Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aviotūre uz Melnkalni

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Melnkalne   »   Aviotūre uz Melnkalni

Datums

Viesnīca

Ceļojuma cena
+ eksk. pakete

Ceļojuma cena
bez eksk. pakete

09.09.2019
-
16.09.2019

Apartamenti pēc Fortūnas
sistēmas

289 € + 189 €

469 €

MB Hotel 3*

349 € + 189 €

529 €

Fineso Hotel 4*

439 € + 189 €

619 €

Swiss Holiday Hotel 4*

STOP SALE

STOP SALE

16.09.2019
-
23.09.2019

Apartamenti pēc Fortūnas
sistēmas

199 € + 189 €

379 €

MB Hotel 3*

299 € + 189 €

479 €

Fineso Hotel 4*

389 € + 189 €

569 €

Swiss Holiday Hotel 4*

STOP SALE

STOP SALE

23.09.2019
-
30.09.2019

Apartamenti pēc Fortūnas
sistēmas

199 € + 189 €

379 €

MB Hotel 3*

299 € + 189 €

479 €

Fineso Hotel 4*

389 € + 189 €

569 €

Swiss Holiday Hotel 4*

STOP SALE

STOP SALE

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga – Podgorica (~20:00-21:40).
Transfērs no lidostas uz apartamentiem (Budvas Rivjēra).

VAI:
3* Garni Hotel MB - numuri, ar burvīgu skatu uz dārzu. Viesnīcas restorānā pasniedz gardus Vidusjūras virtuves ēdienus.
4* viesnīca Fineso - atrodas jaunā Budvas pilsētas daļā, 200 metri no viesnīcā "Slāvu pludmale" un no pludmales.
4* Hotel Swiss Holiday - ideāla vietam tiem, kam interesē daba, jūras krasts un pludmale.

Iekārtošanās apartamentos, atpūta.

2. diena
Atpūta pie jūras. Otrajā dienas pusē ekskursija uz “Kotoras līci”.
Kotoras līcis – viena no vis gleznainākajām vietām Melnkalnē. Jūs gaida tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabājušos Vidusjūras viduslaiku pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Par pilsētu ir valdījušas dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.
Perastu dibināja ilīrieši, bet savu mūsdienīgo tēlu tā ieguva 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs, ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Ir grūti atrast vēl kādu, tik greznu vietu visā Adrijas jūras piekrastē. Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

3. diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Montenegro tūre”. Šī ekskursija demonstrēs Jums Melnkalnes dažādību.
Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetiņe, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.
Esot Cetiņe, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700 metru augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielās kalnu kņazistes vēsturi.
Izbraucot no Cetiņe, pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visockim.
Blakus Podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī gatavo slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa 4,50 EUR), uztaisīt bildes Ilirijas drupās.
Maršrutu noslēdz nobrauciens pie Kotoras līča. Ceļš ļoti līkumains un katrā līkumā paveras elpu aizraujoši skati uz līci. Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

4. diena
Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitoru Nacionālais parks” (ieejas biļete ~3 EUR tiek apmaksāta atsevišķi).
Melnkalnes ziemeļi nemaz nav līdzīgi piekrastes zonai. Tas ir augstu kalnu, tīru upju un klinšainu aizu apgabals.
Moračas upes kanjons ir dziļš un klinšains, akmeņainās klintis  slejas virs galvas. Taras upes kanjons, turpretī, ir zaļāks un lēzenāks, kaut gan kalni šeit ir augstāki un ceļš vijas cauri kanjona sirdij. Tas ir dziļākais kanjons Eiropā un otrais dziļākais pasaulē! Tieši virs Taras upes atrodas slavenais Džurdževiča tilts. Tā augstums ir 172 m, no tilta paveras elpu aizraujoši skati uz upi un ielejām, bet visdrosmīgākajiem būs iespēja traukties virs aizas izmantojot gaisa trosi.
Pa ceļam redzēsiet gleznainus klosterus ar senām freskām un reliktus mežus.
Vietā, kur ceļš nonāk pie upes, atrodas mājīgie restorāniņi, kuros piedāvā nacionālos ēdienus un svaigi nozvejotas foreles.
Noslēdzošais ceļojuma punkts – Durmitoru Nacionālais parks (ieejas biļetes ~3 EUR tiek apmaksāti atsevišķi). Neskartās dabas stūrītis, ar kalnu pļavām, un ledāju ezeriņiem.Tūristu maršrutam vistuvāk atrodas Melnais ezers. Tas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka, tāpēc vietējie iedzīvotāji tos dēvē par “kalnu acīm”. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes. Staigājot pa brīnumaini kluso mežu, grūti iedomāties, ka šī vieta atrodas gandrīz 1500 m virs jūras līmeņa. Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

