nepārsniedz Latvijas 14 dienu rādītāju, nav jāveic pašizolācija uz 10 dienām.

  ________________________

  KIPRA:
  Visiem ceļotājiem, kas ierodas Kiprā ar lidmašīnu, pa jūru vai

  autoceļiem, ir pienākums vismaz 24  stundas pirms iebraukšanas valstī

  aizpildīt formu

  Detalizētas instrukcijas atrodamas šeit:

  https://cyprusflightpass.gov.cy/

  ________________________

  Informējam Jūs, ka ir mainījušies ieceļošanas noteikumi Grieķijā.

  Lai droši ieceļot Grieķijā tūristiem:

  1) obligāti jāievēro noteikumus kas aprakstīti dokumentā "Ziņojums par drošu ceļošanu" (tālāk Ziņojums),
  2) obligāti jāievēro noteikumus kas aprakstīti dokumentā "Welcome to Greece" (tālāk WG),
  3) visiem tūristiem obligāti jāaizpilda un jāparaksta dokuments "Aptauja par veselības stāvokli" (tālāk Aptauja),
  4) obligāti jāievēro DROŠAS CEĻOŠANAS PASĀKUMI (tālāk PASĀKUMI) publicēts ŠEIT: https://www.smartlynx.aero/lv/pasazieri/pirms-lidojuma/Ceļošanas-ierobežojumi,
  5) visiem tūristiem, vismaz 48 stundas pirms lidojuma obligāti jāaizpilda Passenger Locator Form. 
  Publicēts ŠEIT: https://travel.gov.gr/#/form un jāsaņem QR kodu,
  Aizpildīt  veidlapu un saņemt QR kods ne vēlāk kā 48 stundas pirms ierašanās Grieķijā.

  Varam palīdzēt aizpildīt anketu, cena 7 eur

   


   

  Kas jāzina  tūristiem, lai 2020. gada vasaras sezonā ceļotu no Latvijas

   

  Covid-19 –  jauni noteikumi ceļojumiem.

  Informācija atjaunota 19.06.2020.

  Pamazām tiek atsākti starptautiskie lidojumi uz valstīm, kurās  saslimšana ar Coid-19 ir ļoti zema. Tādēļ arvien aktuālāks kļūst jautājums, kādi drošības pasākumi jāievēro lidostās un lidmašīnās? 

  Lai palīdzētu Tev sagatavoties ceļojumam jaunajos apstākļos, esam sarūpējuši atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

  Noteikumi Rīgas lidostā

  Ņemot vērā distancēšanās noteikumus pie reģistrācijas, drošības pārbaudes un iekāpšanas vēlams lidostā ierasties vismaz 3 stundas pirms izlidošanas. 

  Lai process noritētu raitāk un tiktu mazināta saskarsme ar cilvēkiem, iesakām pēc iespējas lidojumiem reģistrēties tiešsaistē attiecīgās aviolīnijas online vietnē. 

   

  Rīgas lidostā tiek ielaisti vienīgi pasažieri ar derīgām iekāpšanas kartēm vai rezervācijas apstiprinājumu. Pavadītājiem un sagaidītājiem ir jāpaliek ārā. 

  Pasažieriem ar pārvietošanās grūtībām lidostā ir iespējams saņemt PRM pakalpojumu

   

  Uzturoties lidostā, visiem ceļotājiem, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam, obligāti jāvalkā medicīniskā maska. No brīža, kad ienāc lidostā, līdz pat iziešanai no lidostas Tavā galamērķī. 

  Ja atbilstošas maskas nav līdzi, to var iegādāties vairākās vietās gan pie ieejas, gan arī pašā lidostas terminālī.  Arī visi lidostas darbinieki lieto sejas maskas un cimdus.  

   

  Lidostā ir uzstādītas iekārtas temperatūras mērīšanai izlidošanas zālē pirms drošības kontroles un ielidošanās zālēs pirms bagāžas saņemšanas. 

