Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Lielas Meksikas brīvlaiki

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Meksika   »   Lielas Meksikas brīvlaiki

1 diena
Tikšanās lidostā. Transfērs un izmitināšana 4 * viesnīcā.
Vakarā brīvais laiks atpūtai

2 diena
Ekskursija. Apmeklēsiet valsts nozīmīgāko laukumu - Zocalo, kas ir arī lielākais laukums Latīņamerikā, kur atrodas ievērojamākās Mehiko ēkas - Nacionālais pils ar slavenajām Djego Riveras freskām, katedrāle, viena no senākajām Latīņamerikas koloniālajām katedrālēm, Templo mērs. Braucat pa pilsētas galveno maģistrāli - Reformas avēniju, apmeklēsiet Antropoloģijas muzeju, kurā apskatāmi daudzi maiju artefakti, tostarp acteku kalendāra oriģināls. Pēc ekskursijas pa pilsētu jūs dosities uz “vietu, kur dzimst dievi” - seno Teotihuacan pilsētu. Tur jūs varat uzkāpt Mēness un Saules piramīdās, iet pa Mirušo ceļu, pa kuru gāja senie acteki. Jūs uzzināsiet daudzas leģendas, kas saistītas ar senās pilsētas celtniecību un tās postīšanu, par to, kādas zināšanas par astronomiju un astroloģiju viņiem bija iepriekš. Pēc ekskursijas atgriezieties viesnīcā.

3 diena
Brīvais rīts Mehiko. Pēcpusdienā transfērs uz lidostu no Mehiko uz Villahermosu. Pēc ierašanās Villahermosa, transfērs uz Palenke.

4 diena
Palenkes drupas tiek uzskatītas par vienu no svarīgākajām maiju arheoloģiskajām vietām Meksikā. Senā pilsēta atrodas starp kalniem, kas apauguši ar augstiem džungļiem, tuvumā tek neliela straume, bieži var dzirdēt jaguāra vai gaudojošā pērtiķa rūkoņu. Dabas un seno drupu kombinācija šai vietai piešķir īpašu enerģiju. Ekskursijas gids pastāstīs par noslēpumainās Palenkes pilsētas leģendām un tradīcijām.
Pēc ekskursijas pārbrauciet uz Kampečes pilsētu. Jūs pastaigāsiet pa šaurajām koloniālajām ielām, redzēsiet īstās cietokšņa sienas, kas izturējušas neskaitāmus pirātu uzbrukumus. Izmitināšana 4 * viesnīcā.

5 diena
Brokastis. No rīta jūs dodaties uz majestātisko Uxmal, par kuru ir daudz leģendu. Tātad viņi saka, ka Burvju piramīdas templis tika uzcelts tikai vienā naktī, un meža sargi - Alushi - joprojām dzīvo pilsētā. Valdnieka pils, Bruņurupuču māja, Baložu pagalms, Klosteris - to visu redzēsiet šeit, unikālajā Uxmal. Pārcelšanās uz Meridu.
Izmitināšana 4 * viesnīcā.

6 diena
Motorboat on Seashore Near RocksBrokastis. Izbraukšana uz Jukatanas pussalas centru, lai izpētītu tās galveno apskates objektu - Čičenicu. Šī senā pilsēta ir viens no Jaunajiem septiņiem pasaules brīnumiem un ir atzīta par UNESCO Pasaules mantojuma vietu. Kukulkanas piramīda, Kareivju templis, pasaulē lielākais bumbu laukums Pok-ta-Pok, Jaguāru templis, Observatorija un citas pilsētas ēkas parādīsies jūsu priekšā un pārsteigs ar savu varenību. Tad jūs peldēsities kristāldzidrā karsta ezerā vai cenotā, kurā varēsiet izjust pazemes ūdeņu ārstnieciskās īpašības.
Transfērs uz Kankunu / Riviera Maya, viesnīcas izmitināšana pēc iepriekšēja rezervējuma

* tālāk piedavājām pagarināt atpūtu pie plūdmales (pēc pieprasījuma)

Cenā iekļauts:

 • Starptautiskais lidojums
 • transports ar gaisa kondicionieri
 • Ieejas maksa visās programmā norādītajās arheoloģiskajās vietās un rezervātos.
 • Izmitināšana ne mazāk kā 4 * kategorijas viesnīcās. Cenā ir iekļautas bufetes tipa brokastis vai amerikāņu brokastis.
 • Krieviski runājoša gida pakalpojumi.
 • Grupas transfērs no Kankunas / Riviera Maya viesnīcas uz lidostu izlidošanas dienā.

Cenā nav iekļauts:

 • Pusdienas un vakariņas maršrutā
 • Virzīt ceļvedi un vadītāju
 • Izmitināšana viesnīcās pēc maršruta beigām
 • Piemaksa par Jaungada vakariņām (cena pēc pieprasījuma).
 • Lidojums Mehiko - Villahermosa
 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home