Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas

Antario.lv   »   Tunisija   »   Ekskursijas

Tunisa – Kartāga 44$ (Hammameta) / 46$ (Suse, Monastira)
Brauciens, kas iepazīstina ar šīs zemes skaistumu un noslēpumainību, parāda harmoniju starp vēsturi un mūsdienām. Ekskursija ilgst vienu dienu. Programmā ietilpst:
Bardo muzejs – slavenākais un bagātākais antīkās mozaīkas muzejs Āfrikas kontinentā. Statujas, sarkofāgi - visas šajā kontinentā pabijušās civilizācijas pārstāvētas atsevišķos paviljonos.
Kartāgā iepazīsieties ar vienas no visievērojamākajām civilizācijām pasaulē vēsturi, apskatīsiet Antonija termas.
Sidi-bou-Said pilsēta – Tunisas līča krastā, augstu kalnā. Brīnišķīga panorāma.
Valsts galvaspilsēta – Tunisa , vispārēja informācija. Mūsdienu kvartāli, vecpilsēta.

Monastira 25$ (Hammameta) / 20$ (Suse, Monastira)
Ekskursija ilgst pusi dienas.
Apmeklējumu programma: senais Ribatas cietoksnis, Habiba Burgebas (pirmā Tunisijas prezidenta) mauzolejs, ekskursija pa pilsētu; medīna – vecpilsēta ar daudziem vietējo amatnieku darinājumu un suvenīru veikaliņiem.

Barbarossa – Aziza 25$ (Hammameta) / 27$ (Suse, Monastira)
Brīnišķīgs brauciens ar senu vikingu kuģi atklātā jūrā. Brauciena laikā var ķert zivis, peldēties atklātā jūrā, nobaudīt atspirdzinošus dzērienus vai sezonas augļus, pusdienas.

Folkloras šovs 30$ (Hammameta) / 27$ (Suse, Monastira)
Folkloras vakars, kas atklāj eksotiskās Tunisijas tradīcijas. Programmā: “fantāzija” ar zirgiem, austrumu dejotājas, iepazīšanās ar Tunisijas tradīcijām un tautas tērpiem, mielasts no visdažādākajiem tradicionālajiem Austrumu ēdieniem. Brīnišķīgs, maigs sausais Tunisijas vīns tiek piedāvāts neierobežotā daudzumā un papildina eksotisko mielastu.

Sahāra komforts (2 dienas ) 100$ (Hammameta) / 96$ (Suse, Monastira)
Eksotisks ceļojums uz Sahāras tuksnesi, iepazīstoties ar vēsturi, tradīcijām, eksotiskiem dzīvniekiem – neaizmirstami iespaidi. Izbraukšana pēc brokastīm, atgriešanās uz pusdienām nākošajā dienā.

Apmeklējumu programma (galvenās pieturvietas):

El Džemas pilsētā – Romas amfiteātris, III gs. m.ē., ar 35 tūkstoš skatītāju vietām, kur notika slavenās gladiatoru cīņas, vergu cīņas, savvaļas dzīvnieku medības. Vislabāk saglabājies un trešais lielākais amfiteātris pasaulē. Brīvais laiks.
Matmatas pilsētā – ciemos pie troglodītiem (berberu ciltīm) pazemes alās, kur mūsdienās joprojām dzīvo ap 3000 pilsētas iedzīvotāju. Sopkas, klintis, kraujas, panorāma (brīvais laiks, pusdienas).
Douzas pilsētā – viena no pēdējām cilvēka “pieturām” pirms Sahāras tuksneša, stundu ilga izjāde ar kamieļiem saulrietā (vakariņas, nakšņošana, brīvais laiks, brokastis).
“Fata Morgana” valstība Kebili-Tozerā. Solončaki, brīnišķīga ainava. Tozeuras pilsētā – oāzes apmeklējums (40 km diametrā); “Dar Charait” (Tūkstoš un vienas nakts) muzejs; Vaska figūru muzejs. Eksotisko dzīvnieku zooloģiskais dārzs.
Gafsas pilsēta – viena no vissenākajām Tunisas pilsētām, kā arī viena no visnozīmīgākajām pilsētām Tunisas vēsturē. Brīvais laiks, pusdienas.
Keruānas pilsēta – ceturtā musulmaņu pilsēta pēc Mekas, Medinas un Jeruzalemes. Islama vēsture. Sena paklāju fabrika. Brīvais laiks.
Piemaksa par vienvietīgu numuru Sahāras viesnīcā - 10 dolāri.

Izjāde ar kamieļiem Sahāras tuksnesī un ar zirgiem oāzē = 15 dināri;
”1001 nakts” muzeja apmeklējums = 5 dināri;
brauciens ar džipiem uz kalnu oāzi, kanjonu, ūdenskritumu = 30 dināri.
Safari (3 dienas) 160$ (Hammameta) / 150$ (Suse, Monastira)

Ceļojums notiek tikai ar speciāliem džipiem. Eksotikas, pirmatnīgas dabas, tālas senatnes un Sahāras tuksneša iepazīšana, pieskāriens rallija Dakāra-Parīze ceļa posmam.
Izbraukšana pēc brokastīm, atgriešanās uz pusdienām nākamajā dienā.

 

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home