  Izlidojošiem pasažieriem tiek veikti temperatūras mērījumi, lai ievērotu to aviokompāniju prasības, kuras noteikušas aizliegumu pasažieriem ar noteiktu ķermeņa temperatūru iekāpt lidmašīnā.  

  Piemēram, airBaltic  neatļauj iekāpt lidmašīnās pasažieriem, kuru ķermeņa temperatūra pārsniedz 37,8 grādus. Pasažieri ar paaugstinātu temperatūru lidot diemžēl nevarēs. Šiem pasažieriem jāvēršas attiecīgās aviolīnijas biļešu kasēs vai jāsazinās ar klientu centru, kur tiks nodrošināta palīdzību saskaņā ar biļešu noteikumiem. 

  Ielidojošiem pasažieriem īpašas veselības pārbaudes lidostā “Rīga” netiek veiktas.   

   
  • Ja ierodies Latvijā  no valsts, kur Covid-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem ir zemāks par 15,  pašizolācija nav jāievēro. Ar aktuālo valstu sarakstu iespējams iepazīties Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā. Tās ir valstis, kuras tabulā ir pelēkā krāsā.  

   

  Lai neradītu liekus sarežģījumus ceļotājiem, tūrisma operatori lidojumus organizēs uz valstīm, kur karantīna un pašizolācija nav jāievēro ne Latvijā, ne ceļojuma galamērķī, kā arī ir līdzīgi Covid-19 ierobežošanas drošības standarti un noteikumi kā Latvijā.

   

  • Savukārt, ja esi atgriezies no valsts, kura iekļauta riska zonā, jo tās Covid-19 kumulatīvais 14 dienu saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotājiem ir starp 15 un 25, Tev būs jāievēro 14 dienu pašizolācija. Turklāt, šķērsojot Latvijas valsts robežu, jāaizpilda apliecinājums, ka tiks ievēroti pašizolācijas nosacījumi, un jānorāda informācija par vietu, kur pašizolācijas nosacījumi tiks ievēroti.  Attiecīgo veidlapu var saņemt un aizpildīt lidmašīnā jau lidojuma laikā.  
   

  Saskaņā ar Veselības ministrijas lēmumu pašlaik lidostā vairs nav izvietoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības posteņi un līdz ar to nav iespējas nodot COVID-19 analīzes. Testiem var pieteikties vispārējā kārtībā, piemēram, sazinoties ar savu ģimenes ārstu vai zvanot pa tālruni 8303. 

   

  Papildus informācijai par Covid-19 ierobežošanas pasākumiem iesakām iepazīties ar Rīgas lidostas skaidrojošo materiālu

  Noteikumi lidmašīnās

  Lai ierobežotu vīrusa izplatību un aizsargātu aviolīnijas darbiniekus un pasažierus, lidmašīnā jāvalkā sejas maska, kas nosedz degunu un muti. Iekāpjot lidmašīnā, aviolīnija katram pasažierim izsniegs aploksni ar bezmaksas sejas masku un higiēniskajām salvetēm. Arī lidmašīnas apkalpe valkā sejas masku un cimdus visu lidojuma laiku.  

  Ja lidojuma laikā vēlies nomainīt sejas masku, ieliec lietoto masku aploksnē un atdod to apkalpei izmešanai. Pirms uzliec jaunu masku, noslauki rokas ar dezinfekcijas salveti.  

   

  Lai samazinātu fizisko kontaktu pasažieru starpā, iekāpšana lidmašīnā tiek organizēta, sākot no aizmugurējām rindām. Lai mazinātu drūzmēšanos, izkāpšanu no lidmašīnas un pasažieru secību nosaka lidmašīnas apkalpe.  

  Distances nodrošināšanai lidostas autobusos tiek pārvadāts samazināts pasažieru skaits. 

   

  Ja lidojumā ir brīvas vietas, lidmašīnas apkalpe pēc iespējas cenšas katram pasažierim blakus atstāt brīvu sēdvietu. Ja brīvu vietu ir maz, tad vispirms blakus tiek sēdināti vienas ģimenes locekļi un grupas. Ņem vērā, ka distances ieturēšanas nolūkos Tava sēdvieta pēdējā brīdī var tikt mainīta. 