5. diena
Atpūta pie jūras. Otrajā dienas pusē brauciens uz Škodras ezeru un brauciens ar kuģīti (papildus tiek apmaksāts brauciens ar kuģīti ~10 EUR, iebraukšanas nodeva Nacionālajā parkā ~ 4 EUR).
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

6. diena
Ekskursijas brauciens uz Dubrovniku (papildus maksa 45 EUR).
Dubrovnika izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt tika uzcelti aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājušies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles ir baroka, gotikas un renesanses stilā, kas apbur ar savu krāšņumu. Neskatoties uz to, pilsētā kūsā dzīvība, bērni spēlējas pie mūra sienām, šaurajās ieliņās žāvējas veļa un vecāka gadagājuma cilvēki nesteidzīgi zvejo zivis.
Un, protams, Dubrovnika ir slavena ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, te tās pārvēršas par viduslaiku pilsētu, bet te tās pārtop par fantāziju pasauli.
Suvenīru veikaliņi, kas veltīti pasaulslavenajam seriālam, nav saskaitāmi.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

7. diena
Brīva diena. Atpūta pie jūras.

8. diena
Izbraukšana no apartamentiem.
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildus maksa 50 EUR).
Pasu kontrole. Ceļš uz Škodru.
Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums (galvenā romas – katoļu baznīca pilsētā). Pastaiga pa pilsētu: Skaistas, šauras ieliņas, kurās slejas 18.gs. divstāvu un trīsstāvu mājas.  Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Škodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiskā triāde ir katrā Albānijas pilsetā, kur musulmaņu mošejas ir kaimiņos ar katoļu un pareizticīgo baznīcām. Tas arī parāda, cik liela harmonija valda starp dažādajām reliģijām.
Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju un leģendārā albāņu varoņa Skanderbega dzimšanas vieta. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senajā 17. gs. austrumu tirgū.
Brīvs laiks.
Ceļš uz lidostu Melnkalnē. Lidojums Podgorica – Rīga (22:25– 02:00).

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Podgorica– Rīga;
Rokas bagāža līdz 5 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Izmitināšana apartamentos vai viesnīcā - 7 naktis (divvietīgā izmitināšana).

Ekskursiju pakete 189 EUR:
Ekskursija “Kanjoni + Durmitoru Nacionālais parks” (ieejas biļetas ~3 EUR tiek apmaksāti papildus);
Ekskursija “Kotoras līcis” ;
Ekskursija “Montenegro tūre” ;
Brauciens uz Škodras ezeru un brauciens ar kuģīti (papildus tiek apmaksāts brauciens ar kuģīti ~10 EUR, iebraukšanas nodeva Nacionālajā parkā ~4 EUR);
Transfērs lidosta - apartamenti - lidosta.

Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 110 € ;
Piemaksa par uzlabotiem apartamentiem - 15 € ;
Ekskursija uz Albāniju - 50 € ;
Ekskursijas brauciens uz Dubrovniku - 45 € ;
Hotel Swiss Holiday - obligātais nodoklis par viesnīcu 1,50 € /pers./nakts;
Nodeva par uzturēšanos Melnkalnē: viesnīcā - 1,50 € no cilvēka dienā; apartamentos - 1 € no cilvēka dienā; bērniem no 2 līdz 12 gadiem (ieskaitot) - 0,50 € no cilvēka dienā; bērniem līdz 2 gadiem - bezmaksas;
Pēc pieprasījuma izmitināšana trīsvietīgos apartamentos;
Ieejas biļetes apskates objektos un citās izklaides vietās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home