   

  Lidojuma laikā salona gaiss tiek filtrēts caur paaugstinātas efektivitātes sīko daļiņu filtriem (HEPA), kas to pilnībā attīra no patogēniem aizturot līdz pat 99,97% nevēlamo mikrodaļiņu.  Gaisa apgāde tiek nodrošināta virzienā no bagāžas nodalījuma virs galvām uz grīdu, tādejādi izslēdzot gaisa plūsmu lidmašīnas salona garenvirzienā un mazinot gaisa apmaiņu starp pasažieriem. 

   

  Lidmašīnas salonā atļauts ienest vienīgi mazo 40x30x15 cm rokas somu, bet pārējā bagāža ir jānodod ierodoties lidostā. Tās reģistrēšanai ieteicams pēc iespējas izmantot bagāžas bezkontakta reģistrēšanas iekārtas. 

  Ņem vērā, ka bagāžas somas tiks dezinficētas, bet bagāžas saņemšanai lidostā ir noteikta kārtība, ievērojot distancēšanās principu.

   

  Lai maksimāli izvairītos no lieka kontakta, ieteicams vēl pirms lidojuma pasūtīt maltīti attiecīgās aviolīnijas online vietnē. Tomēr arī lidojuma laikā iespējams izvēlies ēdienus un dzērienus no vienreizlietojamās ēdienkartes. Svarīgi ņemt vērā, ka norēķināšanās būs iespējama tikai ar maksājumu kartēm. Biznesa klasē maltīte ir iekļauta. 

   

  Pēc katra reisa visu lidmašīnu saloni un biežāk lietotās virsmas tiek dezinficētas: krēsli, rokturi, galdiņi, drošības jostas, bagāžas nodalījumu durvis, gaismas un ventilācijas slēdži, virtuves un tualetes. Arī lidostas termināļi un autobusi tiek regulāri dezinficēti. 

  Ņem vērā, ka katrā lidostā un aviolīnijā veselības aizsardzības iniciatīvas var atšķirties. Atsevišķās lidostās var būt slēgtas atpūtas zāles Biznesa klases pasažieriem. Pirms ceļojuma iepazīsties ar aktuālāko informāciju lidostu un aviolīniju oficiālajās vietnēs. 

  Rīkojies atbildīgi un ievēro šos noteikumus, lai pasargātu savu un apkārtējo cilvēku veselību un ceļojums noritētu droši un veiksmīgi. Lieto lidostā izvietotos roku dezinfekcijas līdzekļus, kā arī centies ieturēt distanci no citiem cilvēkiem pie reģistrācijas, bagāžas nodošanas un saņemšanas, drošības kontroles, iekāpšanas lidmašīnā un citur, kur tas iespējams.  


   

 • Ārvalstu ieviestie Covid-19 izplatības ierobežojumi​
  Latvijas Republikas Ārlietu ministrija: https://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/arvalstu-ieviestie-covid-19-izplatibas-ierobezojumi
   
 • Kādi ir noteikumi un prasības, kas jāievēro aviopasažieriem Rīgas lidostā
  Riga Airport: https://www.riga-airport.com/covid-19-biezak-uzdotie-jautajumi
   
 • Kādas prasības pasažieriem jāievēro, lidojot ar a/k airBaltic lidmašīnām
  AirBaltic: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba
   
 • Drošības un kontroles noteikumi Grieķijas tūrisma/kūrortu zonās un viesnīcās (angļu val.)
  Greece Tourism Office: http://www.visitgreece.gr/en/home/health_protocols_
   
 • Deklarācija personām, kuras ieceļo Bulgārijā (jāaizpilda personām no 18 gadu vecuma un pie nosacījuma, ka ir iegādāta pilna ceļojumu pakete (iekļaujot izmitināšanu), dokuments tiek nodots kompānijas pārstāvjiem ielidošanas dienā - lidostā.

Ar cieņu,
Antario Travel kolektīvs

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home